169 بازدید
دلاله گی محبت ، روسپی گری سیاسی و جاه طلبی کم نظیر خصوصیات بارز مریم رجوی است!

دلاله گی محبت ، روسپی گری سیاسی و جاه طلبی کم نظیر خصوصیات بارز مریم رجوی است!

دلاله گی محبت ، روسپی  گری سیاسی و جاه طلبی کم نظیر خصوصیات بارز مریم رجوی  است!

فریدون اورموی (پژوهشگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Sunday, September 02, 2018

در تعیین تیتر این یادداشت کوتاه از عنوان نوشته ای از باند رجوی (مریم رجوی کیست؟) استفاده شده است.

در نوشته مورد نقد من آمده است :

” وقتی به سرگذشت مقاومت ایران و نیروی محوری آن، سازمان مجاهدین خلق ایران، طی ۴ دهه پیکار نگاهی ولو کلی و گذرا می‌افکنیم، به‌خوبی درمی‌یابیم که جنبش مقاومت در برابر استبداد مذهبی و به تعبیر مجاهدین « انقلاب نوین ایران» از فراز و نشیب‌های مختلفی عبور کرده است؛ فراز و نشیب‌هایی که هر کدام از آنان می‌توانست، یک نیروی سیاسی را از پا بیندازد اما مجاهدین و مقاومت الهام گرفته از آنان ماند. نه تنها ماند بلکه قد کشید و به یک نیروی تعیین‌کننده و برانداز و به یک جایگزین جدی برای این حکومت تبدیل گشت. طی کردن این مسیر دشوار و این تماماً محال و بیرون کشیدن پیروزی از دل آن، چگونه محقق شده است. مجاهدین بنا‌ به سنت دیرینه خود عادت ندارند چندان از خود سخن بگویند اما هرگاه سخن بگویند یک نام به‌صورتی انکار‌ناپذیر بر زبان آنان جاری است: مریم رجوی”.

سازمان مجاهدین خلق به هیچ وجه با استبداد مذهبی – که لازمه اش انکار وجودی خودش هم هست- مبارزه نکرده و نمی کند!

قد کشیدن سازمان هم احتیاج به توضیح شما ندارد زمانی که ما به عینه میبنیم که همزمان با طرح شعار ” آتش جواب آتش ” ، دوهزار پیروپاتالی بیش دراختیار ندارید و در برابر آن خانواده های نیروهای خود را بعنوان مخالفان سرسخت خود دارید که تعدادشان دهها برابر بیشتر از این رزمندگان؟! زندانی، علیل و پا به سن گذاشته – شما میباشند!

اگر براستی خود را جانشین حکومت میدانید، این همه در یوزگی در بارگاه ترامپ که در بین گزینه های گوناگونش: سلطنت طلبان، چپ های بریده و تجزیه طلبان ، شما را انتخاب کند ، برای چیست؟!

نگاهی به تحلیل مفتضح یک مرید رجوی!

در جواب قسمت اخیر این ادعایتان باید گفت که اصلا نمی توان از گروهی نام برد که مانند شما، این همه از خودشان سخن بگویند و اگر از مریم- این بار چرا از مسعود نه؟ – سخن گفته میشود ، به معنی بی هویتی اعضای مجاهدین خلق است که طی یک پروسه ی طولانی همه چیزشان- شخصیت و تفکر مستقل و اراده ی لازم را- از دست داده اند!

تمام هم وغم سرمرشد این جریان ضد مردمی ، بدست گرفتن قدرت انحصاری در پهنای ایران است که فرقش با ” پل پوت ” دراین است که او ساده زیست بود و رجوی به تجملاتی کمتر از شاهان افسانه ای تن نمی دهد و یا نمی داد و بنابراین از این بابت، منتی بر سر کسی نمی توانید ، بگذارید!

با وجود اینکه سازمان مجاهدین رجوی مدام دم از ” انقلاب نوین ایران ” میزند ، کاری که صحت این ادعا را نشان دهد ، نکرده و برعکس در مسیر ” ارتجاع دیرین ” گام برداشته است!

البته از نوشته های دیگرشان برمیآید که منظور از این انقلاب، بی آینده کردن سیاسی و تشکیلاتی مردان هم ردیف رجوی در فرقه و بالا کشیدن دروغین زنان است تا بتوان درغیاب مردان راحت تر حقوق آنها را پایمال کرد و بدتر …

این دست بقلم رجوی دراهانتی آشکار به زنان ایران نوشته است :

” به بیان مشروح‌تر، شناخت مریم رجوی با شرح توانمندیها و استعدادهای فردی میسر نمی‌شود و خطا هم هست که او را به‌عنوان زنی با توانمندیهای خارق‌عادت، معرفی کنیم. مریم رجوی نمادی از یک حضور تاریخی زنان در میهن ماست”.

اکثریت زنان ایرانی ، دامن پاک شان به لکه های ننگینی آلوده نیست که دامن مریم است!

او علاوه بر جاسوسی و وطن فروشی ، یک دلاله ی محبت است و تسری دادن این صفت به تمامی زنان ایران، توهینی به تمامی زنان ایران است که مسلما این دست بقلم رجوی هم خواهر و مادری دارد!

بنابراین مریم لکه ی ننگی است که بر دامن زن ایرانی افتاده و این امر یکی از خیانت های بارز باند رجوی به کشور است!

لری ویلکرسون مقام ارشد دولت جورج بوش: مجاهدین خلق یک فرقه خون آشام است

بازهم :

” مریم رجوی امروز نامی نیست که فقط متعلق به مجاهدین و مقاومت ایران باشد، این نام به یک رمز پایداری در برابر بنیادگرایی مذهبی حاکم بر میهنمان تبدیل شده است. حتی آنان که به هر دلیل، گرایش عقیدتی و ایدئولوژی مجاهدین را نمی‌پسندند آنگاه که سخن به سرنگونی این رژیم می‌رسد، در نقش مریم رجوی با مجاهدین و مقاومت ایران اشتراک نظر دارند “.

مریم رجوی که مسعود را به سطح امام عصر رسانده ، مرتجع تر از هر مرتجعی است و چنین شخصی با اینگونه خصایص و عملکرد، نمی تواند با بنیادگرایی مذهبی- منظورش حکومت ایران که برخورد بسیار پرانعطاف تر و نرمتری با احکام داشته و هرگز اختیار زن و بچه ی مردم را در اختیار بوالهوسی مانند مسعود قرار نداده- هرگز نمیتواند با باصطلاح بنیاد گرایی مذهبی مبارزه کند!

هارت و پورت های او که درپناه شمشیر داموکلس آمریکا که دربالای سر ما آویزان است ، سر داده میشود ، صرفا و صرفا تحویل گرفتن حکومت از جمهوری اسلامی ایران است که البته درد من به همراه اکثریت غالب مردم ایران این نیست!!

دیگر اینکه ، مریم رجوی بخاطر شخصیت شارلاتانی اش، در بین مدعیان سرنگونی – که گویا قرار است این سرنگونی بدست آمریکا انجام گیرد- ضعیف ترین حلقه است و قوی ترین شان مجموعه ای از سلطنت طلبان، پاره ای از چپ های بریده و تجزیه طلبان بی وطنی مانند مهتدی، هجری ، عبدیان و … هستند که خود در جلساتی که آمریکا برای هماهنگ کردنشان برگزار میکند، به همدیگر پرخاش کرده و اگر فرصت پیدا کنند ، به سرو کله ی هم میزنند و نشان میدهند که متحد کردن آنها هم باین سادگی ها نیست و رجویست ها وضعیت افراد فقیری را دارند که در یک زیر زمین نمور خوابیده و خواب “کوله فرنگی – ویلای مدرن امروزی” را می بینند!

لینک های مرتبط :

ابراز خوشحالی دروغین باند رجوی!

رجوی در نقش شعبان بی مخ در “گروه اقدام ایران”

جان مک کین، بزرگترین حامیان تروریسم و یکی از بنیانگذاران “داعش” مرد

از ضرب و شتم جداشدگان فرقه رجوی تا قطع حقوق پناهندگی آنها با حمایت کمیساریا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=37280

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *