206 بازدید
این ادعا، بشدت ریاکارانه است!ا

این ادعا، بشدت ریاکارانه است!ا

این ادعا، بشدت ریاکارانه است!ا

حمید تبریزی

رسانه های باند رجوی در یادداشت کوتاهی با عنوان “نگاهی به برنامه ۱۰ماده‌‌ای مریم رجوی ـ برابری زن و مرد (ماده ۵)” آورده است:

”ما به برابری کامل زنان و مردان در کلیه حقوق‌ سیاسی، اجتماعی و مشارکت برابر زنان در رهبری‌ سیاسی، معتقدیم و هر گونه اشکال تبعیض علیه زنان، ملغی خواهد شد و آنان از حق انتخاب آزادانه پوشش، ازدواج، طلاق، تحصیل و اشتغال برخوردار خواهند بود“.

مصاحبه با خانم نسرین ابراهیمی عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق

شما در تشکیلات مخوف و استبدادی خود و بدون اجازه دادن به اظهار نظر آزادانه ی افراد، همه ی مردان را توسط مسعود و با مشاطه گری مریم تحقیر کرده و به زیر کشیدید و مسئولیت های آنها را بصورت ظاهری به زنان سپردید و آنها را واداشتید که ضمن شرکت در سرکوب همسران، برادران و … خود، تمامی این مسئولیت ها را باضافه ی تمامی داشته های شخصی خود، در اختیار مسعود رجوی گذاشته و تبدیل به گماشتگان بی خاصیت و بی اراده ی رجوی گردند!

بعبارت دیگر ، تمامی حقوق اعضای سازمان را – اعم از زن و مرد – طی دومرحله و با شعبده بازی های خود ، به مسعود͵شیفته ی قدرت و شهوت بسپارید و این عمل در تضاد کامل با آزادی زن یا مرد و برابری حقوقی آنها دارد و در تحلیل نهائی میشود گفت که زنان بیشتر از مردان مورد تعرض رجوی قرار گرفتند!

در تشکیلات رجوی هیچ نوع آزادی پوشش برای زنان و مردان وجود ندارد و آنها با لحاظ جنسیت خود، باید لباس متحدالشکلی بپوشند و وقتی که چنین طرز تفکری برشماها حاکم است، چه دلیلی دارد که این آزادی را برای دیگران به رسمیت بشناسید؟!

مصاحبه با خانم حمیرا محمدنژاد (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان)

من ناچارم در این مورد، حرف شاعر را اینگونه عوض کنم:

دیگران را چرا کنی آزاد

توکه با خویش آنچنان کردی!

بنظر میرسد، اینگونه تشبثات نه برای جلب توجه و تشویق افراد کم تعداد خودی، که برای فریب دادن ”غیر خودی” ها در جهت استفاده از نیرو و امکانات آنها و سپس  وارد کردن شمشیر بر پشت آنهاست که گمان نمی رود بسادگی این نوع انسان ها را در میان ایرانی ها یافته و فریب داد!

مصاحبه سایت نیم نگاه با نسرین ابراهیمی عضو سابق مجاهدین خلق

دوباره:

” برابری زن و مرد یا برابری جنسیتی Gender equality به این معناست که زن و مرد از حقوق و وظایف و فرصت‌های یکسان در جامعه برخوردار هستند. برابری زن و مرد، هم‌چنین مربوط به عدالت و تقسیم مسئولیت برابر در جامعه و خانواده است. صندوق جمعیت سازمان ملل‌متحد برابری جنسیتی را نخستین حق انسانی خوانده و آن را به‌عنوان یکی از اهداف برنامهٔ توسعه هزاره سازمان ملل انتخاب نموده است “.

البته این برابری بشکل صوری ویا ناقص دربعضی ازکشورها رعایت میشود. مثلا حق طلاق و …

اما درست تر آنست که شرکت های بازرگانی و تبلیغاتی همین کشورها ، با نمایش اندام و قیافه ی  زیبای زنان در جهت کسب سود بیشتر استفاده میکنند و این نه تنها ربطی به آزادی زنان ندارد، بلکه نشانگر این است که ازآنها بعنوان برده هایی برای جمع کردن پول – که امری سیری ناپذیر است- سوء استفاده میشود و درمواردی از مردان نیز!

شرکت اعضای انجمن زنان و کانون آوا درنشستهای متعدد پارلمان اروپا

راست آنست که این برابری زمانی اتقاق میافتد که مردان هم از آزادی برخوردار باشند و مشاهده ی مردانی که بعنوان مثلا مزدوران جنگی و تروریزم برای بالا دستی های دراقلیت صرف قرار گرفته ی جهان د رخدمت آنها قرار میگیرند، نشانگر عدم برابری بین مردان نیست!

هنوز زمان برابری واقعی فرا نرسیده و فریفتن زنان ومردان با این شعارهای عوامفریبانه ، گره عدم آزادی و برابری آنها را باز نمی کند!

دراین میان، تکلیف تشکیلات رجوی با آن اقدامات غدارانه و ضد بشری برعلیه هر دو جنس، روشنتر است و با هیچ شعر وشعاری نمیتوان وجود این تبعیض وحشتناک را در صفوف این تشکیلات پوشاند و مردم را برای کمک به این تشکیلات نحس، به فداکاری به نفع باند رجوی واداشت!

مریم یاوه میسراید ومردم پخته تر ازآنی هستند که او فکر میکند!

ایران قلم

لینک های مرتبط :

مصاحبه با خانم نسرین ابراهیمی عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ قسمت هفتم

گفتگوی سایت نیم نگاه با خانم بتول سلطانی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین و ارتش آزادیبخش) ـ در باره عقده ها و کمپلکس های جنسی رهبرعقیدتی مجاهدین ـ قسمت دوم

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمدنژاد (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت ششم

نسرین صداقت راستین ـ نگاهی گذرا بر مصاحبه خانم نسرین ابراهیمی با سایت نیم نگاه ـ قسمت سوم و پایانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35525

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *