هنر و سینما
196 بازدید
مکر و حیله مریم رجوی به خودش بر خواهد گشت ... مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی، ساکن تیرانا

مکر و حیله مریم رجوی به خودش بر خواهد گشت … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی، ساکن تیرانا

مکر و حیله مریم رجوی به خودش بر خواهد گشت…

پیام رستمی (نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی ـ ساکن تیرانا)

تیرانا،، بیست و سوم می ۲۰۱۸

همانطوری که قبلا به اطلاع دوستان رساندم فرقه جهنمی رجوی برای نفرات بیرون از خط فرقه برنامه های مختلفی برای سر به نیست کردن یا اذیت و آزار و شکنجه روحی با صرف هزینه های سنگین دارد پیش می برد.

جهت اطلاع خانواده های محترم اسرای فرقه و نجات یافتگان، سران فرقه و اتاق های فکری و شیطان سازی و تیم مهار بحران فرقه – افراد جدا شده از سازمان را به سه دسته تقسیم کرده اند:

دسته اول افرادی که حامل اسرار محرمانه و مجری طرح های تروریستی سران فرقه و در ارتباط با شخص خود رجوی و عضو تیم های ترور و بمب گذاریها بوده اند که این گروه از نظر فرقه حتما باید از بین بروند و پاک سازی شوند که در مطلب قبلی به اطلاع شما عزیزان رساندم که سران فرقه چگونه در پوش کمک های انسانی نفرات را به سمت دامی که برای سر به نیست کردنشان طراحی کرده هدایت می نماید. بقول خودشان نفرات سرخ که حتما باید پاک سازی شوند و گرنه روی آنها در خارج تشکیلات هیچ کنترلی نیست و باید همه شون حذف فیزیکی شوند. تاکتیک شناخته شده (مسعود رجوی رهبر عقیدتی) فرقه در سرفصل هایی که به بن بست می خورد، مثل ده شهریور که همه افرادی را که احتمال می داد جلوی خط او زمزمه های اعتراض دارند تک تکشان را دم تیغ داد و همه را حذف فیزیکی کرد. این حذف فیزیکی طرحی از پیش تعیین شده برای جلوگیری از انشعاب و اعتراض بود و یا کسانی از خانواده رضایی ها (یا افرادی) مثل علی زرکش که عمدا فرستاد در خط مقدم تا توسط راننده اش حذف فیزیکی شود چون نمی خواست کسی جلوی حرفهایش بایستد و چهره کثیفش را افشاء کند و یا حذف هایی که در اشرف به بهانه شلیک ناخواسته ، خودکشی ، سکته ، خودسوزی یا سرطان و مریضی انجام شد. مثل شمس الله ، یاسر ، مهدی فتحی و صدها نمونه دیگر که توسط سران فرقه برای بزک کردن چهره خود پاک سازی کردند.

مادران و خوناهران چشم انتظار ... چرا فرقه رجوی به خانواده ها اجازه تماس و ملاقات نمی دهد؟

و اما دسته دوم کسانی هستند که دنبال زندگی خود هستند و می خواهند پی کار خودشان بروند اما در افشای چهره تروریستی و ماهیت این سازمان از هیچ کاری دریغ نمی کنند و همواره تلاش می کنند که مردم را از خطرات افکار (بیمارگونه) سران این فرقه با خبر کنند، که برای این دسته فرقه اولا تلاش می کند با تهدید ، تطمیع و ارعاب آنها را از این کار منصرف کند کما اینکه در افشاگری سایت سحر دیدیم که (چگونه) نفرات اجیر شده خود را سراغ نفرات جداشده می فرستد (تا) با پیشنهاد مبلغ کلان او را تطمیع و به سمت خود جذب نماید که در صورت جذب نشدن به تهدید و ارعاب رو می آورد. یکسری افراد ضعیف النفس هم مرعوب تهدیدات آنها می شوند و با دریافت مبلغ قابل توجهی خودشان را برای اجرای طرحهای سران فرقه همسو می کنند که به موقع اسامی و مشخصات این افراد با جز‌ئیات کامل در صورت ادامه دار بودن همکاری آنها افشاء خواهد شد. برای دسته ای که حاضر نیستند با سران فرقه همکاری کنند راه کوچ دادن آنها به کشورهای دیگر را پیش گرفته اند.

البته طرحی خیلی ماهرانه که توسط افراد اجیر شده از چندین مدت قبل با پراکندن شایعات مختلف مثل آلبانی جای ماندن نیست و اینجا هیچ آینده ای ندارد اگر تا ده سال هم اینجا بمانید به شما پاس نمی دهند اینجا برای شما که می خواهید پناهنده شوید هیچ آینده ای متصور نیست. البته با بکار گرفتن حامیانش در دولت و رمسا و کمیساریا با فشار آوردن و در مضیقه گذاشتن جداشدگان در زمینه های مختلف از دادن پاس و حق و حقوق پناهندگی و مجوز کار و جلوگیری از آمدن خانواده هایشان برای دیدار با آنها و ایجاد محدودیتهای استقراری و تحت فشار قرار دادن برای ترک مکان استقراری که کمیساریا برای جداشدگان فراهم کرده همه وهمه یک کر هماهنگ برای اجرای طرح سران فرقه برای دربدر کردن نفرات و تحت فشار قرار دادن آنها برای (شکستن) مقاومت آنها و وابسته کردن دوباره شان به این فرقه جهنمی برای عدم افشای جنایت هایشان می باشد.

جابجایی اجباری اعضای فرقه رجوی از مقر گیتی در تیرانا به اردوگاه سوم

کما اینکه در ماههای اخیر دیدیم که در پوش کمک و حربه انساندوستانه دام گسترده ای پهن کرد و تعدادی هم گرفتار این ترفند کثیف شدند که با کمک سران همین فرقه خودشان را به یونان رساندند به امید اینکه به کشور آلمان و یا دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برسند. چندین ماه است که در یونان گرفتار ترفند این فرقه جهنمی و تروریستی شده اند و حال بدون پول و امکانات و پشتیبان در یونان روزهای بسیار سختی را سپری می کنند. افرادی که همه عمر و جوانی خود را برای سران این فرقه فدا کردند ، ببینید که چه بلایی به سرشان می آورند و چه اذیت و آزارهایی که در حق آنها روا می دارند تا افراد را دوباره در دام افکار پوسیده خود گرفتار کنند و از هیچ رذالتی فروگذاری نمی کنند. این است ماهیت سران این فرقه جهنمی ، ولی (شما سران فرقه) این را بدانید که هر نیرنگ و دسیسه ای که علیه نجات یافتگان در سر دارید خداوند آن را به خودتان برمی گرداند.

و مکرو و مکر الله ولله خیر الماکرین

شستشوی مغزی کادرهای تشکیلاتی فرقه رجوی در آلبانی همچنان ادامه دارد

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

رجوی بر سر دوراهی تشکیلاتی … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی، ساکن تیرانا

جابجایی اجباری اعضای فرقه رجوی از مقر گیتی در تیرانا به اردوگاه سوم

اردوگاه سوم و پایان راه

دیروز عراق، امروز آلبانی … مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن تیرانا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35036

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده ـ قسمت دوم

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده ـ قسمت دوم

یازده سپتامبر ، شادی تروریست های فرقه رجوی در قرارگاه اشرف و قرارگاه باقرزاده رنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *