36 بازدید
جاسوسی درقبال حمایت مالی

پیشنهاد رذیلانه فرقه رجوی به جداشدگان آلبانی: جاسوسی درقبال حمایت مالی

اخبار رسیده از آلبانی حاکی از آن است که سرکردگان فرقه تروریستی رجوی که با موج فزاینده درخواست جدایی اعضا و بن بست لاعلاج حفظ موجودیت تشکیلات خود مواجه هستند بعد از تبانی با کمیساریای آلبانی که منجر به قطع مستمری برخی از اعضا واعمال فشارهای سیاسی و روحی و روانی گردیده، درآخرین ترفند خود شیوه رذیلانه تحت فشار قرار دادن اعضای جداشده که زیر شدیدترین فشارهای مالی وگذران زندگی هستند را دردستور کار قرار داده است.

مسئولین فرقه به این اعضا پیام داده اند در قبال تحریم اعضای جداشده ای که منتقد فرقه هستند و جاسوسی از فعالیت های آنها حاضرهستند کمک های مالی به آنها را از سر بگیرند.

فشار مجاهدین خلق بر جداشدگان در آلبانی

در این میان اعضایی که به صورت قاچاق قصد رفتن به کشورهای اروپایی را داشته ولی در مرزهای یونان دستگیر و مجبور به بازگشت به البانی شده اند به صورت مضاعف تحت فشارهای فرقه هستند.

اعضای جداشده اما شرف و گرسنگی و آوارگی و بی خانمانی در آلبانی را بر ننگ خودفروشی و جاسوسی بر علیه دیگر دوستان از بند رسته ترجیح داده اند.

مریم رجوی درهراس از تلاش های افشاگرایانه اعضای جداشده  آنها را درلیست سیاه قرار داده وهرگونه رابطه با آنها را مرز سرخ اعلام کرده است .

تهدید جداشدگان در آلبانی توسط فرقه رجوی

آنها می خواهند همانند مناسبات اسارتگاه اشرف مانع از ایجاد رابطه بین اعضای جداشده گردند . درتشکیلات اشرف هرگونه رابطه فردی اعضا بایکدیگر وخارج از کنترل فرماندهان ممنوع وشعبه سپاه پاسداران تلقی میشد واعضا مجبور بودند درقبال برقراری هررابطه ای به مسوولین حساب پس داده وتحت برخورد تشکیلاتی قرار دهند. جاسوسی از یکدیگربا آموزش های شستشوی مغزی والقاء ذهنی کاملا نهادینه شده بود.

دراین تشکیلات جهنمی هرعضو یک مراقب داشت و درحقیقت اعضا ناخواسته زندانبان خود بودند. براساس دستورالعمل های تشکیلاتی اعضا مجبور بودند یک دفترچه ۸/۱ داشته باشند تا تراوشات فکری وهرآنچه درطول روز به ذهنشان رسیده  و رفتار وکردار دیگر اعضا را درآن بنویسند و به تشکیلات گزارش کنند.  این درحقیقت نوعی مانیتور ذهن اعضا بود تا مسئولین بدانند از صبح تا شب در ذهن اعضا چه می گذرد ونسبت به شخص اطلاعات کافی و شناخت دقیق داشته باشند. دروغ گویی، تملق گویی، چاپلوسی، خودنمایی و زیراب زنی دیگر اعضا دستاورد و محصول نگرشی بود که به نام “انقلاب مریم” براعضا تحمیل گردید.

mojahedin camp in albani

درچنین شرایطی جاسوسی و خبرچینی بالاترین ارزش ومعیارصلاحیت اعضا در نظام رتبه بندی وتعیین رده وسطح تشکیلاتی گردید وبالاترین مسوولین و فرماندهان درحقیقت دروغ گوترین وجاسوس ترین اعضا بودند. تحت تاثیرکارکرد همین شیوه دروغ گفتن امری بدیهی و مقدس بشمارمی رفت. دستورالعمل رجوی که از محتوای انقلاب مریم نشات می گرفت این بود که باید خود را نفی و حرف بیرون اگرحتی دروغ باشد را اثبات کنند. در تفکر رجوی شب را هم اگر منافع تشکیلات ورهبری ایجاب کند باید روز جلوه داد.فرقه رجوی حال درنظردارد درالبانی هم همین شیوه را ترویج نماید. مجبور کردن اعضای جداشده به جاسوسی برعلیه یکدیگر وبه کارگیری و جایگزین کردن پول ودیگر امکانات رفاهی درقبال زیرپا گذاشتن شرف وابرو و اعتبار و حیثیت انسانی مانیفستی است که رجوی این روزها در کشور آلبانی ارائه میدهد. سرکرده فرقه ای که روزی ادعای آزادی وارتقاء کمال خداگونگی انسانها  و خروج از قید و بند اسارت بار وبنده ساز را داشت اکنون تاکجا باید دریک روند دگردیسی ضدانسانی واخلاقی وسیاسی فرورفته باشد که اعضای گرفتار ونیازمند را چنین سرابی که درحقیقت عمق گنداب لجن الود ایدئولوژیش را به نمایش می گذارد به معرض خرید وفروش بگذارد. ولی اعضای شرافتمند که تمامی عمر وجوانی خود را در زنجیر دروغ رجوی باخته اند هنوز انقدر شرف وغیرت وانسانیت دروجودشان وجود دارد که به سوی رجوی و پول های حرامش تف بیندازند. رجوی به اشتباه اعضای باغیرت و باپرنسیب را همانند خود می پندارد که شرف وابرو ومردم وکشورخودرا به شیوخ مرتجع سعودی وفرماندهان جنایتکار امریکایی  به درهم ودلار فروخت..به رجوی باید گفت ای خائن بدسرشت، سرنوشت قانون حق و عدالت را به خوبی بر دفتر تو خواهد نگاشت؟!!

اکرامی

انجمن نجات

مرکز خوزستان

 

افزایش فشار فرقه رجوی بر جداشدگان “یا برگردید یا از آلبانی بروید”ا

تعقیب و مراقبت جداشدگان در تیرانا توسط فرقه رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین در آلبانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=38929

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *