187 بازدید
MOK

مجاهدین خلق یک سازمان دموکراتیک یا یک فرقه دیکتاتور؟ ـ مصاحبه رسانه آلبانیایی با دو تن از جداشدگان مجاهدین خلق

احسان بیدی و منوچهرعبدی، دو عضو جدا شده از سازمان مجاهدین خلق ایران، تراژدی و زندگی وحشتناک خود را در رابطه با سازمان مجاهدین خلق توضیح می دهند.

یوتیوب نیم نگاه

آنها توضیح می دهند که چگونه در تشکیلات مجاهدین خلق تحت شکنجه و فشار بودند به جهت قصدشان برای جدا شدن از فرقه رجوی. داستان آنها غم انگیز است. اینها ۲ نفر از ۲۵۰ عضو مجاهدین خلق هستند که این سازمان را ترک کرده اند و می خواهند با جامعه آلبانی هماهنگ شوند. اما آنها رنج می برند زیرا دولت آلبانی و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از آنها حمایت نمی کنند تا به مانند یک شهروند و انسان آزاد زندگی کنند، و به طور غیر مستقیم آنها را تحت فشار قرار می دهند تا به تشکیلات رجوی بپیوندند.

مصاحبه رسانه آلبانیایی به دو تن از جدا شدگان مجاهدین خلق

آرش رضایی : مدیر سایت نیم نگاه

در این مصاحبه منوچهر عبدی از شیوه های تحت فشار گذاشتن او به خاطر تماس با اعضای خانواده اش در ایران با همسر و دخترش که ۱۴ سال به دلیل محدودیت های بازدارنده سران مجاهدین خلق موفق به تماس با آنان نشده بود ، سخن می گوید  و اینکه چکونه سران مجاهدین خلق با براه انداختن جنگ روانی سعی دارند او و سایر جداشدگان را وادار به اطاعت کورکورانه از فرامین و دستورهای تشکیلاتی در آلبانی بکنند.

منوچهر عبدی

احسان بیدی نیز در این مصاحبه به ترفندها و شگردهای غیر اخلاقی مجاهدین خلق به منظور وادار کردن جداشدگان مجاهدین به سکوت و عدم افشای مناسبات قرون وسطایی درون تشکیلاتی و خط مشی ستیزه جویانه مجاهدین اشاره می کند و همچنین در باره تبانی برخی مقامات دولت آلبانی و کمیساریا با مجاهدین خلق و قطیع حقوق پناهندگی جداشدگان به نکات تامل انگیزی توضیح می دهد.

احسان بیدی

مجاهدین خلق

لینک های مرتبط :

مصاحبه اختصاصی بنیاد خانواده سحر با منوچهر عبدی، نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

مجاهدین خلق و مردم آلبانی ـ مقاله ارسالی از آلبانی ، تیرانا

افشاگری عجیب و مضحک

هفته ای یک فرار از زندان رجوی در آلبانی

 

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

مصاحبه اختصاصی با آقای بهمن اعظمی، نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

مصاحبه اختصاصی با آقای بهمن اعظمی، نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی Sunday, November 12, 2017 مصاحبه اختصاصی بنیاد خانواده سحر با آقای بهمن اعظمی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *