هنر و سینما
80 بازدید
برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد !ا

برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد !ا

برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد!ا

جمشید تفرشی (عضو سابق فرقه رجوی – ساکن دانمارک)

بیست و نهم اوت ۲۰۱۸

جان مک کین ؛ در سمت خلبان جنگنده های تهاجمی نیروی دریایئ آمریکا فعالیتهای نظامی خود را آغاز کرد.مک کین پنج سال و شش ماه در اسارت نیروهای ویتنام بود. در سال ۱۹۸۱ از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال ۱۹۸۲ به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا درآمد.

دلیل دشمنی “وتران ” جان مک کین با ایران 

جان مک کین فقط با ایران و مردم ایران دشمنی نداشت ؛ بلکه با کشورهای منطقه ایران هم سرستیز داشت. سابقه این دشمنی هم به زمان جنگ ویتنام برمیگردد. اسارت مک کین از ۲۶ اکتبر ۱۹۶۷ آغاز شد. او در حال بیست و سومین ماموریت بمباران بر فراز ویتنام شمالی بود که اسکای هاک A-4E او مورد اصابت موشکی قرار گرفت و بر فراز هانوی سقوط کرد. هنگامی که در دریاچه تروک باک فرود آمد ؛ در حال خفگی قرار داشت که ویتنامی ها او را برای بهره گیری جهت تعویض اسراء نجات دادند. ولی آنها مک کین زخمی را که دچار شکستگی استخوان و زخم های شدید بود ؛ از مداوا سرباز زدند و به همان صورت در سلولی از وی نگاهداری کردند. ولی روزنامه های آمریکایی با دادن اطلاعات غلط به اذهان عمومی و بنا بر دستور پنتاگون ؛ نوشتند که مک کین زخمی مورد مداوا قرار گرفته است.

مک کین در سال ۱۹۷۳ از زندان آزاد شد ولی صدمات جسمی جنگ باعث شده بود که او نتواند بازوانش را بالاتر از شانه هایش بالا ببرد. ولی فقط صدمات جسمی نبود ؛ بلکه صدمات روحی زندان و شکنجه دوران زندان ؛ او را بیشتر آزار میداد.

بنا بر گزارش مرکز اطلاعات اجرای احکام اعدام آمریکا (DPIC) از هر ده محکوم به مرگ این کشور یکی ” وتران ” یا همان کهنه سرباز آمریکایی هست.

طبق بررسی مرکز علمی و تحقیقاتی واشنگتن ؛ اکثر این کهنه سربازان زمان جنگ ویتنام ؛ دچار بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” (PTSD) هستند و این بیماری شایع ترین اختلال میان سربازان بازنشسته ارتش آمریکا هست که مک کین هم استثناء از آن نبود.

جان مک کین حامی پروپاقرص دارودسته تروریست رجوی و جلاد خلق ویتنام در گذشت

برای همین مک کین پیوسته در پی انتقام دوران اسارتش بود. او در تمام طرحهای خائنانه آمریکا در منطقه رل اساسی را بازی میکرد. مک کین صدها موشک بر روی مردم بیگناه ویتنام ریخته و صدها انسان معصوم را کشته بود و خود را یک قهرمان جنگی اعلام میکرد. حال اینکه حتی ترامپ او را مسخره میکرد و میگفت که او یک قهرمان جنگی نیست ؛ بلکه یک اسیر جنگی هست.

رونالد ترامپ این موضوع را بطور علنی در یکی از پروپاگانداهای انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۶ بطور علنی مک کین را به سخره گرفت که او یک اسیر جنگی بوده و نه قهرمان جنگی.

او در سال ۱۹۸۱ از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال ۱۹۸۲ به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان در آمد تا بهتر بتواند نقشه های دشمنانه خود بر علیه ایران و کشورهای منطقه را به جریان بیندازد.

شخصا با جان مک کین در جریان شهادت دادن بر علیه فرقه تروریستی رجوی آشنا شده و به مدت چند دقیقه با هم صحبت کردیم. ولی بعد از آن هرگز با این ” پدر بی پدر ” دیگر ارتباطی نداشتم.

مک‌کین یکی از مخالفان بزرگ توافق اتمی موسوم به برجام به شمار می‌رفت

دلایل علاقه جان مک کین به فرقه تروریستی رجوی:

جان مک کین در اثر همان بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” و با حوادث رژیم جمهوری اسلامی ؛ بهترین شیوه برای انتقام از حکام ایرانی را در فرقه رجوی جستجو میکرد. چرا که سابقه خیانت آنان برای وی و لابی های سرمایه گذار وی کاملا مشخص بود. فرقه رجوی سالها و در بحبوحه جنگ ایران و عراق در خدمت صدام حسین قرار داشت و خدمات شایانی برای صدام حسین انجام داده بود.

مریم عضدانلو قجر ؛ مانیفست حکومتی عقب مانده و ایران ستیز و تجزیه طلبانه خود را در حضور مک کین قرائت کرد. در این مانیفست ؛ قاتل کردهای عراقی یعنی مریم عضدانلو قجر که بدستور صدام آنان را به قتل رسانده بود ؛ در اینجا طرح خودمختاری کردستان ایران را مطرح میکند. یعنی طرح تجزیه ایران و از بین بردن استقلال سرزمین چندین هزارساله ما.

جان مک کین بیمار روحی روانی ؛ این دشمنی آشکار با تمامیت ارزی سرزمین ما – در هشتم فوریه این چنین عنوان کرده بود ”من همچنان اندیشناک جاه طلبی آنان هستم که چیرگی ایرانی بر منطقه به ازای تاریخ است“

کسانیکه شم سیاسی و سواد سیاسی دارند ؛ معنی این سخنان را درک میکنند. سخنان ایران ستیزانه مک کین ؛ اصلا بر علیه آخوندهای حاکم بر سرزمین مان نیست ؛ بلکه هدف او تمامیت ارضی و سربلندی ایران عزیز ما هست. او بطور تلویحی میگوید که ما ایران را ضعیف خواهیم کرد ؛ ما ایران را پارچه پارچه خواهیم کرد تا هوس نکند به امپراطوری گذشته برگردد.

جمشید تفرشی (عضو سابق مجاهدین خلق ومدرس دانشگاه در دانمارک)

کما اینکه اردشیر زاهدی (وزیر امور خارجه ایران و آخرین سفیر ایران در ایالات متحده آمریکا در دورهٔ محمدرضا شاه پهلوی بود) در روزنامه هرالدتریبون به اظهارات ایران ستیزانه وی شدیدا اعتراض کرد.

مشکل جان مک کین و لابی های سرمایه گذارش ؛ حکومت اسلامی و اسلام نیست ؛ چرا که رئیس جمهور خود خوانده فرقه رجوی مریم عضدانلو قجر ؛ لچک بسر در حضور وی سخنرانی میکند و سپس نوار صوتی مسعود رجوی گور به گور شده پخش میشود که میگوید حکومت ایده آل وی ؛ حکومت عدل علی هست. یعنی دقیقا همان شیوه مقامات جمهوری اسلامی که هنگام به قدرت رسیدن می گفتند الگوی حکومت آنان” حکومت ناب محمدی ” هست.

مانیفست فرقه رجوی هم ” حکومت عدل علی ” هست ؛ یعنی دو روی یک سکه چه حکومت عدل علی ؛ چه حکومت ناب محمدی.

در حقیقت برای جنایتکاران جنگی مثل جان مک کین فرقی نمی کند که حکومت ناب محمدی باشد ؛ یا حکومت عدل علی. برای دشمنان ایران مهم آن هست که ایران ویران شود ؛ ایران پارچه پارچه شود ؛ چرا که ایرانی مستقل ؛ ایرانی یکپارچه و مقتدر و دارای دموکراسی و حکومت مردمی ؛ با دکترین جان مک کین و مک کین ها مغایر است.

زنده و جاوید باد ایران
نابود باد دشمنان ایران

(۱) – وتران / به کهنه سربازان آمریکایی گفته میشود.

صفحه فیسبوک

لینک های مرتبط :

جان مک کین حامی پروپاقرص دارودسته تروریست رجوی و جلاد خلق ویتنام در گذشت

تامین منافع استعمارگران ـ تبدیل سازمان مجاهدین به فرقه رجوی

ژنرالهای جنگ طلب ـ حامیان فرقه رجوی ؛ چرا؟

مدد جوئی فرقه از کالبدهای متحرک ـ بخش یک ،به مناسبت یکصدمین روز اعتصاب غذا در لیبرتی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=37230

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده ـ قسمت دوم

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده ـ قسمت دوم

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده رنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *