هنر و سینما
160 بازدید
کشته شدن مشکوک مالک شراعی یکی از اعضای تحت اسارت فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

کشته شدن مشکوک مالک شراعی یکی از اعضای تحت اسارت فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

حذف فیزیکی مالک شراعی توسط سران فرقه رجوی در آلبانی

احمد دارابی (عضو سابق مجاهدین خلق)

تیرانا، آلبانی، بیست و سوم ژوئن ۲۰۱۸

توضیح سایت نیم نگاه: مقاله با جرح و تعدیل در معرض دید مخاطبان گرامی سایت قرار می گیرد.

سلام به تمام دوستان

فکر میکنم خبر کشته شدن مشکوک یک تن از اعضای مجاهدین که در زندان اشرف سه بوده‌اند را نشنیده باشید یا شاید هم بشنوید.

اولین مرگ مشکوک نیست و قطعا آخرین آن‌ها هم نخواهد بود.

دو روز پیش در رسانه های آلبانی فاش شد که مالک شراعی یکی از اعضای تحت اسارت مجاهدین خلق در یک برکه که کنار زندان اشرف ۳ است غرق شده و روز بعد جسد وی پیدا شده است. مالک شراعی از اهالی منطقه جنوب ایران و نجات غریق بود.

حذف فیزیکی مالک شراعی توسط سران فرقه رجوی در آلبانی

اما چرا مجاهدین در این مورد سکوت اختیار کرده اند؟

خوب است بدانید که مالک از بازماندگان کشتار اشرف در عراق بوده است همان صد نفر که رجوی به اسم حفظ اموال در اشرف نگه داشت و تمام نفرات را به کشتن داد چیزی که از اول هم میدانست پایانش خونریزی خواهد بود ولی چرا این کار را کرد؟

خیلی ساده رجوی برای بقای مریم که در اروپا بتواند لانه های ترور را بر پا نگه دارد تمام نفرات را هم حاضر به قربانی بود کما اینکه بعد از کشتار نوزدهم فروردین در اشرف که سی و شش نفر کشته شدند با وقاهت تمام گفت کم داده ایم و این کمترین بها بوده است او حتی پسر خود را هم که جز ناراضیان به خود او بود به قتلگاه فرستاد اما محمد از گلوله ها جان سالم بدر برد.

اما حالا چرا این مرگ های مشکوک. بله مالک نفری بود که در کشتار اشرف بود و اطلاعاتی داشت که هیچ وقت به زبان نیاورد و حتی یکبار هم به یکی از دوستانش گفته بود که من نمی توانم چیزی بگویم چون برایم سخت تمام میشود ولی در این اواخر جانش به لبش رسیده بود و قصد خروج از سازمان را داشت اما یک دفعه اعلام شد که در آب غرق شده است چیزی که مرغ پخته را هم به خنده می اندازد آنهم در مورد مالک که از سیزده سالگی در آب بوده است و برای اینکه خودش را نشان بدهد در ایران با دوستانش مسابقه میداده که از عرض کارون با شنا عبور کند و این کار را بارها و بارها انجام داده بود.

و اما چرا مجاهدین در این مورد سکوت کرده اند اول برای اینکه میتینگ شان در پاریس که بزک کردن چهره مریم است تحت شعاع قرار نگیرد در مرحله بعد اگر بخواهد در این مورد سکوت را بشکند و چیزی بگوید اول باید بگوید که چطور یک نفر که خودش حرفه‌اش شنا بوده است غرق شده آنهم در یک برکه که آب راکت داشته و عمق زیادی هم نداشته است.

و چطوری است که برای یک عضو شورای رهبریتان که به یک سردرد کوچک مبتلا میشود بسیج میدهید و شبانه به اروپا اعزام میکنید مثل شهین حائری که معروف بود به قصاب اما نمی توانید یک جوان که تمام زندگیش را در اولین بهار جوانی گذاشته و به شما پیوسته را از مرگ نجات دهید؟

آیا این را نمی شود گفت قتل؟

استمداد خانواده های خوزستانی از رئیس جمهور آلبانی

سخنی با رجوی

آیا اطلاعاتی که مالک داشت که همه میدانیم چه چیزهایی بوده از این که تا آخرین لحظات حتی نفراتی که خودت برای به اصطلاح حفظ اشرف گذاشته بودی از مخفیگاه ضد بمب ات به هیچ عنوان خبر نداشتند. و آیا این عراقی ها نبودند که به شما گفتند که اگر شما حرکات مشکوک دیده بودید چرا به ما اطلاع نداده بودید شما که برای یک نفر که برای امداد میخواست برود درب کمیساریا را از جا میکندید و به کوبلر ایراد میگرفتید که مارا به زندان لیبرتی آورده است. آیا این حرفها غیر واقعی است آیا نمی شد جلوی کشتار هفت و شش مرداد را گرفت آیا نمی شد جلوی موشک هایی که در لیبرتی می خوردیم را گرفت آیا نم یشد جلوی کشتار ده شهریور را گرفت و آیا های دیگر؟

چرا تمام این جنایت را می شد جلویش را گرفت اما رجوی با خون بیشتر ریخته شدن ارتزاق میکرد و برای خودش و زنش هر چه بیشتر عمر میخرید.

اکبر سمسارپور در بیست و پنج سالگی به طرز مشکوکی فوت کرد و علت را بیماری گفتند در حالی که تا شب آخر روی تانک داشت کار میکرد تنها اتهامش این بود که در مورد انقلاب خودساخته حرف داشت و قبول نداشت و باید حذف فیزیکی میشد.

آیا یاسر پسر جوانی که در اشرف دست به خودسوزی زد را نمی شد جلویش را گرفت بله میشد ولی یاسر به ماندن در اشرف معترض بود و باید آنقدر تحت فشار روحی میگذاشتند که در سن بیست سه چهار سالگی دست به خودسوزی بزند که حتی نگذارند برایش مراسم هم بگیرند.

آیا جلوی مرگ رضا را نمی شد گرفت ، آیا جلو مرگ نصرالله شمس الهی را نمی شد ، گرفت؟ آیا جلوی مرگ مرضیه رضایی را نمی شد – گرفت؟

آیا باید مینو فتحلی کشته می شد. آیا باید سمیه و مریم و غیره و ذالک کشته میشدند؟

از نظر رجوی بله تمام معترضین در جنبش باید حذف شوند که مانعی بر سر راه خودش و زنش نباشند این شیوه و قانون رجویست نه اینکه باید کشته شوند که اگر در زمانهای خاصی هم باشد برایش بیشتر سود دارد مثل حمله آمریکا که افرادی را عمداً فرستاد در جایی که آمریکاییان اخطار کرده بودند و همه کشته شدند بله گفتم این کشتار ها تا زمانی که حتی یک معترض در صف رجوی وجود دارد ادامه خواهد داشت.

اما رجوی باید این را خوب بداند که هر چقدر هم که تلاش مذبوحانه برای بقاء بکند بالاخره در یک سربالایی از پشت به زمین خواهد خورد اگر دیکتاتوری در دنیا پیدا کرد که عمر جاودان داشته است رجوی نفر دوم خواهد بود دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد صبح نزدیک است و در سپیدی صبح چهره کریه اش از هم خواهد پاشید و این را به عینه خواهیم دید.

به امید آن روز که دور نیست.

فریاد آزادی

لینک های مرتبط :

نامه خانم زهرا شراعی به برادرش (آقای مالک شراعی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی مجاهدین در آلبانی)

استمداد خانواده های خوزستانی از رئیس جمهور آلبانی

نامه اعتراضی آقای نصرالله فلاحی به مریم رجوی سرکرده فرقه مجاهدین خلق

ششمین نامه آقای رضا غفارزاده ، ساکن ارومیه به دایی اش (داریوش فتاحیه اسیر فرقه رجوی در آلبانی)

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35531

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

مواردی از جامعه بی طبقه توحیدی ... مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

مواردی از جامعه بی طبقه توحیدی … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

مواردی از جامعه بی طبقه توحیدی سعید داوودی (نام مستعار) – نجات یافته از اسارتگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *