هنر و سینما
95 بازدید
وظیفه ی شما دوری از تحرکات مردم است!

وظیفه ی شما دوری از تحرکات مردم است!

فریدون اورموی (پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Tuesday, January 09, 2018

محمد قرائی بعنوان یک رجویست نامدار ، بارها وارد میدان شده تا حرکات اعتراضی مردم ایران را لوث کند که البته وظیفه ی ذاتی خود را انجام داده و دراین مورد اعتراضی بر او وارد نیست!

اما سئوالی در یکی از نوشته های خود مطرح کرده که برای جواب دادن جان میدهد:

“راستی وظیفه ما اشرف نشانها و آزادیخواهان در مقابل این همه فدا و رنج شکنج زندانیان و خانواده ها و خلق بپاخاسته ایران چیست “؟!

شما خلط مبحث کرده اید عزیز!

اشرف نشان بت پرست و مراد پرور است و رابطه ای با آزادیخواهی ندارد و اگر داشته باشد از نوع اجتماع نقیضین است و شما بهتر بود که این سئوال را به دو بخش تقسیم کرده و مطرح می کردید!

درمورد وظیفه ی اشرف نشان ها ، پیشنهاد من بشما این است که ابدا برای آزادیخواهان اشک نمساح نریزید و با حمایت های ریاکارانه ی خود از آنها ، اقدامات و تحرکات آنها را لوث نکنید!

باور کنید حضور شما در هر حرکت اعتراضی اصیل ، چیزی جز دادن بهانه برای سرکوب آن حرکت نیست!

اگر براستی هم درصدد برآمده اید که از آزادیخواهان حمایت کنید، آنها را بحال خود بگذارید و سبب نشوید که مارک دشمن ملت به آنها زده شود!

 بهتر است که مانند یک جذامی عاقل ، ازآنها فاصله بگیرید و با این جدایی لطفی در حق آنها بکنید!

باند رجوی فرو رفته در باتلاق آلبانی

و نیز :

“در ابتدای این مقاله کوتاه نوشتم که مردم ایران در همین دهه قیام کاری کردند کارستان. نتیجه هرچه باشد تا همینجای قیام محرزاست که آتش در خیمه و خرگاه ولایت افتاده است…”.

مطمئن باشید که هر حرکت مردمی اصیل ، به شما  هم بعنوان “ضد خلقی های نوکر اجانب” ، ضربه ی اساسی خواهد زد و بیخود به معده ی شریف خود قول های خوب ندهید!

اما شما هم راهی برای خدمت به قسمت کوچکی ازمردم دارید و این راه از فشار به رجوی ها برای اعاده ی حقوق این “اشرف نشین های سابق” میگذرد!

تا این گروگان های رجوی در اسارتگاه آلبانی به حقوق خود نرسند و آزادی نسبی قابل تایید خانواده های ذیربط به آنها داده نشود ، شما نمی توانید به اظهار نظر در مورد مبارزات مردم بپردازید وگرنه به شماها که بدستور رجوی قلم بدست میگیرید ، خواهند گفت که “رطب خورده منع رطب کی کند “!

محمد قرایی توجیه گر اقدامات ضد میهنی فرقه رجوی

شما راه درازی برای کسب اعتماد مردم دارید و البته می توانید به طریقی که گفتم ، گام های اولیه را بردارید و آنگاه به دستگیر شدگان و … دل بسوزانید!

حمایت باند رجوی از مردمی که فرزندانشان دستگیر شده ، وضع روحی آنها را خراب تر خواهد کرد و آنها می توانند تصور کنند که اتهام فرزندانشان میتواند سنگین باشد!

بگذارید این دستگیر شدگان با اتهام واقعی خود محاکمه شوند و باعث نشوید که به اتهام وابستگی به رجوی ، دچار مشکل شده و منزوی گردند!

این انزوا، تاثیر بدی بر سرنوشت آنها خواهد داشت و بنابراین برای یکبار هم که شده مردانگی و انسانیت بخرج داده ، سفره ی خود را از آنها جدا کنید!

اصلا آنها را بخاطرات شرکت در این تظاهرات ، محکوم کنید  و ابراز تنفر از آنها بنمایید تا این کارتان تبدیل به نقطه ی قوتی در پرونده ی آنها شده و زودتر آزاد شوند!

“به خلق قهرمان” در این مورد کمک کنید!

لینک های مرتبط :

با آن سوی چهره ی ارباب مسعود و مریم رجوی آشنا شویم

راه متفاوت و عاقلانه مردم تبریز برای ایجاد اشتغال و توسعه … در نقد و بررسی مواضع ستیزه جویانه مرید کهنه کار رجوی

حمایت شما سران فرقه فاشیستی رجوی ، مشروعیت کار معترضان واقعی را از بین می برد!

دام های نخبگان و نظریه پردازان شورای روابط خارجی امریکا برای مردم ایران

دنیای بسته فرقه مریم رجوی ـ مقاله ی یکی از نجات یافتگان فرقه مجاهدین، ساکن تیرانا

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

انتقاد پائولو کوئیلو نویسنده شهیر برزیلی از رضا پهلوی جنجالی شد

انتقاد پائولو کوئیلو نویسنده شهیر برزیلی از رضا پهلوی جنجالی شد

پائولو کوئیلو، نویسنده برزیلی که در ایران بسیار شناخته شده است، توییتی علیه رضا پهلوی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *