81 بازدید
زهرا مریخی: باید به خودمان شک کنیم

زهرا مریخی: باید به خودمان شک کنیم

زهرا مریخی: باید به خودمان شک کنیم

ابراهیم خدابنده (مسئول سابق بخش روابط بین الملل مجاهدین خلق – مترجم کتاب فرقه ها در میان ما)

سی و یکم اکتبر ۲۰۱۸

خبرهای رسیده از جانب دوستان جداشده از فرقه رجوی در آلبانی حاکی از این است که زهرا مریخی، مسئول اول سازمان مجاهدین خلق، نشستی در سطح اعضای شورای رهبری سازمان در آلبانی داشته و در آن نشست اظهار نموده است:

“اگر به تعهد ۲۲ بهمن نرسیم (منظور وعده سرنگونی نظام جمهوری اسلامی در ۲۲ بهمن ۹۷ از جانب جان بولتون و مسعود رجوی است که تعهد اجرای آن از اعضا گرفته شده است) باید به خودمان شک کنیم نه به خط سازمان، باید به انقلاب خودمان شک کنیم، باید به عدم پایبندی به غسل (بیان آشکار موارد جنسی) در صحنه شک کنیم.”

در حالی که حاضران از شنیدن سخنان زهرا مریخی با خنده ای تمسخر آمیز به یکدیگر نگاه می کردند؛ یکی از خانم های حاضر در جلسه پرسیده است:

“یعنی اگر ما در صحنه، لحظات جیم (نمونه های مربوط به موارد جنسی) خود را نگوییم رژیم سرنگون نمی شود؟ آیا می توانید رابطه این موضوع با سرنگونی را توضیح دهید؟”

مسئول نشست در پاسخ گفته است:

“رهبری دورنمایی را می بیند که ما نمی بینیم و باید اعتماد کنیم. شک به خط سازمان بی ایمانی به انقلاب و به خواهر مریم است.”

خیلی جالب است. ابتدا جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا، در نشست سال گذشته فرقه رجوی در پاریس، اعلام می کند که رژیم ایران نباید چهلمین سال تأسیس خود را جشن بگیرد و بعد مسعود رجوی برای خوش رقصی در مقابل امپریالیسم در پیامی وعده می دهد که رژیم تا ۲۲ بهمن سال جاری سرنگون خواهد شد. ازهمین حالا معلوم است اگر این پیش بینی عملی نشود اعضای گرفتار در فرقه باید پاسخگوی عدم تحقق وعده های مشتی نادان باشند.

زهرا مریخی، مسئول اول سازمان مجاهدین خلق

منطق فرقه ای در سازمان مجاهدین خلق، یا بهتر است گفته شود بی منطقی مطلق، آنقدر از حد گذشته که حتی مسئولین رده بالای سازمان را هم به تمسخر و سؤال وا می دارد چه برسد به سایر اعضای گرفتار در فرقه رجوی.

واقعاً چگونه می شود “بیان علنی موارد جنسی در جمع” را به امری مانند سرنگونی نظام ربط داد و به آن مشروط کرد؟ آیا غیر از اینست که فقط در دستگاه مغزشویی فرقه ای پذیرش چنین چیزی ممکن است؟ این گونه مطالب صرفاً در فرقه های مخرب کنترل ذهن که سازمان مجاهدین خلق از نمونه های فوق العاده بارز و آشکار آنست دیده و شنیده می شود.

مسئولین آلبانی نسبت به حضور و اقدامات فرقه رجوی در آلبانی و خصوصاً برخورد آنان با جداشدگان نگران هستند، مریم رجوی تلاش می نماید نظر مسئولین آلبانی را جلب نماید

مریم رجوی در هتل اینترنشنال تیرانا:

همچنین خبر دیگری حاکی است که مریم رجوی تاکنون دو بار در سال جاری در هتل اینترنشال تیرانا و هر بار به مدت یک تا دو ساعت با برخی مسئولین آلبانی ملاقات داشته که هر بار تدارکات امنیتی فوق العاده ای چیده شده و این امر موجب ابراز نارضایتی پلیس و مسئولین امنیتی تیرانا گردیده است.

مسئولین آلبانی نسبت به حضور و اقدامات فرقه رجوی در آلبانی و خصوصاً برخورد آنان با جداشدگان نگران هستند، مریم رجوی تلاش می نماید نظر مسئولین آلبانی را جلب نماید. گفته می شود در این رابطه بین برخی مسئولین سیاسی و مقامات امنیتی آلبانی اختلاف نظر وجود دارد. به نظر می رسد در آینده باید شاهد هرچه محدودتر شدن تحرکات این فرقه در آلبانی بود.

قطار خالی بدون لوکوموتیوران در آلبانی

فوت یکی دیگر از اعضای فرقه رجوی در آلبانی:

خبردار شدم که “عبدالله جعفرزاده مجاوری” فرزند نوروز در مقر مجاهدین خلق در تیرانا فوت نموده است. برای متوفی مغفرت و برای خانواده وی صبر جمیل و تسلای خاطر آرزو دارم. واقعیت امر اینست که میزان مرگ و میر در مقر مجاهدین خلق در تیرانا بیش از حد نرمال است. قطعاً فشارهای روانی که از جانب فرقه بر افراد برای ممانعت از جدا شدن آنان وارد می گردد در این رابطه بی تأثیر نیست.

فرقه رجوی در آلبانی برای این که افراد ناراضی جدا نشوند آنان را تحت شدیدترین فشارهای جسمی و روحی قرار می دهد تا قدرت تفکر، تمرکز و اراده آزاد را از آنان بگیرد و همین امر سلامت افراد را به شدت به خطر می اندازد و متأسفانه سازمان های به ظاهر مدافع حقوق بشر که تعاریف خاص خودشان را از حقوق انسان دارند در این رابطه سکوت کرده و چشمان خود را بسته اند.

انجمن نجات

لینک های مرتبط :

ابراز نگرانی مقامات امنیتی آلبانی از مستقر شدن مریم رجوی در هتل ناشنال تیرانا

وضعیت نابسامان تشکیلات، باز هم مریم عضدانلو را به آلبانی کشاند

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

اعتراف رجوی به جنایات ۷ تیر و ۸ شهریور … سازمان مجاهدین دست جان بولتون است

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=38663

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *