132 بازدید
جوابی به یاوه های فرقه رجوی علیه من

جوابی به یاوه های فرقه رجوی علیه من

جوابی به یاوه های فرقه رجوی علیه من

میر باقر صداقی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق – ساکن سوئیس)

مدتی ست بدلیل گرفتاریهای خانوادگی مخصوصا فعالیت در کار ساختمانی که معمولا تمام وقتم را از پنج صبح تا شش عصر پر می کند کمتر به سایتها سر میزدم چند روز پیش در پایان هفته به صورت اتفاقی وارد سایتهای فرقه رجوی شدم در آنجا در برنامه پرونده شاهد مطالب و ویدیویی علیه خودم شدم. گویا من مامور و استخدامی سپاه و وزارت اطلاعت هستم و فرقه رجوی کشف کرده که من در اثر درماندگی به بازیهای لو رفته وزارت اطلاعت پناه برده ام. مراجعات من به صلیب سرخ و کمیساریای عالی پناهندگی در ژنو جنبه خانوادگی ندارد و من بی دلیل از فرقه رجوی پیش صلیب سرخ و کمیساریای عالی پناهندگی شکایت برده ام و این گناه فرقه رجوی نیست که برادر من میر واقف صداقی ۳۰ سال است که با پدر و مادرش  تماس ندارد و پدر بدون اینکه صدای فرزندش میر واقف را بشنود از قید حیات رفت و دق مرگ شد.

اجن پراکنی فرقه رجوی علیه خانواده ها و جداشدگان

​لینک به سایت فرقه رجوی برای دیدن برنامه پرونده :”

http://efshayaranshitan.blogspot.com/2017/05/blog-post_95.html

سران فرقه رجوی در این برنامه برادر من میر واقف را مجبور کرده اند که به دروغ علیه من موضع گرفته و بگوید که آنها یعنی اعضای فرقه رجوی با دنیای آزاد در ارتباط هستند و امکان تلفن و اینترنت و غیره را دارند اما در این برنامه هم برادر من شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را بیان نکرد تا مادر بیچاره ما بعد از سی سال با او تماس بگیرد و از بی خبری و اضطراب رها شود ، بله من بدرستی از صلیب سرخ و کمیساریای عالی پناهندگی شکایت و تقاضا کرده ام تا شماره تلفن و آدرس عمومی در اختیار ما خانواده ها قرار دهد تا ما با نظارت آنها با عزیزانمان که در این فرقه به گروگان گرفته شده اند تماس بگیریم وقتی در تماسی صلیب سرخ و کمیساریای عالی پناهندگی نظارت دارند طبق قانون آنها به هیچ کس اجازه پیگیری اهداف سیاسی را نمی دهند باید از فرقه رجوی پرسید چرا اینقدر از تماس اعضا با خانوادها نگران هستند و بی شک سران فرقه رجوی از این قانون کمیساریا و صلیب سرخ اطلاع دارند که وقتی صلیب سرخ یا کمیساریا تماسی را هماهنگ می کنند امکان پیگیری اهداف سیاسی را از همه سلب می کنند.

خانم زهرا اشرفخانی (التفات) چشم انتظار تماس فرزندش میر واقف صداقی بعد از سی سال

باید علیرغم ادعای فرقه رجوی در این ویدئو اذعان کنم که مبارزه در فرقه رجوی اصلا هم سخت نیست وقتی در یک محیط بسته هستی که نه اجازه گوش کردن به اخبار را داری نه اینترنت داری نه تلفن داری و مدام در نشستهای عملیات جاری – شستشوی مغزی می شوی و لحظه های عمرت با کارگریهای جمعی و اجباری بی مورد پر میشود کدام مبارزه؟ من از رهبر فرقه رجوی می پرسم آن دو هزار نفری را که در آلبانی به گروگان گرفته ای در این چند سال چه راندمان مبارزاتی داشتند؟ حتی راندمان تبلیغاتی هم نداشتند حتی به درد کمک مالی و جذب نیرو هم نمی خورند عمرشان در چاه باطل فرقه رجوی تباه شده و می شود شما سران فرقه اسم این را می گذارید مبارزه؟ این مبارزه نیست که تنها دم جنباندن به اجنبی و وطن فروشی است.

سایت وطنم

لینک های مرتبط :

نامه مجدد برای برادرم میر واقف و آرزوها و دعاها من

نامه خانم زهرا اشرفخانی (التفات) به پسرش میر واقف صداقی در آلبانی

مصاحبه با آقای میر باقر صداقی در رابطه با مناسبات و تشکیلات فرقه ای رجوی (قسمت دوم)

دو ملاقات و دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان و فرانسه

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=38078

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *