71 بازدید
وجه اشتراک آل سعود و مجاهدین خلق

حذف منتقدین و مخالفین، وجه اشتراک فرقه رجوی و رژیم آل سعود

اشتراک مجاهدین و آل سعود در حذف منتقدان

اثبات آمریت قتل خاشقچی توسط بن سلمان و سکوت مرگبار سران فرقه رجوی

جمال خاشقچی یکی از منتقدان ولیعهد رژیم ال سعود که نسبت به اعمال خشونت آمیز و قهری ولیعهد عربستان نقد مینمود و از ترس جان خود به امریکا پناهنده شده بود ، در دوم اکتبر سال جاری در حالی که بنا به گفته سی آی ای ( سازمان اطلاعات مرکزی امریکا ) توسط برادر ولیعهد از طریق تماس تلفنی به او تضمین جانی داده شده بود برای تکمیل نمودن مدارک خود به سفارتخانه ان کشور در ترکیه مراجعه نمود ولی هیچگاه از این قتلگاه بیرون نیامد و بنا بر شواهد و مدارک مستدل دولت ترکیه وی در همانجا و در اولین لحظات ورودش توسط عواملی که مستقیما توسط بن سلمان ( ولیعهد عربستان )  رهبری میشدند کشته شده و جسد او نیز قطعه قطعه گشته و از آن مکان بیرون برده شده است .

View this post on Instagram

روزنامه ی نیویورک تایمز در گزارش مفصلی اطلاعات دست اول خود از پروژه ی دو میلیارد دلاری عربستان با یک شرکت آمریکایی-اسرائیلی در سال ۲۰۱۶ را افشا نمود. بر اساس این گزارش، محتوای این پروژه، که تحت نظارت مستقیم بن سلمان مذاکره و توافق شده است، شامل این موارد بود: طرحهای عملی برای زمین گیر کردن اقتصاد ایران، ساختن حسابهای جعلی در اینترنت و شبکه های اجتماعی برای ایجاد شورشها و نا آرامیهای داخلی، حمایت مالی از گروههای مخالف ایران، و تلاش وسیع برای رو در رو قرار دادن مقامات رسمی ایرانی علیه یکدیگر.

A post shared by @ hamid_baeidinejad on

ترور مخالفین توسط مجاهدین

مرگ جمال خاشقچی که گفته می شود به دستور ولیعهد خودسر عربستان انجام گرفته،  توسط بسیاری از نهادهای امنیتی جهان مورد ارزیابی قرار گرفت. در روزهای گذشته سازمان سی آی ای مرگ او را مستقیما به بن سلمان مربوط دانسته و او را عامل اصلی در کشته شدن روزنامه نگار منتقد دولت متبوعش دانسته که البته طبق روال دولت رژیم کودک کش سعودی این نظریه سازمان اطلاعات امریکایی را که قویا بر این گفته خود اعتقاد دارد را رد نموده و دلائل آنها را واهی نامیده است . این در حالی است که گفته می شود صداهای ضبط شده ای از جریان کشته شدن خاشقچی  در دست نیروهای امنیتی می باشد ماجرای قتل او را تأیید می کنند.  روزنامه واشنگتن پست اولین مرجعی بود که با ماجرای قتل خاشقچی پرداخت.

تروریسم

مرگ یک منتقد در یک کشور ثالث در تمامی کشورها سر و صدای زیادی به پا نمود و اکثر دولتمردان و یا نهادهای حقوق بشری نسبت به این حرکت غیر انسانی انتقاد کردند و از کشور عامل یعنی عربستان خواستند در این مورد توضیح بدهد و از راز این جنایت پرده بردارد. سازمان ضد بشری مجاهدین که مستقیما توسط بن سلمان مورد حمایت مالی قرار دارد و از تمامی اعمال غیر انسانی انها حمایت می کند ، با نادیده گرفتن این خبر از هر گونه موضع گیری امتناع کرد و  در هیچ یک از برنامه و سایت های سراسر دروغ خود اشاره ای به این مسئله نکرد . این مدعیان حقوق بشر حتی زمانی که  آمریت قتل این روزنامه نگار مشخص شده و روزنامه های معتبر امریکایی اقدام به پخش این خبر نمودند نیز به هیچ عنوان به ان نپرداختند.

مسعود رجوی

رژیم کودک کش آل سعود پدر معنوی و حامی مالی سازمان تروریستی مجاهدین میباشد . براحتی می توان شباهتهای اراباب و نوکر را درک نمود که تمام توان و هدف آنها چیزی جز از بین بردن آزادی و محصور نمودن انسانها و عقایدشان در حال مطامع رهبران نبوده و نیست.

سران فرقه رجوی بیش از چهار دهه است که با به اسارت در اوردن هزاران انسان قدرت تفکر و تعقل را از آنها سلب کرده اند و حقوق اولیه آن ها را پایمال نموده اند.جالب اینجاست که این فرقه خیانتکار داعیه حقوق بشر و برقرار ی دموکراسی دارند و جالبتر اینکه با دشمنان ملت ایران همپیمان می شوندو از جنایاتشان بر علیه مردم ایران تمامت قد حمایت می کنند و کارنامه خود را هر روز سیاه تر می کنند.

نحوه برخورد این فرقه جنایتکار نیز شباهت زیادی به عملکرد آل سعود دارد . اخیرترین تصفیه های درون تشکیلاتی قتل مالک شراعی و آرش پورغلامی از اذهان ما پاک نخواهند شد. و می دانیم که هر روز از این گونه جنایات در فرقه اتفاق می افتد.

ترور جداشدگان

نهادهای حقوق بشری که چشم بر روی خیانتهای سازمان ضدبشری مجاهدین  بسته اند، باید جوابگوی حقوق از دست رفته هزاران انسان اسر در چنگال این ها باشند و در برابر همه خیانتهای این سازمان مخوف در برابر عناصر زندانی و همچنین افراد جدا شده از این سازمان تروریستی که شدیدا مورد بی مهری کمیساریای پناهندگی قرار گرفته اند باشند که نمونه های ان در کشور آلبانی فراوان میباشد و آخرین آنها نیز همدستی این نهاد مثلا بین المللی با سازمان تروریستی مجاهدین در رابطه با قطع مقرری آنها که از این نهاد دریافت می کردند میباشد .

به امید رهایی تمامی زندانیان دربند سازمان ضد انسانی مجاهدین خلق

انجمن نجات

مرکز گلستان

 

سوزان رایس: بن‌سلمان قاتل خاشقچی شریک قابل اعتمادی برای آمریکا نیست “پسر افراطی” پادشاه باید برود

 

حمله چماقداران فرقه رجوی در آلبانی به مصطفی محمدی و همسرش

 

در پی حمله محافظین مریم رجوی به جداشدگان، نماینده پارلمان اروپا خواستار جلوگیری از ورود مریم رجوی به پارلمان شد

 

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=39116

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *