هنر و سینما
126 بازدید
ابراز خوشحالی دروغین باند رجوی!

ابراز خوشحالی دروغین باند رجوی!

ابراز خوشحالی دروغین باند رجوی!

فریدون اورموی (تحلیلگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Sunday, August 19, 2018

 در یکی از نوشته های باند رجوی چنین آورده شده است :

” روز ۲۰مرداد مهلت ۲ماهه پایان یافت و در همان روز شورای نگهبان این لایحه را تصویب کرد و به این ترتیب، عملاً دومین لایحه از لوایح چهارگانه FATF  مورد تأیید قرار گرفت… “.

ایرانی که ادعا دارد از تروریزم حمایت نمی کند و در این خصوص مصوبه ای از طرف سازمان ملل متحد برعلیه اش صادر نشده، چرا باید از تصویب چنین قانونی واهمه داشته باشد؟!

قانونی که پولشوئی را نفی میکند و مانع اختلاس ها و سوء استفاده های خطرناک و کشور برباد ده هم می شود و ایران یکی از قربانیان آن است؟!

مجلس ، دولت و بقیه با این کار عملا نشان دادند که ایران کمکی به تروریزم نمی کند و می کوشد که ضمن تاکید بر رعایت قوانین بین المللی ، کمک بزرگی هم به سالم سازی اقتصاد خود کند و این موضوع چرا باید سبب دلواپسی رجوی و یا دست آویز اتهام زنی در دست او باشد؟!

تروریسم و خوانش هایی از ستیزه جویی

در ادامه :

“… کمال دهقانی، نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در همین باره گفت این کمیسیون هفته آینده وارد بررسی لایحه الحاق رژیم به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT)  می‌شود “.

دولت و ملت ایران با تروریزمی که واقعا تروریزم باشد، نه تنها رابطه ای ندارد،  بلکه با اقدامات  قانونی و عملی اش در سوریه و عراق، عملا نشان داد که قصد کوچکترین مماشات با تروریزم را- که دیگران بیشترین نوع آنرا دارند- ندارد و این چه امتیاز و دستآوردی برای تروریزم نوع رجوی میتواند داشته باشد که بخواهند مقاله هم برایش بنویسند؟!

احتمالا منظور از بررسی بیشتر، اختلاف نظری است که در تعریف تروریزم وجود دارد!

مثلا آمریکا ، تمامی مبارزان آزادی و مخالفان سلطه و زورگویی درسراسر جهان را تروریزم معرفی میکند که البته این نظر مقبولیت ندارد و احتمالا ایران سرگرم بررسی بیشتری از این حیث  است!

علت شادی و پایکوبی منافقین برای سمت جدید جان بولتون چیست؟

و بدتر اینکه :

” اگر چه رسانه‌ها و مهر‌ه‌های باند روحانی تصویب لایحه را ناشی از تدبیر می‌دانند اما واقعیت این است که تصویب بیانگر مقدمه تسلیم نظام به یکی از شروط جامعه بین‌المللی برای دست‌برداشتن از تامین مالی تروریست‌ها است “.

البته تفاوت های زیادی بین تعریف جامعه جهانی واقعی از تروریزم و تعریف جامعه جهانی کوچک و محدود باند رجوی وجود دارد و باید عملا دید که این باصطلاح تسلیم شدن در برابر کدامین جامعه جهانی است!

ایران شرایط جامعه بین المللی واقعی را که در آن تروریست ها به “خوب” و “بد” تقسیم نشده اند، به نفع خود میداند و آن شرایط را با جان و دل می پذیرد و بنابراین بحثی دراین مورد در بین نخواهد بود!

بدین ترتیب، کار ایران نه تسلیم، که کمک به “راست آزمایی” و شفافیت بیشتر است تا به موجب آن با تروریزم که ضربات هولناکی بر آن وارد کرده ، مبارزه درست و صادقانه ای انجام گیرد!

در باره کتاب «مدیریت توحش: مانیفست داعش» ترجمه ی خانم آزاده گریوانی

لینک های مرتبط :

تروریست پروری دنیای غرب و گسترش ترور و تروریسم خونبار

سرمقاله نویس رجوی، نمی داند که تروریسم چیز دیگری است!

سرنخ تروریزم جهانی اربابان شما، و داخلی اش خودتان هستید!

تروریسم و خوانش هایی از ستیزه جویی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=36958

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی هشتم سپتامبر ۲۰۱۸ طبق اطلاعاتی که ایران اینترلینک در اختیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *