121 بازدید
تروریسم افسارگسیخته را محکوم می کنیم

تروریسم افسار گسیخته را محکوم می کنیم

تروریسم افسارگسیخته را محکوم می کنیم

بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۸

مصطفی محمدی و محبوبه حمزه، انسان های مبارز و دلسوخته ای که خود در ابتدا مجاهد خلق بوده و حتی مصطفی در سال ۲۰۰۳ به فرمان مریم قجر (رجوی) تروریست، اقدام به خودسوزی کرده است آنان پس از آگاه شدن، توانستند ضمن نجات خود یکی دیگر از فرزندشان به نام محمد، را در سال ۲۰۰۹ نجات دهند و پس از آن بود که مصطفی و محبوبه، سال ها تلاش کردند، از کانادا و پاریس تا بغداد و آلبانی، تلاش بی وقفه کردند تا فرزند نازنین خود به نام سمیه را که از سال ۱۹۹۷ و در سن ۱۷ سالگی به دست تروریسم، اسیر و گروگان بوده را آزاد کنند ولی متاسفانه تا امروز ناکام مانده اند.

حمله اوباشان فرقه رجوی به مصطفی محمدی و همسرش در تیرانا

آزادی و نجات دادن و نجات یافتن، حتی اگر زندانی در زندان قانون بوده باشد، حق طبیعی هر انسانی است و این حق طبیعی و مشروع مصطفی و محبوبه، نیز هست آنهم زمانی که طی سال های اخیر حداقل دو بار، بار اول سال ۲۰۱۵ در پاریس و دیروز نیز در تیرانا، مورد ضرب و شتم اوباش و اراذل تحت حمایت آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی، قرار گرفتند.

سایت نیم نگاه اقدامات خشونت آمیز دارودسته رجوی در تیرانا در واکنش به خواسته منطقی و قانونی پدر و مادر محترم سمیه محمدی را شدیدا محکوم می کند

مصطفی محمدی و محبوبه حمزه، حق دارند، همان گونه که سایر خانواده ها نیز حق دارند تا بدون درنگ و بی وقفه به دنبال رهایی و آزادی جگرگوشه های خود باشند و با هر روش ممکن اقدام به نجات شان بکنند. زمانی که رهبران تروریسم، از ذره ذره خون و جان و ریاضت اعضای خود به دلار چنگ می زنند، زمانی که هر کودک دبستانی ضمن فراگیری انواع فنون زندگی، به فن شنا کردن نیز آشنا است اما فرقه تبهکار و جاهل که اعضای خود را تنها به کشتن و کشته شدن تشویق می کند، معتقد است که قربانیانش از حسن محمدی و میرحسن موسوی یگانه تا سعید کیانی و مالک شراعی، به دلیل عدم آشنایی به فن شنا جان خود را در راه مبارزه از دست داده اند! معلوم نیست، سرهایی که به زیر آب می روند چرا می بایست از اعضای رده پایین و در زمره اعضای ناراضی باشند و چرا یک بار، محض رضای فریب اعضاء – سران فرقه رجوی و تن لش ها و زندانبان ها و شکنجه گران پایشان به آب و زیر آب نمی رسد؟

تروریست های مجاهدین خلق در آلبانی

این چنین است که مصطفی محمدی و محبوبه حمزه و سایر خانواده هایی که در ایران و اقصی نقاط جهان زندگی می کنند و در آلبانی و نزد فرقه رجوی، گروگان دارند تا دیر نشده و فرقه رجوی عزیزان و فرزندان آن ها را به دلار بدل نکرده و قربانی مطامع و جنون قدرت ، قدرت های بیگانه نکرده است می بایست با گوش های شنوا و چشمان بینا، تنها و تنها به دنبال آزادی فرزندان و عزیزان خود باشند.

محبوبه حمزه و مصطفی محمدی خواستار ملاقات با سمیه دختر عزیزشان هستند... تیرانا، آلبانی

ما کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس، با تجاربی که از مکر و فریب و شیوه های گروگانگیری فرقه رجوی در دست داریم، ضمن محکوم کردن ضرب و شتم مصطفی محمدی و سایر اعضای جداشده، هشدار می دهیم که فاز فرقه تبهکار ، فاز تقابل با جداشدگان در اروپا است و آنان بدترین ضربه را از این قشر خورده اند. همچنین اعتقاد داریم که تروریسم، فرقی نمی کند در هر کجا باشد در ایران و عراق و یا فرانسه و آلبانی، در ابتدا و یا انتهای قدرت، اینها همه و همه بهانه است، تروریسم، تکامل معنوی نداشته و قادر به تطبیق خود با جهان امروز و زمان، نیست و تروریسم، تروریسم باقی خواهد ماند و از سوخت و جانمایه خود که خشونت و خشونت کور باشد، دست نخواهد کشید و در این رابطه به همه مردم و دولت های مدعی مبارزه با تروریسم، پیشنهاد می کنیم، استرداد تروریسم، یکی از راه های موثر مبارزه با تروریسم است و نه راه هایی چون حمایت های همه جانبه و استفاده ابزاری از تروریسم. به امید جهانی عاری از خشونت و تروریسم.

ایران فانوس

تهاجم عناصر مجاهدین خلق به مصطفی محمدی در ژوئن 2015 در پاریس

تهاجم عناصر مجاهدین خلق به حوریه محمدی در ژوئن 2015 در پاریس

لینک های مرتبط :

حمله چماقداران فرقه رجوی در آلبانی به مصطفی محمدی و همسرش

اقدام تروریستی فرقه مجاهدین علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش حوریه محمدی محکوم است

مسعود بهنود: (مستند ناتمامی برای دخترم سمیه) فیلمی که خیلی برایم تکاندهنده بود، به نظرم ازجمله کارهایی ست که به یادگار می ماند

اعضای جدا شده از فرقه مجاهدین ، خانواده ها و مصطفی محمدی همچنان سمیه و قربانیان را فریاد می زنند

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=36460

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *