166 بازدید
پاگنده های فرقه مجاهدین و اخلال در کار کمیساریای پناهندگان در آلبانی

پاگنده های فرقه مجاهدین و اخلال در کار کمیساریای پناهندگان در آلبانی

پاگنده های فرقه مجاهدین و اخلال در کار کمیساریای پناهندگان در آلبانی

حسن حیرانی آخرین عضو جدا شده از مجاهدین خلق در آلبانی

چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۸

با سلام به همه دوستان چه آنهایی که در آلبانی و  چه کسانی که در خارج از آلبانی هستید و شما هموطنان شریف و آزاده ای که به دلایلی مسائل مربوط به مجاهدین و به طور خاص جداشدگان (از فرقه رجوی) را دنبال می کنید. و به هر حال برایتان از درجه اهمیتی برخوردار است. می خواهم به اطلاع برسانم که در چند روز اخیر مشکل جدیدی به وجود آمده البته دقیق تر بگویم این مشکل را به وجود آورده اند و کاملا مهندسی شده است.  اینکه در چند روز اخیر تعدادی از پاگنده های تشکیلات سازمان پر افتخار مجاهدین!!! در قالب هیئت عزاداران رجوی با شایعه سازی و به بهانه اینکه از طرف مسئولین ذیربط در کمیساریا و یا رمسا گفته شده که کمک هزینه پناهندگی شما از ماه آینده قطع خواهدشد و علیرغم اینکه به لحاظ اداری و قانونی در کشور آلبانی افراد پاسپورت دارند و اجازه کار و بیزینس و… و حتی خانواده های آنها به آلبانی برای دید و بازدید نمی توانند ، بیایند گفته شده که باز هم این اتفاق (قطع حقوق ماهیانه پناهندگی) خواهد افتاد!!! و با این حرفها اقدام به دامن زدن به نگرانی افراد جداشده و تحریک و تهییج نفرات علیه مسئولین کمیساریا و رمسا در تیرانا کرده اند که باید مثلا یک آکسیون خشن اعتراضی و یا اینکه فلان و بهمان کرد و یا با الفاظ نامناسب مسئولین رمسا و کمیساریا را مورد خطاب قرار داد.

اما حقیقت صحنه چیست؟ و اینکه این موضوع از چه میزان صحت و سقم برخوردار است و از چه نقطه ای شروع شد وبه طور دقیق تر از کجا مهندسی شده، نگارنده را برآن داشت مطالبی راکه در این مدت در جریان بوده است درحدی که اینجانب باخبرم جهت آگاهی دوستان اطلاع رسانی کنم.

اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت های اعضای جداشده دریک نشست داخلی با مسئولین فرقه

از حدود سه ماه پیش که نفرات به دلیل فشارهای روحی و روانی توسط تشکیلات فرقه مجاهدین و کارهایی که از آنها خواسته میشد و مجموعه مشکلات که اعتراضاتی را به دنبال داشت و النهایه تجمع افراد منجر به تقبل پرداخت کمک هزینه توسط کمیساریای عالی پناهندگان شد. از اینجا نیرنگ و کینه فرقه مجاهدین توسط “پاگنده های” خود آغاز شد تا  از یکسری افراد و رمسا و کمیساریا انتقام بگیرند که چرا راهی برای نجات افراد جداشده باز شده است و به این ترتیب دیگر تشکیلات نمی تواند از اهرم نیازمندیهای صنفی افراد سوءاستفاده کند و مطامع و منافع خودش را به نفرات تحمیل کند.

از اینجا بود که تشکیلات رجوی به هر حیله ای متوسل شد تا در کار جدید کمیساریای عالی پناهندگان اخلال ایجاد کند. توطئه های زیادی انجام شده که به جز چند مورد را بنده بیشتر بطور تام و تمام نمی دانم و چون در این مختصر نمی گنجد در یک فرصت دیگر مطرح خواهم کرد. ولی یکی از همین مکر و حیله هایی که در این مدت اخیر تشکیلات بکار بست تماس به صورت مستقیم و غیر مستقیم با جداشدگانی بود که از رمسا پول میگیرند که بیایند دفتر سازمان و ماهیانه همانقدر که رمسا پول پرداخت می کند از دفتر سازمان هم بگیرند که در این میان به خود من و دوستم هم مراجعه شد که ما گفتیم نه ، ما از رمسا پول میگیریم و نیازی به پول سازمان نداریم. اتفاقا خیلی هم از طرف مسئولین سازمان اصرار شد که اشکالی ندارد از هر دو طرف بگیرید و فلانی را هم دو روز پیش آوردیم و پول به او دادیم  او هم از سازمان پول میگیرد و هم از رمسا که البته فرد مزبور بعدا توسط سازمان و به اسم او مقاله ای علیه اینجانب با کلی دروغ و یاوه گویی چاپ شد که طبیعی هم بود چون دفتر سازمان پر افتخار مجاهدین!!! محض رضای خدا و انسانیت و اینکه به هر حال نفرات سی سال یا چهل سال یا بیست سال در سازمان بودند و در سخت ترین شرایط به کارهای سخت جسمی گمارده می شدند و حال که به اصطلاح از کار افتاده شدند یا اینکه انتخاب کردند خارج از تشکیلات به زندگی ادامه دهند پولی خیرات نکرده و به کسی نداده است. گرچه پول ها و منابع مالی سازمان خیرات سعودی باشد به همین بسنده میکنم که بحث به حاشیه نرود.

اردوگاه سوم و پایان راه

این وضعیت ادامه پیدا کرد تا اینکه نفراتی به دلایل مختلف از نیاز مالی گرفته تا طمع به دریافت پول بیشتر به سراغ حلوای خیراتی مجاهدین رفتند و به جماعت پاگنده های فرقه مجاهدین پیوستند درحالی که از رمسا هم پول میگرفتند من شخصا به خیلی از آنها گفتم این کاری که شما میکنید خلاف مقررات کمیساریا و رمسا است چون شما آنجا برگه و سند امضاء کردید که از تشکیلات سازمان پولی نمی گیرید و کمکی دریافت نمی کنید. آنها به من می گفتند خود سازمان گفته است که ما به کمیساریا نخواهیم گفت و اسم شما را به آنها نخواهیم داد. البته مسئولین سازمان به من هم همین موضوع را گفته بودند. من ادامه این روند را به مسئولین ذیربط گوشزد کردم که چنین کثافت کاری و توطئه ای از جانب تشکیلات سازمان النهایه منجر به عدم اعتماد کمیساریا به همه افراد جداشده خواهد شد و پیامدهایی خواهد داشت که همه ضرر کنند و بطور خاص کسانی که حاضر به پذیرش دریافت مستمری تحقیرآمیز سازمان نشدند همانگونه که شخصا به اینجانب گفته شد نگران نباشید. اما ما دیگر  فریب سازمان را نخواهیم خورد. سه سال پیش هم مسئولین تشکیلات رجوی در آلبانی همین سناریو را رفتند و با دادن پول بیشتر نفرات را به سمت خودشان کشاندند و بعد به کمیساریای عالی گفتند ما هزینه نفراتمان را خودمان میدهیم و به لحاظ اخلاقی درست نیست که سازمان ملل هزینه کند البته بقیه ماجرا را همه میدانند که پس از قطع کمک هزینه رمسا ، چطور تشکیلات شروع به نشان دادن آن چهره زشت و فریبکارانه اش کرد و وضعیتی شد که دیگر نفرات تحمل نداشتند و کار به آنجا کشید که دوباره نفرات به مسئولین  کمیساریا مراجعه کردند تا کمک هزینه دریافت کنند.

شاید خوانندگان این متن افشاگری احساس تاسف کنند از چنین کارهای سخیف و بدسگالی یا اینکه در تعجب و حیرت باشند از چنین روش های سخیف و زشت تشکیلات رجوی و به سازمانی که به چنین سادیسم عجیب و غریبی مبتلا شده که جنگ با جمهوری اسلامی و به ارمغان بردن آزادی و دموکراسی به مردم ایران در پرتو پاگنده های انقلاب مریم پاک رهایی!!!!! انجام می پذیرد و این چنین به جان جداشده ها افتاده اند و قصد انتقام گیری از آنان را با چنین شیوه های کثیفی دارند. ولی واقعیت امر فراتر از این حرفهاست و فقط قضیه افراد جدا شده و کسانی که در خارج تشکیلات هستند ، نیست بلکه سوژه اصلی این موضوع – افراد ناراضی درون تشکیلات هستند که هر آن احتمال خروج آنان از اسارتگاه سازمان در آلبانی می رود مخصوصا که به زمانبندی پایان دوساله سرنگونی هم چند ماهی بیشتر نمانده و از حلوای خیرات ترامپ هم چیزی نصیب جماعت دو رو و دغل باز نشد.

از همه خوانندگان خواهشمندم جهت انتشار بیشتر در نشر این سطور هر طور که می توانند و به هر جایی که دسترسی دارند و هر اقدامی که قادر به انجام آن هستند در جهت رهایی اسرای تشکیلات رجوی در آلبانی فروگذار نکنند.

سایت نجات یافتگان در آلبانی

لینک های مرتبط :

اعلام جدایی رسمی حسن حیرانی آخرین عضو جدا شده از مجاهدین خلق در آلبانی _ ۱۷ تیر ۱۳۹۷

مواردی از جامعه بی طبقه توحیدی … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

توطئه فرقه رجوی بر علیه نفرات جدا شده در آلبانی

نامه های اعتراضی اعضای سابق فرقه رجوی به دولت آلبانی _ نامه داود باقروند ارشد، ساکن آلمان

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=36123

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *