112 بازدید
دو ملاقات و دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان و فرانسه

دو ملاقات و دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان و فرانسه

دو ملاقات و دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان و فرانسه

سوم اکتبر ۲۰۱۸

۱- تشریح جزئیات حمایت مریم رجوی از جنایت تروریستی اهواز به مقامات سفارت آلبانی 

داوود باقروند ارشد ( عضو سابق فرقه مجاهدین خلق ساکن – اروپا)

سپتامبر ۲۹, ۲۰۱۸

روز گذشته آقای داود باقروند ارشد طی ملاقاتی با مقامات سفارت آلبانی در آلمان جنایت تروریستی که هفته گذشته در شهر اهواز ایران طی یک رژه نمایشی صورت گرفت و طی آن ۲۴ نفر کشته و بیش از ۶۰ نفر زخمی شدند را تشریح نمود. آقای ارشد اضافه نمودند که این عمل جنایتکارانه ابتدا توسط یک گروه تجزیه طلب بنام الاحوازیه تحت حمایت مادی و معنوی عربستان و امارات متحده عربی و بحرین و دو روز بعد با انتشار عکس سه تن از تروریستها توسط داعش نیز برعهد گرفته شد.

همانطور که مطلع هستید اتحادیه اروپا و سازمان ملل این جنایت تروریستی را محکوم نموند. ولی کشورهایی که این تروریستها را با سابقه روشن حمایت و هدایت کرده بودند و از جمله خانم مریم رجوی جنایتی که در آن مردم عادی و از جمله یک کودک چهار ساله نیز کشته شد را با محکوم نکردن آن مورد تائید قرار دادند.

این اولین بار نیست که خانم و آقای رجوی ضمن دست زدن به تروریسم از تروریسم بین المللی نیز حمایت آشکار میکنند. آنها در حضور ۴۰۰۰ نفر که من نیز در آنجا حضور داشتم در ضمن تماشای حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر از شبکه سی ان ان جنایت انجام شده را جشن گرفتند و به شادی و پایکوبی پرداختند و آقای رجوی آنرا عمل انقلابی و مبارزه با آمریکا نامید. و جالب اینکه خانم مریم رجوی همانجا مدعی شد که مجاهدین عطف به اینکه رهبری چون مسعود رجوی دارند بهتر میتوانند به آمریکا ضربه بزنند.

گزارش لیندسی هیلسام خبرنگار شبکه 4 انگلستان

گذشته از آن رهبری سازمان در جریان تسخیر بخشهای عمده شمال عراق بدست داعش ضمن استقبال از آن دست به خوشحالی  زده و از آنها در سایتهایشان بعنوان عشایر انقلابی نام می بردند. که وقتی محکومیت جنایات داعش توسط تمامی جهان را دیدند جهت لاپوشانی حمایت خود از تروریسم از  انعکاس اخبار داعش بعنوان عشایر انقلابی عراق دست برداشت.

این حمایت از داعش در عراق توسط فرقه رجوی بخشی از توطئه آنها جهت سرنگونی دولت مشروع عراق بود که آقا و خانم رجوی با اجیر کردن ۲۰۰۰جوان از خانواده های فقیر عراقی آنها را بعنوان سرباز خود در پادگان اشرف به آموزش های عقیدتی و سیاسی و نظامی بطور شبانه روزی تحت مغزشویی هایی که مجاهدین در معرض آن قرار داشتند برد. در ضمن یک آماده باش در کل سازمان مجاهدین تحت نام طرح سین ۴۰ اعلام شده که باید بعد از آماده شدن ۲۰۰۰ عراقی جوان طی ۴۰ روز با کمک گرفتن از این نیرو و نیروهای مجاهدین دولت عراق سرنگون می شد.

یعنی فرقه رجوی عملا یک دولت در درون کشور عراق تشکیل داده بود و قصد سرنگونی آنرا داشت. آنچه که مقامات امنیتی خود شما در تیرانا نیز طبق اسنادی که تلویزیون کانال چهار انگلستان افشاء نمود بعنوان یک تهدید امنیتی برای مردم، دولت و امنیت آلبانی ارزیابی شده است.

همین سیاستهاست که باعث ریزش شدید از نیروهای این گروه تروریستی است. طوری که در فاصله ملاقات قبلی ما پنج تن از زنان فرمانده در تشکیلات تروریستی خانم رجوی به نامهای

مرضیه قبادی
سرور سلامی (رضایی)
سارا هفت برادران
مژگان تقی پور
راحله ضابطی

تواستند از این تشکیلات فرار کنند و نجات یابند. عمده این زنان جوان فرزندان مجاهدینی هستند که عملا با فریب تشکیلات رجوی از اروپا و آمریکا بعنوان بازدید به اشرف برده شده و در آنجا از بازگشت آنها جلوگیری شده بود. بنابراین شاهدیم به محض اینکه کمی کنترلهای فرقه ای کم میشود و این افراد میتوانند بر ترسهایشان از کشته شدن و یا ترسهای ذهنی که طی مغزشویی به آنها القاء شده فائق آیند میتوانند فرار کنند و خود را نجات دهند.

خانم لیندزی هیلسام از خبرنگاران ارشد و ادیتور بخش بین المللی تلویزیون کانال ۴ انگستان

در خاتمه خانم دافینا پسی عنوان کردند که آقای ارشد بعنوان سوال آخر اینکه مجاهدین میگویند آنها در بین مردم ایران و جداشدگان هیچ مخالفی ندارند و بلکه مخالفین عملا عناصر وابسته به رژیم ایران هستند چیست و اسنادی را نیز برای ما ارسال کرده اند.

آقای ارشد توضیح داد من که قبلا نیز گفته و هشدار داده بودم که به محض انتشار مطالب مخالفین – کاری که طی چهار دهه گذشته بعنوان یک روش جاری فرقه رجوی مخالف و منتقد را ترور سیاسی می کند و برای آنها پرونده سازی می کند. سپس با هزینه های بسیار در رسانه ها و صدها سایت اینترنتی خود منتشر نموده و حتی برای مقامات دولتی و احزاب و سفارتخانه ها و مقامات امنیتی این مدارک ساختگی را ارسال میکنند. شما اولین محلی نیستید که این اسناد را در مورد من ارسال کرده اند آنها برای مقامات آلمان، برای احزاب، برای شخصیتها و اعضای پارلمان اتحادیه اروپا و… نیز عین همین مدارک را برای ترور سیاسی من بجای پاسخگو بودن در قبال اعمال خود ارسال نموده اند و من پیشاپیش گفته بودم که شما بزودی تحت بمباران انبوه دروغهایی علیه من و دیگر منتقدین فرقه رجوی قرار میگیرد. هیچ منتقدی را طی چهل سال گذشته نمیتوان یافت که سازمان مجاهدین مارک عضو رژیم ایران بودن را به او نزده باشد. این تاکتیک آنها در سالهای گذشته زمانیکه آنها در عراق بودند و تعداد زیادی جدا شده وجود نداشت بسیار موثر قرار میگرفت ولی امروزه با حتی پیوستن فرزند رهبر این فرقه به جداشدگان بسیار بی اثر شده است.

فرقه رجوی مخالف و منتقد را ترور سیاسی می کند

البته این ترور سیاسی فقط شامل حال جداشدگان نیست زمانیکه ما در درون تشکیلات بودیم نیز وقتی انتقاد میکردیم جواب آقا و خانم رجوی این بود که این حرفها و این انتقادات حرفها و انتقادات رژیم است شما چرا آنرا مطرح میکنید تا با این ترفند ما را منکوب و خود را از پاسخگویی خلاص کند. حتی مشکل عمیق تر از این بود رجوی با تجربه مافیایی خود بسیار پیشتر از اینکه کسی بخواهد به او انتقاد کند اعضای خود را مجبور میکرد و میکند که روزانه با زدن اتهامات واهی به خودشان و اعتراف کردن به جاسوس رژیم بودن و خیانت کار بودن و … و نوشتن و امضاء کردن و حتی در جمع خواندن این اتهامات، زمینه طرح حذف خود را بدست رجوی بدهند. همان شیوه ای که استالین بکار میبرد.

 یوتیوب نیم نگاه

اگر کلیپ تلویزیون کانال چهار انگلستان را دیده باشید نگهبان ایرانی در کمپ اشرف سه در آلبانی بدون توجه به اینکه مخاطب او کیست خانم لیندزی هیلسام از خبرنگاران ارشد و ادیتور بخش بین المللی تلویزیون کانال ۴ انگستان را به محض مشاهده تروریست ، تروریست خطاب میکند. این انسانها مغزشویی شده اند و مانند روبات عمل میکنند. خانم رجوی خارج از فضای فرقه خود را نیز همینگونه مینگرد و تلاش میکند همین فضا را القاء کند تا مجبور نباشد پاسخگوی اعمالش باشد.

در هرحال با تشکر از اینکه مرا پذیرفتید و وقت خود را به من اختصاص دادید.

انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها»

هیئتی از انجمن آوا و پیوند رهایی شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد، عیسی آزاده، غفور فتاحیان، احمد اوسطی و رضا جبلی در نشست راههای مبارزه با منابع مالی تروریست‌ها در پارلمان اروپا

۲- دیدار و گفتگوی هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با مسئولین سفارت آلبانی در پاریس

پیوند رهایی، پاریس

بعد از ظهر روز سه شنبه ۲ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ مهر ۱۳۹۷ هیأتی از اعضا و مسئولین جدا شده از سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد سابق رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی در محل سفارت آلبانی در پاریس با مسئولین این سفارت دیدار و گفتگو کردند.

در این گفتگو که به مدت یک ساعت به طول انجامید اعضای هیأت موضوع اعمال محدودیت رهبران سازمان مجاهدین علیه افراد آن در یک کشور و جامعۀ آزاد اروپایی مانند آلبانی در حق دیدار و تماس آنان با دنیای بیرون و در درجۀ اول با خانواده هایشان را مطرح کردند و گفتند که اکنون آقای مصطفی محمدی و خانم محبوبه حمزه پدر و مادر خانم سمیه محمدی اسیر و گروگان فرقۀ رجوی بیش از سه ماه است در کشور شما منتظر دیدار با فرزندشان هستند، آیا دولت شما مسئولیت در قبال این وضعیت ندارد و خانواده ها باید برای دیدار با فرزندانشان چه کار کنند.

مسئولین سفارت آلبانی ضمن اینکه اطلاع خود از حضور این پدر و مادر و انعکاسات گستردۀ رسانه ای آن را مورد تأکید قرار دادند گفتند که دولت ما واقعا از دست این گروه درمانده شده و همۀ خانواده ها همین شکایت را دارند و از این گروه نسبت به جان فرزندانشان چه آنها که داخل آن هستند و چه آنها که جدا شده و به گفتۀ پلیس ما از طرف رهبری گروه تهدید به قتل شده اند نگران هستند و دولت ما در حال بررسی این مشکل بزرگ کشورمان می باشد.

قصه تلخ سمیه محمدی … پارادوکس در فلسفه اخلاقی و سیاسی مجاهدین خلق

اعضای هیأت ضمن تشکر از مسئولین سفارت آلبانی در پاریس خواستار رساندن نگرانی دوستان و خانواده های اسیران این فرقه و دوستان جداشده ها به مقامات آلبانی شدند و مسئولین سفارت قول دادند که این خواسته و نگرانی را به دولت متبوعشان منتقل کنند.

لینک های مرتبط :

شرکت و سخنرانی هیأتی از جداشدگان فرقه رجوی در ششمین کنگرۀ سکولار دموکراتهای ایران در فرانکفورت

فرار موفقیت آمیز پنج زن مجاهد از اسارتگاه فرقه رجوی

مصاحبه کانال اصلی تلویزیون آلبانی با پدر و مادر سمیه محمدی در برنامه ای ویژه علیه فرقه رجوی

ملاقات آقای داوود باقروند ارشد با خانم کلودیا سارنو کالدرا سفیر ونزوئلا در بلژیک، لوکزامبورگ و اتحادیه اروپا

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=37979

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *