69 بازدید
سازمان ملل

چرا سازمان ملل در مقابل یکی از خشن ترین گروه های تروریستی دنیا اقدامی نمی کند؟

ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با محکوم کردن قطعنامه ضد ایرانی سازمان ملل اعلام کرد: آمریکا و اروپا بهشت گروه های ترور رنگارنگ شده است و یکی از خشن‌ترین گروه های تروریستی یعنی فرقه رجوی دارای حامیان آشکار در کاخ سفید هستند.

فرقه تروریستی رجوی که هم اکنون در دامان کشورهای اروپایی پنهان شده بیش از ۱۷ هزار ایرانی را به قتل رسانده است اما سازمان های حقوق بشری هیچ اقدامی علیه آنها انجام نمی دهند.

آلبانی

 

به گزارش فراق به نقل از ایرنا، ستاد حقوق بشر قوه قضاییه روز دوشنبه در محکومیت قطعنامه حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای اعلام کرد: تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر ایران در هفتاد و سومین نشست کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با پرچم‌داری برخی دولت‌هایی که خود از بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند، بدون در نظرگرفتن واقعیات موجود در ایران و مبتنی بر نگرشی تبعیض آمیز، گزینشی، مغرضانه و با اهداف سیاسی تهیّه و تصویب شده است که آن را مردود دانسته و قویأ محکوم می کنیم.

30 خرداد 1360

در این بیانیه آمده است: جای بسی شگفتی است که با وجود مسائل بسیار حاد و جدّی که حقوق اساسی میلیون ها انسان را تهدید می کند، قطعنامه ای بدون تناسب با وضعیت امروز جهان و با اغراض و انگیزه‌های رسوا، از سوی نهادی در سازمان ملل متحد صادر شود!
بانیان این حرکت زشت و ناموّجه در سازمان ملل متحد – به خصوص کشوری مانند کانادا -باید نگاهی به کارنامه سیاه خود در امر معیاری مورد ادعای حقوق بشری خود بنمایند و بعد مدعی صلاحیت برای اظهار نظر باشند! دولت کانادا نمی تواند بر وسعت شگفت انگیز خشونت علیه زنان در این کشور که مورد تأیید گزارشگر ویژه زنان سازمان ملل در سال ۲۰۱۸ نیز قرار گرفته است، سرپوش بگذارد و دولت کانادا نمی تواند دامن خود را در مورد جنایات عظیم که در مقیاس میلیونی علیه بومیان این کشور انجام شده و می شود پاک کند!

سفید کردن گذشته سیاه و تاریک فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

در پایان بیانیه این ستاد آمده است: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار و مدافع حقیقی کرامت انسانی در تمام عرصه های زندگی مدنی است و با تلاش و تعامل مداوم خود سعی دارد که ضمن مقابله با انحرافات مهلک و نفاق و شعبده بازی های آمریکا و متحدانش قاطعانه به طرح مسائل اساسی و مهم و حیاتی برای پاسداری از حقوق بشر در تمام صحنه های بین المللی ادامه می دهد و از همه دولت ها و نهادهای دلسوز نیز می خواهد که به این حرکت جهانی بپیوندند.
فرقه تروریستی رجوی که در دامان کشورهای اروپایی پنهان شده بیش از ۱۷ هزار ایرانی را به قتل رسانده و سوالی که مطرح است این که چرا سازمان ملل هیچ اقدامی علیه این گروه خشن تروریستی انجام نمی دهد؟

سایت فراق

 

گرایش به تروریسم در ضمیر ناخودآگاه نیکی هیلی و پرسش از سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل متحد

سیاست دوگانه آمریکا در قبال تروریسم

تروریسم افسار گسیخته را محکوم می کنیم

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=39308

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *