91 بازدید
بی خردی تکامل یافته جریان رجوی!

بی خردی تکامل یافته جریان رجوی!

بی خردی تکامل یافته  جریان رجوی!

مصطفی آزاد (تحلیلگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Saturday, August 25, 2018

آنچه این روزها از سوی فرقه رجوی شنیده می شود بزرگنمایی اعتراضات محدود اقتصادی مثل مالباختگان موسسه کاسپین و یا درخواست افزایش حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش در جلوی مجلس و… می باشد که طبیعت تعامل مردم با هر حاکمیتی برای گفتمان های لازم جهت شنیدن صدای مردم از سوی مسئولین ذیصلاح می تواند باشد.

در این میان جریان رجوی تلاش بی وقفه ای داشته صرفا با هنر نفاق پراکنی ، شایعه سازی و اجرای خواسته های دولت ظالم امریکا بر بوق آشوب و بلوا ، البته فقط در شبکه مجازی بکوبد. منظور اینکه این سازمان بدون هیچ پایگاه مردمی فقط با هماهنگی ضدمیهنی و اطلاعات اولیه دریافتی از اربابان خارجی خود قسمتی از سناریوی دروغ پردازی و کشته سازی بسیار موردی چنین اعتراضاتی را با بومی سازی ابهام گونه و بسرعت باز انتشار و پخش می نماید. ضمن اینکه به جرات میتوان گفت هیچ نیروی میدانی در این زمینه ندارد.

جان لیمبرت معاون سابق وزیر امور خارجه آمریکا: مردم ایران از مجاهدین خلق متنفرند

باید اذعان نمود با گذشت چهل سال از انقلاب و پشت کردن فرقه رجوی با راه انداختن صحنه های آدم کشی و ترور در شهرهای ایران و انفجار مقر مسئولین دولتی و بشهادت رساندن آنها و….  ، از جمله سالیان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و همدست دشمن خارجی شدن با حضور در عراق و همنوایی با غرش شلیک توپ های صدام حسین بسوی سرزمین ایران ، اکنون همچنان به طبل شیطنت و خیانت و وطن فروشی می کوبد. بی آبرویی سیاسی ، برای مسعود و مریم رجوی معنایی ندارد. دیگر خود بخوبی می دانند لاف زدن از عبارتهایی همچون “محمدآقا حنیف نژاد مستراح خانه تیمی را خود نظافت می کرد” در کلاس های سیاسی قرارگاه اشرف همانند پشگل گوسفندی نزد افکار عمومی و جوانان و دانشجویان ، ارزش ندارد چرا که حمایت های دولت های اوباما و اکنون ترامپ از این فرقه تروریستی بحدی عیان و عریان شده که روی کریه و زشت اردشیر زاهدی و عامل کودتا علیه دکتر مصدق بسیار سفیدتر و مقبول تر در جریان تاریخ بنظر می رسد!!.

آیا مسعود رجوی بدبخت تراز آن شده که نداند بعد از ۱۴ سال باقی بودن نام سازمان در لیست گروههای تروریستی امریکا ، چگونه به واسطه لجاجت دولت امریکا در برابر ادامه برنامه هسته ای ایران و جهت بهره برداری های بعدی سیاسی و جاسوسی توسط وزیر خارجه وقت امریکا هیلاری کلینتون از همان لیست خارج شدند؟ مگر منافع استعماری امریکا توسط دو سه وکیل قابل تغییر هست که بتوانند دهها لابی جنگ طلب و هوادار اسرائیل و…. را بنفع خروج سازمان از لیست مورد اشاره همسو نمایند. قطعا اینطور نیست. بنظر میرسد با برنامه های آشوب آفرینی دولت ترامپ علیه مردم ایران و ادعای علنی تخصیص بودجه ای مشخص برای اجرای بهتر این برنامه و توسط اپوزیسیون بی هوادار!! خارج نشین ، شاهد سگ دعواهای جالب توسط این فرقه تروریستی با جماعت ربع پهلوی و سایر قماش ضدمردمی باشیم. آنچه مهم هست و مسعود رجوی بخوبی بدان واقف است تز و راهبرد کانون و هسته های شورشی نیز دردی را برای شان درمان نخواهد کرد مگر میشود با انتشار تصویر عبارت مرگ بر فلان کس که در کف دست نفری با خودکار نوشته شده و از سیمای فرقه رجوی پخش میشود به توانایی های این چنینی بالید.

آقای مصطفی محمدی و همسر محترم شان حق و حقوقی برای ملاقات دخترشان دارند

بی شک مشکلات اقتصادی و گاها فساد اقتصادی در جامعه که برخاسته از بعضی سوءمدیریت ها میتواند باشد  با حساسیت های لازم مردم و رهبری دلسوز کشورمان مورد شناسایی قرارگرفته و موضع گیری های لازم نیز اخذ و علنی و پیگیری میشود و شاید در اجرای مقابله اولیه با آن قصوراتی نیز حادث شود ولی به هرحال مکانیزم های لازم در حال رسیدگی و تعیین تکلیف قرار دارند. و این اعتراضات پراکنده و موردی نیز جزبه بالندگی شعور سیاسی مردم فهیم ایران و هوشیاری آنان چیز دیگری را متبادر نمی کند یعنی جزیی از وظایف ملی مردم برای حفظ انقلاب و کیان کشورشده است.

پس هراعتراضی هم با همان ذات واقعی خود شکل می گیرد. بهتراست مریم رجوی در کنار انتشار مسخره و دروغین پلاتفرم ارائه شده اش حداقل صدای اعتراض خانواده های غصه دار قربانیان سازمان را بشنود و بداند آقای مصطفی محمدی و همسر محترم شان حق و حقوقی برای ملاقات دخترشان دارند. دیگر دوران بگیر و ببند و قلدری مسعود رجوی در قرارگاه اشرف و تحت حمایت حکومت صدام حسین به پایان رسیده است و تا این خانواده پاسخی نشنوند دست بردار نخواهند بود و هر روز هجمه های انسانی خود را با خبرهای رسانه ای بر تاروپود تشکیلات عنکبوتی مریم رجوی خواهند کوبید.

تاملی دوباره به گزارش تکاندهنده سازمان دیدبان حقوق بشر در باره فرقه فاشیستی مجاهدین خلق و بازتاب جهانی آن

همگان بهتر می دانیم جریان رجوی با زیرپاگذاشتن مصادیق حقوق بشری در تشکیلات خود همچون به قتل رساندن اعضای ناراضی ، شکنجه های روحی و جسمی غیرقابل توصیف و مقابل عزم و اراده ملت ایستادن ، به هیچ عنوان نمی تواند بر خلاف مسیر حقیقی انسانی و عدالت دوستانه و حتی حقوق بشری ایستاده و دوام بیاورد. مگر نهادهای ذیصلاح بین المللی قادرند گزارش ۱۰۰ صفحه ای دیده بان حق بشر در سالهای گذشته را نادیده بگیرند و بر آن تردید داشته باشند. مگر کشف اسکناس های یورو و دلار به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار از زیر گچ کاری اتاق های پایگاه اورسورواز توسط پلیس ضد تروریست فرانسه در سال ۱۳۸۲ را میتوان ماسمالی کرد و آن را به دولت ایران منتسب نمود!!. مگر به همین راحتی میتوان در ازای جرم های جنایتکارانه ناشی از ۱۷۰۰۰ شهید ترور کشور ، ادعا نمود این ترور نبوده و قیام مسلحانه!! بوده است. آیا این سازمان تازه بزک شده میتواند در همان هتل نزدیک کاخ سفید فقط یکساعت مکانیزم این آدم کشی و به اصطلاح قیام مسلحانه را در نشست خبری برای تنویر افکار عمومی جامعه جهانی توضیح دهد  و بگوید در عملیات مهندسی چگونه طی این قیام!! شهروندان عادی و ریش و سبیل دار را صرفا به بهانه احتمال دولتی بودن آنها به تیر و گلوله می بست؟

از ضرب و شتم جداشدگان فرقه رجوی تا قطع حقوق پناهندگی آنها با حمایت کمیساریا

لینک های مرتبط :

موضوعیت ماندگاری!! برای سازمان تروریستی مجاهدین

قصه تلخ سمیه محمدی … پارادوکس در فلسفه اخلاقی و سیاسی مجاهدین خلق

توصیه «نشنال اینترست» به رسانه‌های آمریکایی درباره فرقه مجاهدین خلق

ابراز خوشحالی دروغین باند رجوی!

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=37071

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *