137 بازدید
نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

نامۀ ۵۰ نفر از جداشدگان فرقه رجوی به وبسایت دیلی کالر: مطلب تبلیغی مجاهدین خلق در سایت شما فاصله زیادی با واقعیت دارد

هفتم اکتبر ۲۰۱۸

سردبیر محترم روزنامۀ دیلی کالر – واشنگتن – آمریکا

با درود و احترام؛

ما گروهی از اعضا و مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین خلق ایران (MEK) از بخشهای مختلف آن از جمله نظامی، سیاسی، تبلیغات، روابط خارجی، لجستیک، تدارکات، حفاظت، امنیت و انتشارات مقیم کشورهای مختلف اروپا به اطلاعتان می رسانیم که مقاله ای که در آن وبسایت در لینک

http://dailycaller.com/2018/07/19/iran-afraid-opposition-european-policy/

منتشر شده از آنجا که ما با انشاء و ادبیات و فرهنگ خاص مسئولین این سازمان آشنایی کامل داریم نوشتۀ سران این سازمان در آمریکا و سراسر دروغ پردازی و توهمات برای جلب توجه و امتیاز دهی به این سازمان می باشد که امروز دیگر به یک فرقه تبدیل شده و در نهایت انزوای داخلی و خارجی است. بطوریکه ایرانیان داخل و خارج و حتی نیروها و جریانات و شخصیتهای اپوزیسیون ایران هم از این سازمان متنفرند و این سازمان به تأکید همۀ تحلیلگران و سیاستمداران حتی وزارت خارجۀ آمریکا که اخیرا سخنگوی آن اعلام کرد فاقد هر گونه جایگاهی در میان ایرانیان می باشد.

جداشدگان مجاهدین خلق: این سازمان به یک فرقه تبهکار تبدیل شده است

ما اعضا و مسئولان جدا شده از این سازمان که هر یک بین ده تا چهل و پنج سال در تشکیلات این سازمان حضور داشته و دارای مسئولیتهای مختلف در آن در کشورهای مختلف اروپا و آمریکا و عراق بودیم با انواع دروغها و شگردهای فریبکارانۀ این سازمان برای جلب حمایت و نجات از انزوای مطلق به خوبی آشنایی داریم.

جداشدگان فرقه رجوی: سازمان مجاهدین خلق به تأکید همۀ تحلیلگران و سیاستمداران حتی وزارت خارجۀ آمریکا که اخیرا سخنگوی آن اعلام کرد فاقد هر گونه جایگاهی در میان ایرانیان می باشد

از جمله نیرنگها و ترفندهای دیرین سازمان مجاهدین (معروف امروز در میان ایرانیان به فرقه رجوی) و نیازهای مبرمش در این راستا که هنوز هم در کشورهای مختلف از جمله در آلبانی محل استقرار بیشترین افراد و مسئولان آن به کار گرفته می شود سناریو سازیهایی مبنی بر فقدان امنیت و در خطر بودن دائم جان افراد و مسئولان آن می باشد تا بدینگونه توجه و حمایت مقامات محلی را به خود جلب کرده و از آنها امتیازات مختلف یا باج بگیرد. ما شاهد نمونه های متعددی از این نوع ترفند باجگیری در عراق حتی زمان حامی آن رژیم صدام حسین با بهره برداری از چند حملۀ متقابل واقعی رژیم ایران بودیم که از جملۀ آنها تهیۀ خمپاره هایی با آرم و اسم «ارتش جمهوری اسلامی ایران» از کردستان عراق و شلیک آن توسط افراد خود سازمان به داخل قرارگاه اشرف (قرارگاه اصلی سابق سازمان مجاهدین در عراق) می باشد که به هدف گرفتن امتیازات بیشتر از دولت وقت عراق انجام می گرفت.

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

ادعای قصد رژیم ایران برای حملۀ تروریستی به مقر این سازمان در تیرانا پایتخت آلبانی در هنگام جشن نوروز که در این مقالۀ منتشر شده در روزنامۀ شما آمده است مطلقا دروغ و ساختگی است زیرا پیش از این هیچ گزارش خبری رسانه ای از جمله توسط رسانه های کشور آلبانی و هیچ اطلاعیه یا موضعگیری در این مورد توسط دولت آلبانی و پلیس آن کشور وجود ندارد و حتی خود سازمان مجاهدین مطلقا تاکنون در هیچیک از رسانه های خود چنین خبری منتشر نکرده و اطلاعیه و موضعگیری نداشته است. در صورتیکه اگر چنین تهدیدی واقعیت داشت در درجۀ اول خود سازمان مجاهدین باید همان موقع یعنی هفت ماه پیش خبر و ادعای آن را منتشر می کرد و اطلاعیه در مورد آن صادر می نمود.

ادعاهای دیگر از جمله قصد انفجار تجمع این فرقه در فرانسه و قصد جاسوسی علیه آن در آمریکا تماما ساخته و پرداختۀ این سازمان برای بزرگ و مهم جلوه دادن خود و جلب توجهات به آن و گرفتن امتیازات از مقامات کشورهای مربوطه و در تلاش برای نگهداشتن باقی ماندۀ نیروهایش می باشد که روزانه از آن سازمان جدا شده و از مقر آن در آلبانی فرار می کنند و این ترفندها و سناریو سازیها در درجۀ اول اوج انزوای این سازمان و نیازش به مطرح شدن و تبلیغات در رسانه ها را می رساند.

زوج متهم به بمب گذاری یا هوادار و عضو فعال مجاهدین خلق در بلژیک!؟ چرا مجاهدین رابطه خود با زوج بمب گذار را مخفی می کنند؟

ما تأکید می کنیم که رژیم ایران هیچگونه احساس خطری از این سازمان که امروزه بیش از پیش در شرایط از هم گسیختگی و فروپاشی بسر می برد ، ندارد بلکه حضور سران و عناصر آن که در گذشته به انواع ترور و قتل دست زده اند در کشورهای اروپایی و آمریکا تهدیدی برای امنیت این کشورها می باشد چرا که رهبر این فرقه مسعود رجوی بارها ما جداشدگان و تمام ایرانیان مخالف این گروه را به قتل در خیابانهای اروپا و آمریکا تهدید کرده است.

گروهی از اعضا و مسئولان سابق سازمان مجاهدین (MEK) مقیم کشورهای مختلف اروپا

۳ اکتبر ۲۰۱۸

امضا کنندگان به ترتیب حروف اسامی فامیل:

عیسی آزاده

عبدالکریم ابراهیمی

محمد اکبری

بهمن اعظمی

عادل اعظمی

مالک بیت مشعل

احسان بیدی

حمید رضا بی کس

شهروز تاجبخش

ادوارد ترمادو

علی جهانی

قربانعلی حسین نژاد

حسن حیرانی

آن خدابنده

مسعود خدابنده

مهدی خوشحال

علی اکبر راستگو

محمد رزاقی

کبری رشتی

مجید روحی

علیرضا زاهدی

مهرداد ساغرچی

محمود سپاهی

مهدی سجودی

نیلوفر سرفراز

بتول سلطانی

حمید رضا سیستانی

احمد رضا شفیعی

صبا شکر بیگی

حسن شهباز

علی شیرزاد

رضا صادقی جبلی

میر باقر صداقی

منوچهر عبدی

محمد عراقی

حسن عزیزی

غفور فتاحیان

محمد کرمی

نادر کشتکار

همایون کهزادی

حمیرا محمد نژاد

احمد محمدی

رضا محمدی

محمد محمدی

مصطفی محمدی

زهرا معینی

امیر موثقی

سعید ناصری

علیرضا نصراللهی

منصور نظری

پیوند رهایی

لینک های مرتبط :

شرکت و سخنرانی هیأتی از جداشدگان فرقه رجوی در ششمین کنگرۀ سکولار دموکراتهای ایران در فرانکفورت

شرکت جداشدگان فرقه مجاهدین خلق در نشست راههای مبارزه با منابع مالی تروریست‌ها در پارلمان اروپا

لری ویلکرسون مقام ارشد دولت جورج بوش: مجاهدین خلق یک فرقه خون آشام است

گزارش لیندسی هیلسوم، سردبیر بین المللی کانال ۴ تلویزیون انگلستان از اردوگاه مجاهدین خلق در حومه تیرانا، آلبانی

گزارش NBC از نفوذ مجاهدین خلق در کاخ سفید؛ «قمار خطرناک ترامپ»ا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=38111

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

دیدار دو خواهر بعد از ۳۶ سال … زینب نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی با مونا

ضمن پوزش، مطلب به درخواست نویسنده حذف گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *