67 بازدید
پیام به هم بندان سابق و اسیر در اردوگاه بدنام اشرف سه: عمرتان را بیهوده تلف نکنید

پیام به هم بندان سابق و اسیر در اردوگاه بدنام اشرف سه: عمرتان را بیهوده تلف نکنید

پیام به هم بندان سابق و اسیر در اردوگاه بدنام اشرف سه: عمرتان را بیهوده تلف نکنید

غفور فتاحیان (عضو سابق و جداشده از فرقه رجوی ـ ساکن پاریس)

بیستم اکتبر ۲۰۱۸

اخیرا با تنی چند از دوستان سابق که به تازگی از اسارتگاه فرقه مخوف رجوی توانسته اند فرار کنند و خود را به دنیای آزاد برسانند ، توانستم چند کلمه ای صحبت کنم که همگی آنها از اینکه خیلی دیر اقدام به جدا شدن از فرقه رجوی کرده بودند به شدت ناراحت و افسوس می خوردند که چرا زودتر تصمیم به فرار نگرفتند و گذاشتند که رجوی جنایتکار عمر و جوانی آنها را بگیرد و در این سنین بالا از این فرقه دروغگو جدا شدند در حالی که همگی آنها از سالها پیش به پوشالی بودن وعده وعید های رجوی پی برده بودند و همۀ آنها به خوبی می دانستند که مرحوم رجوی و سران جنایتکارش برای جلوگیری از فرار و جدا شدن افراد دست به هر دودوزه بازی و کلکی می زنند.

به همین خاطر رجوی همۀ شماها را که الان در “اشرف سه” اسیر هستید و در سنین بالا با انواع و اقسام بیماریها دست و پنجه نرم می کنید در آنجا به انتظار مرگ نگهداشته تا از شر تک به تک شماها خلاصی یابد. پس بیش از این اسیر آنها یعنی سرمداران این فرقه نشوید چرا که بعد از مرگ هر کدامتان سران فرقه سواستفاده خاص خودشان را انجام خواهند داد.

عیسی آزاده: ریزش نیرو در فرقه رجوی و دلایل آن

البته این زندان (در آلبانی) به عبارت ساده تر یک گورستان برای سران فرقه رجوی است زیرا این زندان جدید با دیگر زندانها همانند اشرف و لیبرتی در عراق کاملا فرق دارد و تمام کسانی که آنجا هستند فقط باید منتظر آمدن جناب عزرائیل باشند و با توجه به سن بالای سالمندان و انواع و اقسام بیماریها به ندرت کسی از آنجا خارج می شود و آنجا یعنی همین “اشرف سه” بهترین اسارتگاه  برای قربانیان فرقۀ رجوی است.

مریم قجر هم هر سال با وعدۀ سرنگونی و در حال حاضر با آویزان شدن به ترامپ مغز و جسم شما را بلوک کرده است که گویا همین امروز و فردا سرنگونی (حکومت ایران) از راه می رسد و شما عقب می مانید در صورتی که می دانید سی سال بیش مرحوم رجوی سرنگونی را در چند ماه دیگر بیش بینی می کرد که معلوم شد همه اش خیال بافی و دروغ بود برای نگه داشتن و فریب اعضای نگونبخت تشکیلات.

فرقه رجوی خوب می داند وعده وعیدهای تکراری سال به سال رهبر مرحومش با شعار «سرنگونی» همه اش پوشال و دروغ بوده است بنابراین اگر هر چه زودتر این اسیران از سر راهش کنار بروند به سودش است. از این رو فرقۀ جنایتکار رجوی با ساختن “اسارتگاه اشرف سه” منتطر مرگ تک به تک شما است …

غفور فتاحیان (عضو سابق و جداشده از فرقه رجوی ـ ساکن پاریس)

دوستان دربند در اسارتگاه اشرف سه در آلبانی،

آیا شما نمی دانید که ایستادن در کنار رجوی و ایادیش خیانت به مردم ایران است؟

آیا شماها نمی دانید که سرمداران رجوی هر روز بر طبل تحریم و جنگ بر علیه مردم ایران را می نوازند و برای سرویس های خارجی جاسوسی می کنند؟

دوستان اسیر و دربند در فرقه رجوی،

آیا زمان شوریدن به دروغ ها و شعبده بازیهای رجوی فرا نرسیده است؟

باور کنید که این فرقه جایی نه در ایران و نه حتی در میان ایرانیان خارج کشور دارد.

پس تا دیر نشده این چند سال عمر باقی مانده خود را در کنار جنایتکارترین جانیان این آب و خاک به هدر ندهید و برای یک بار هم که شده تصمیم بگیرید و صف خود را از رجوی جدا کنید چرا که فردا خیلی دیر است و پشیمانی و افسوس هم دردی را دوا نخواهد کرد.

پیوند رهایی

لینک های مرتبط :

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

خطاب به اسیران فرقۀ رجوی در آلبانی: بقیه عمرتان را بر باد ندهید

دو ملاقات و دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان و فرانسه

نامه سرگشاده آقای کریم غلامی به آقای داشامیر شهی نماینده پارلمان آلبانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=38396

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *