174 بازدید
توطئه فرقه رجوی بر علیه نفرات جدا شده در آلبانی

توطئه فرقه رجوی بر علیه نفرات جدا شده در آلبانی

توطئه فرقه رجوی بر علیه نفرات جدا شده در آلبانی

سعید کیانی (نجات یافته از اسارتگاه فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی)

تیرانا، ششم ژوئیه ۲۰۱۸

توضیح سایت نیم نگاه: مقاله با جرح و تعدیل در معرض دید مخاطبان گرامی سایت قرار می گیرد

می خواستم چند خطی از وضعیت نفرات جدا شده در آلبانی برای خوانندگان عزیز بنویسم و مشکلات آنها را کمی برای شما بازگو کنم. خودتان شاید از وضعیت این نفرات آگاه باشید نفراتی که فرقه وهابی رجوی آنها را به آلبانی آورد همه را بدون امکانات در کوچه و خیابانهای آلبانی رها کرد و به نفرات جدا شده گفته است که اگر با ما نباشید باید در آلبانی بمیرید!! بله، فرقه درست می گوید در مناسبات حاکم بر تشکیلات مخوف رجوی این کلمه همیشه ورد زبان بوده و است. اینکه هر که با ما است بهشتی ست و کسی که با ما نیست جهنمی ست و باید در این دنیا زجر بکشد.

مجاهدین خلق آزادی و حقوق بشر را به سخره می گیرند

ایدئولوژی مریم و مسعود برگرفته شده از ماهیت این سازمان است این مقدمه ای بود که می خواستم اول برای عزیزان خواننده شرح بدهم و بگویم که خودم و نفرات دیگر در چه رنج و عذابی هستیم و اینکه بگویم ما تعداد زیادی از نفرات ماهها و یا تفریبا یکسال جنگ کردن و درگیر شدن با فرقه برای احقاق حقوق پناهندگی خود ، طومارها نوشته و امضا کردیم که پول ما را کمیساریا بدهد که درست هم همین است چون تمام نفرات پناهنده سیاسی حق دریافت حقوق و مزایا را طبق قوانین ژنو دارند و ما هم این کار را کردیم و به حق خود رسیدیم ولی متاسفانه بعد از چند ماه حقوق بخور نمیری که دادند همه نفرات را کمیساریای سازمان ملل صدا کرده که ما میخواهیم حقوق شما را قطع کنیم و باید فکری به حال خودتان بکنید!! بله، چه بگویم فقط این را باید گفت که اگر حقوق نفرات جدا شده فرقه رجوی قطع شود دوباره مثل سابق دیگر چیزی برای زندگی کردن نخواهند داشت.

ما نفرات جداشده از فرقه مخوف رجوی این مسئله را به خوبی می دانیم پشت این قضیه سران مجاهدین خلق قرار دارند که نفرات را با قطع اندک حقوق ماهیانه شان تحت فشار گذاشته و آنان را با مقدار کمی پول جذب کرده و دوباره آزادی را از آنها بگیرند و نفرات را مثل سابق به جان همدیگر بیندازند. و با اختلاف افکنی و نفرت پراکنی جداشدگان را به مرز دیوانگی برسانند و آنها را مجبور کنند از این کشور (آلبانی) فرار کنند. مانند بعضی از دوستانمان که به اجبار کشور آلبانی را ترک کردند تا دیگر جداشده ای در این کشور نباشد تا نفرات تشکیلات که از اسارتگاه رجوی به شهر میایند با جداشدگان مواجه نشوند. ولی سران فرقه کور خوانده اند ما جداشدگان عزم جزم کرده ایم تا برای احقاق حقوق خودمان مبارزه کنیم و از این کشور هم نخواهیم رفت و افشاگریهایمان را علیه این فرقه وهابی رجوی چند برابر می کنیم.

اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی موسوم به کمپ اشرف

سران فرقه رجوی باید بدانند حتی اگر از گرسنگی هم بمیریم دیگر سمت فرقه نرفته چون برای ما مفهوم آزادی و آزاد بودن از هر چیزی مهمتر است و دیگر خسته شده ایم از درگیری و خشونت و زیرآب زدن دوستان مان.

در خاتمه حرفم باید فریاد بزنم لعنت خدا بر این مریم و مسعود که بهترین سالهای عمر ما را گرفتند و ما را در آلبانی بدون پول و حداقل امکانات زندگی رها کردند.  بله، این فرقه ادعا دارد که می خواهد به مردم خود آزادی و رهایی را به ارمغان بیاورد. باید به سران فرقه گفت شما در نزد همه مردم ایران و دنیا رسوا شده هستید و مردم نسبت به ماهیت شما اطلاع پیدا کرده اند.

لینک های مرتبط :

مرگ مشکوک مالک شراعی، عضو فراری از مجاهدین در آلبانی

چه کسی مزدور و خائن است؟ ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی

فرار از فرقه رجوی علیرغم ضابطه تردد ممنوع (مجتبی هم بعد از مالک موفق به فرار شد)

اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت های اعضای جداشده دریک نشست داخلی با مسئولین فرقه

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35997

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *