66 بازدید
نامه سرگشاده انجمن زنان به روزنامه دیلی کالر

نامه سرگشاده انجمن زنان به روزنامه دیلی کالر

نامه سرگشاده انجمن زنان به روزنامه دیلی کالر

منبع دروغ هایی که منتشر کرده اید چیست؟

آلمان، اول اکتبر ۲۰۱۸

شما در روزنامه خود تحت عنوان “متن پیشنهادی سخنرانی برای رئیس جهمور آمریکا” در شورای امنیت سازمان ملل اشاره به انتقال بیش از ۲۰۰۰ نفر از نفرات فرقه رجوی به آلبانی کرده اید و مدعی شده اید که دولت ایران تلاش کرده آنها را نابود کند و در ماه مارس سال جاری مقامات آلبانیائی تلاش ایران برای انفجار در جشن نوروزی که هزاران نفر و سران اپوزیسیون ایران و مقاماتی از سفارت آمریکا در تیرانا بودند را خنثی کنند. در حالیکه مطلقا این اطلاعات درست نیست و دروغ است.

گزارش رادیو فرانسه از آغاز خشونت و ترور توسط مجاهدین خلق در ایران

همچنین روزنامه شما اشاره به دستگیری یک نفر دیگر و تلاش برای انفجار در گردهمائی پاریس فرقه رجوی کرده اید.

این اطلاعات از کجا به شما رسیده است چون رئیس پلیس آلبانی منکر آن است و در هیچ رسانه یا اخباری هم نیامده است.

فرقه رجوی در تلاشی گسترده و شبانه روزی در پی سوءاستفاده از رسانه های خارجی و ارسال اطلاعات مغرضانه و غلط  می باشد.

آنها طی اقداماتی پیچیده و با به دام انداختن یک عضو خود سعی کردند به رسانه های خبری اینطور وانمود کنند که دولت ایران در پی انجام انفجار در گردهمائی سالانه شان بوده است و اسناد عضویت آن فرد دستگیر شده در فرقه رجوی محرز گردید.

نفر دستگیر شده عضو توجیه شده فرقه رجوی بود. در حالیکه فرقه رجوی به وی مأموریت داده بوده که خود را نفر اطلاعات و سفارت ایران معرفی کند.

لینک این افشاگری را ذیلا برای شما می آوریم:

انجمن زنان: فرقه رجوی در تلاشی گسترده و شبانه روزی در پی سوءاستفاده از رسانه های خارجی و ارسال اطلاعات مغرضانه و غلط می باشد

ما اعضای انجمن زنان با سابقه بین ۱۰ تا ۲۰ سال گرفتار در فرقه ای با اسم، سازمان مجاهدین یا شورای ملی مقاومت گرفتار بوده ایم آنها یک فرقه ضد انسانی ، ضد ایرانی و ضد زن هستند 

در ابتدا لازم است تاسف خودمان را اعلام کنیم که برای ما قابل باور نیست روزنامه شما با انتشار دادن چنین اخبار غلطی که منشا آن نفرات فرقه رجوی هستند اعتبار خود را زیر علامت سوآل ببرند.

اعضای انجمن زنان - آلمان

باید به عرض شما برسانیم که سازمان مجاهدین خلق که به عقیده ملت ایران که قربانی تروریسم از طرف این گروه هستند و به عقیده اعضای ناراضی که سالیان سال مجبور به ماندن در پایگاههای آنها بودیم شاهد بودیم در عراق به عنوان ارتش خصوصی صدام خدمتهای بیکرانی را به دیکتاتور عراق داشتند از جمله کرد کشی و سرکوب مخالفان صدام در عراق.

آیا شما اطلاع دارید که تعداد زیادی از زنان به دستور رجوی رحم خود را اجبارا خارج کرده اند؟ 

آیا شما اطلاع دارید که مسعود رجوی به اعضای زنان عضو شورای رهبری سطح بالا تجاوز جنسی کرده است؟

لازم است به اطلاع شما برسانم اعضاء این سازمان که اکثریت آنها تحت فشارهای روحی و روانی و برای سوء استفاده های رهبری این سازمان به زور در سازمان نگاه داشته شده اند . 
آیا شما اطلاع دارید که سازمان مجاهدین علاوه بر اینکه خودش صدها عملیات تروریستی را مرتکب شده است و در حملات تروریستی یازده سپتامبر از گروه تروریستی القاعده نیز حمایت کرد.

۱۱ سپتامبر ، شادی تروریست ها در قرارگاه فرقه مجاهدین در عراق

سازمان مجاهدین خلق که ماهیت ضد آمریکایی و ضد ایرانی آن بر هیچ کسی پنهان نبوده و نیست بعد از جنگ آمریکا و عراق و از دست دادن صدام حسین به عنوان مهمترین حامی و پشتیبان این سازمان، مجاهدین به فریبکاری روی آوردند و سیاست جدیدی را در پیش گرفتند.

مجاهدینی که تا قبل از حمله آمریکا به عراق شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند و انواع و اقسام کتابهای ضد آمریکایی و … را در اشرف داشتند، دستور دادند که همه کتابها سوزانده شود و هیچ آثاری از این کتابها و فیلم ها بجا نماند و بعد هم با خوش رقصیها و نشان دادن چهره جدید و مدرن به آمریکا ، می خواستند که این آثار و حتی دست داشتن در ترور مستشاران آمریکا در اوایل انقلاب ۵۷ را هم از ذهن آمریکائیها پاک کنند.

از مسعود رجوی و ترور مستشاران نظامی آمریکایی تا بزم مریم رجوی با رفقای جنگ طلب

بعد هم با خرج کردن پولهای کلان و با لابی گریهای کلان از لیست سیاه تروریستی خارج شوند و با خریدن و به صحنه آوردن پناهنده های کشورهای اروپایی می خواهند نشان دهند که ملت ایران از این سازمان حمایت می کند در صورتی که کافی است که در دنیای مدرن امروزی سری به دنیای بزرگ اینترنت زد و دید که ملت ایران از این سازمان تروریستی فقط به عنوان عاملین کشتار و جنایت یاد می کنند و هرگز از انها حمایتی نداشته و ندارند و این نمایشها که خانم رجوی در پاریس برگزار می کند برای فریب دادن دولتمردان آمریکا می باشد که گویا حمایتی وجود دارد .

سازمان مجاهدین از آنجا که دست از سابقه خشونت بار خودش بر نداشته و هرسال سالگردهای کشتارهای مختلفش را جشن می گیرد و هنوز به تهدید و ارعاب علیه مخالفین خود در سراسر دنیا اقدام می کند و هر انتقادی را با شدیدترین وجه سرکوب می کند چه در داخل خودش و چه خارج از محوطه فرقه ای خودش و همینطور به برده داری و سوء استفاده از اعضای داخل پادگان اشرف و لیبرتی پایان نداده است و به راحتی با جان آنها بازی می کند و آنها را قربانی خواسته های شوم رهبریش می کند و از آنها برای باج خواهی در مقابل آمریکا و دولت عراق استفاده می کنند.

مجاهدین خلق ، کابوس یک استراتژی

عملکرد این سازمان به خوبی نشان می دهد که فقط ظاهری فریبنده پیدا کرده است و فقط به دلیل خلع سلاح و در اختیار نداشتن سلاح در حال حاضر دست به اقدامات تروریستی به صورت موقت نمی زند و در آینده از هر فرصتی برای ایجاد خشونت و ترورهای کورش استفاده خواهد کرد.

همانطوری که خود رجوی می گفتند سلاح به دست آوردن برای این سازمان بسیار ساده خواهد بود و فقط منتظر فرصت هستند تا دستشان برای کشت و کشتار بیشتر باز شود. هر گونه کمک و خدمت و دامن زدن تبلیغات مغرضانه این فرقه باز کردن و هموار کردن راه ترور و خشونت و تهدید علیه ملت ایران و جامعه می باشد.

ما اعضای انجمن زنان آمادگی کامل داریم که چه حضوری و چه مکاتبه ای اسناد و اطلاعات بیشتری از فرقه رجوی  به شما ارائه بدهیم.

خانم حمیرا محمد نژاد

خانم زهرا معینی

خانم بتول سلطانی

زنان ایران

لینک های مرتبط :

شرکت کانون آوا و انجمن زنان در گردهمائی بزرگ شخصیتهای سیاسی در شهر هامبورگ آلمان

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

گزارش لیندسی هیلسوم، سردبیر بین المللی کانال ۴ تلویزیون انگلستان از اردوگاه مجاهدین خلق در حومه تیرانا، آلبانی

جهت ثبت در تاریخ ـ گزارش سرویس اطلاعات آلبانی از وضعیت مجاهدین خلق در آن کشور

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=37931

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *