323 بازدید
نامه خانواده آقای مالک شراعی به رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا

نامه خانواده آقای مالک شراعی به رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا

خانم فدریکا موگرینی، نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست امور خارجی و امنیتی و معاون کمیسیون اروپا

بروکسل – ۱ ژوئیه ۲۰۱۸

با سلام و تقدیم احترام

ما اعضای خانواده مالک شراعی می باشیم. او اسیر در سازمان مجاهدین خلق در آلبانی بود که به مدت ۲۱سال عمر و جوانی خود را به بیگاری و بردگی در این سازمان گذراند.

پیام تسلیت سایت نیم نگاه به خانم زهرا شراعی و خانواده محترم و بزرگوارشان

هم اکنون بعد از گذشت سالیان طولانی، با تمام تلاشهای بی وقفه ای که برای دیدار عزیزمان داشتیم و بی نتیجه ماند، مطلع شدیم که مالک شراعی که تصمیم به جدایی از سازمان مربوطه داشته، به احتمال بسیار زیاد بر اساس شواهد و قرائن موجود حین فرار بیرحمانه به قتل رسیده است.

سازمان مجاهدین خلق طی اطلاعیه ای اعلام کرده که مالک در دریاچه نزدیک به اردوگاه آنان در حومه تیرانا غرق شده، اما کوچکترین نشانه ای دال بر این ادعا طی دو هفته جستجوی غواصان و مقامات پلیس محلی یافت نشده است.

همه کسانی که مالک را میشناختند میدانند که او شناگر ماهر و غواص و غریق نجات بوده و به هیچ عنوان این ادعای پوچ آنها قابل قبول نیست که او ابتدا یک نفر را نجات داده اما بعد نتوانسته خود را از غرق شدن نجات دهد.

مرگ مشکوک مالک شراعی

متأسفانه دولت آلبانی تحت فشارهای یک فرقه تروریستی در این خصوص ساکت مانده و هیچ اقدامی انجام نمی دهد و حتی به مقامات پلیس محلی کتبا دستور داده شده که پرونده را بسته و او را مفقود اعلام کنند. کوچکترین تحقیقی از اردوگاه سازمان مجاهدین خلق و افراد آن به عمل نیامده است.

مالک اولین کسی نیست که توسط مجاهدین خلق به خاطر مخالفت با سیاست و عملکرد سازمان حذف فیزیکی میشود. نگرانی ما بیشتر از این است که او آخرین نفر هم نباشد.

فدریکا موگرینی

خانم موگرینی

ما مایلیم بدانیم که چرا یک فرقه تروریستی را در خاک اروپا و در محلی دوردست مستقر نموده و به آن دست باز می دهند تا حتی ناراضیان خودش را هم سربه نیست کند؟ چرا پلیس و مقامات آلبانی تلاش می کنند تا این پرونده پر از سؤال و ابهام هرچه زودتر بسته شود؟ مگر جسدی پیدا شده یا نحوه کشته شدن او مسجل گردیده که فرقه رجوی گواهی فوت صادر کرده است؟

مرگ مشکوک مالک شراعی، عضو فراری از مجاهدین در آلبانی

ما اعضای خانواده مالک (مادر و سه برادر و دو خواهر) از شما مصرانه میخواهیم تا دولت آلبانی را مورد سؤال قرار دهید که چرا در این رابطه خواست یک فرقه تروریستی را برآورده کرده و دست از تحقیقات کشیده و پرونده را مسکوت گذاشته است؟ مقامات محلی اعلام کرده اند که قطعا هیچ جسدی در دریاچه نیست و لذا ادعای فرقه رجوی دروغ است.

ما از شما درخواست داریم تا مداخله کرده و از مقامات و نمایندگان دولت آلبانی که اتفاقا متقاضی پیوستن به اتحادیه اروپاست در این خصوص توضیح بخواهید. مطبوعات آلبانی در این مورد بسیار نوشته اند اما ظاهرا گوش کسی بدهکار نیست. به صراحت نوشته اند که برای یافتن جسد نه در دریاچه محل بلکه در اردوگاه مجاهدین خلق جستجو کنید.

اسامی خانواده مالک شراعی

انجمن نجات

نامه خانواده آقای مالک شراعی به رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا

لینک های مرتبط :

نامه خانم زهرا شراعی به مقامات آلبانی برای روشن شدن مرگ برادرش در سازمان مجاهدین

پیام تسلیت سایت نیم نگاه به خانم زهرا شراعی و خانواده محترم و بزرگوارشان

مرگ مشکوک مالک شراعی، عضو فراری از مجاهدین در آلبانی

جنایت فرقۀ رجوی در آلبانی، مالک شراعی قربانی جدید کنترل تشکیلاتی بر افراد

استمداد خانواده های خوزستانی از رئیس جمهور آلبانی

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35851

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی ـ ساکن آباده ، استان فارس ارسال به سایت نیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *