474 بازدید
فرقه مجاهدین

بیانیه خانواده ایران پور در پاسخ به اتهامات سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

“به نام خداوند جان و خرد”

بیانیه خانواده ایران پور در پاسخ به اتهامات سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

۱۸ آبان ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

 چندی است که قلم به دستان مزدور و اراجیف نویسان منفور وابسته به فرقه رجوی با انتشار مقالاتی سخیف و دون مایه با وارد آوردن اتهاماتی به خانواده ما و خواهر بزرگوارمان خانم دکتر ماه منیر ایران پور چهره ی واقعی و کین توزانه خویش را در برخورد با خانواده های دردمند ، دلتنگ و چشم انتظار اسیران فرقه رجوی به نمایش می گذارند.

خانواده هایی که تنها تفاضای ملاقات با عزیزان خود در یک فضای آزاد با نظارت نیروهای بین المللی را داشته اند و همواره این حق مسلم و طبیعی ایشان از سوی سران نابخرد فرقه رجوی نادیده انگاشته شده است و تنها سلاح و پاسخ ایشان به این درخواست به حق و انسانی یک چیز است انگ مزدوری و سفارتی و وزارتی خواندن اعضای خانواده ها و متقاضیان ملاقات با عزیزان و وابستگان.

غافل از این که این روش های نخ نما و فرسوده برای به عقب راندن سیل عظیم خانواده ها و خاموش کردن آتش اشتیاق آن ها که با شعار  “عشق بر نفرت پیروز است ” بر خواست خود پا می فشارند ، دیگر کارایی ندارد و تنها عزم ما را در پافشاری بر حق خود جزم تر می نماید.

ما اعضای خانواده ایران پور ، اعم از پدر، مادر و خواهران محمد رضا و احمد رضا ایران پور آشکارا اعلام می داریم که خواهرما ماه منیر تنها فرد متقاضی ملاقات و تنها خار فرو رفته در چشم های خون گرفته ی سران فرقه رجوی نبوده و نیست و همگی ما مانند تنی واحد تا رسیدن به خواست خود از پای نخواهیم نشست.

خانواده ایران پور

اکنون نزدیک به پانزده سال است که دو جوان رعنا و هنرمند ما توسط ایادی فرقه و قاچاقچیان انسان از ترکیه ربوده شده و در عراق و اکنون آلبانی تحت شدید ترین شگردهای مغزشویی قرار دارند و حق داشتن رابطه با دنیای آزاد ، تماس با دوستان و اعضای خانواده و دسترسی به اینترنت و شبکه های خبری دنیا را ندارند و با اعمال زور و فشار و تهدید وارعاب مورد استفاده ابزاری سران خودکامه فرقه رجوی قرار گرفته اند تا ضامن بقای آن ها و زندگی سراسر نکبتشان باشند.

هرگز فراموش نمی کنیم که در طی این پانزده سال سران فرقه نه تنها ما را به رسمیت نشناختند و مقدمات ملاقات ما با دو عزیزمان را فراهم نکردند بلکه با جعل نام عزیزانمان، از سوی آن ها بیانیه هایی ساختگی علیه ما و به ویژه خواهر فداکار و گرانقدرمان ماه منیر ایران پور صادر نمودند  تا شاید بتوانند با نا امید کردن ما از مهر و عشق عزیزانمان مُهر سکوت بر لبهای ما بزنند.

اما زهی تصور باطل ، زهی خیال مُحال.

زیرا محمد رضا و احمد رضا ایران پور ، فرزندان پدر ما هستند و از سینه ی پر مهر مادر ما شیر نوشیده اند و در آغوش گرم خواهران مهربانشان بالیده اند و دیر و دور نیست که ما با تلاش و امید  آنها را از قلعه ی دیو بدسیرت و ضحاک بد طینت نجات خواهیم داد و به کانون پر عطوفت خانواده باز خواهیم گرداند.

لازم به یاد آوری است که از نظر ما انگ مزدوری برای دولت متبوعمان بسیار ارزشمندتر از انگ خیانت به میهن و هم میهنان و پناه گرفتن در آغوش متعفن صدام بعثی و همکاری و معاونت با او در حمله به خاک وطن است.

به امید آزادی همه ی اسیران دربند فرقه ستیزه جوی رجوی و پایان رنج جانکاه دوری و هجران عزیزانمان.

اعضای خانواده ایران پور: عبدالحسین ایران پور (پدر) ، طاهره تقی پور (مادر)

هما ، نرگس و راحله ی ایران پور خواهران محمد رضا و احمد رضا ایران پور.

لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=20410

 گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، دوزخ لیبرتی

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=20708

 گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، اعزام افراد از دوزخ لیبرتی به آلبانی ، تهدیدها و فرصت ها ـ قسمت دوم

خواهران ایران پور

فرقه مجاهدین

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نشست مریم رجوی در آلبانی

حیله همیاری، دستور جمع کردن تلفن ها، فشار بر سمیه محمدی و … (خانواده ها آگاه باشند)

ششم نوامبر ۲۰۱۷ خانواده های اسیران فرقه رجوی آگاه باشند / درنشست اخیر مریم رجوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *