206 بازدید
فرار از فرقه رجوی علیرغم ضابطه تردد ممنوع (مجتبی هم بعد از مالک موفق به فرار شد)

فرار از فرقه رجوی علیرغم ضابطه تردد ممنوع (مجتبی هم بعد از مالک موفق به فرار شد)

فرار از فرقه رجوی علیرغم ضابطه تردد ممنوع (مجتبی هم بعد از مالک موفق به فرار شد)

محمد هاشمی ـ نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئن ۲۰۱۸

دوستان و خوانندگان گرامی و خانواده های محترم

در مطلب قبلی نوشته بودم که جدایی و فرار به سطح بالای این فرقه کشیده شده و مریم رجوی برای جلو گیری از فرار فرماندهان بالا و اعضای قدیمی تر با بهانه های زیادی از جمله موضوع امنیتی و آدم ربایی و غیره تلاش می نماید تا در این مدت کوتاهی که به گردهمایی اش در پاریس مانده کسی جدا نشود یا کسی فرار نکند.

ولی کار از کار مریم رجوی گذشته است. در این بگیر و ببندی که مریم رجوی و گماشته اش مهدی ابریشم چی جدیدا در تشکیلات به راه انداخته اند، یکی از مسئولین این تشکیلات که جانش به لبش رسیده بود با بی توجهی به فرامین و دستورات مریم رجوی همه خطرات را به جان خرید و خود را از بند این فرقه رها کرد و فرار نمود و به این ترتیب یک ضربه دیگر بر پیکر فرتوت رجوی خائن و دستگاه عقب افتاده اش وارد کرد.

کمپ اشرف 3 در حومه تریانا

ما جدا شده ها گفته بودیم که ریزش نیرو منحصر به لایه های پایین نخواهد ماند و در این برهه از زمان دیگر کسانی که سالیان دراز مسئول و از فرماندهان ارتش به اصطلاح آزادیبخش ملی بوده اند نیز یکی پس از دیگری به ماهیت پلید رجوی در این کشور اروپایی پی برده و راه خود را از این تشکیلات جدا کرده و دنبال زندگی آزاد خود خواهند رفت.

این فرد که یکی از مسئولین آماده سازی زرهی ها و آماده سازیهای سلاح ها در تشکیلات بوده و کاملا شناخته شده است کسی است که به اسم مجتبی شناخته می شود و بیش از چهل سال سابقه تشکیلاتی دارد. واقعا جدایی هایی از این دست علائم پایان این فرقه را نشان میدهد چون فرار افرادی در این سطح برای رجوی قابل هضم نیست.

مدتی پیش هم مالک یکی از افراد رده بالای این تشکیلات جدا شد و در آینده نزدیک باز هم شاهد جدایی چنین افرادی خواهیم بود.

گاهی به سخنان مریم رجوی در مراسم افطار

ما جدا شدگان هم که با دوستان داخل تشکیلات در تماس هستیم وقتی خبر جدایی چنین افرادی را به دوستانمان در اردوگاه سوم می رسانیم مثل بمب صدا میکند و راه را برای دیگر دوستان باز می نماید. چنانکه تا به الان با اطلاع رسانی به دوستان در داخل تشکیلات باعث باز شدن راه برای جدایی افراد بیشتری شده ایم، به همین دلیل هم هست که مریم رجوی تمام توانش را برای خراب کردن چهره جداشدگان بکار گرفته و مدام توطئه و تهدید میکند، چون خوب میداند که الان در آلبانی با اطلاع رسانی ما جدا شدگان دوستانمان را از بی خبری در میاوریم. حتی دوستانی با سابقه های بالا در تشکیلات.

خلاصه کلام این است که در شرایطی که مریم رجوی ضابطه تردد ممنوع را اعلام کرده و مهدی ابریشم چی را برای اجرای آن گماشته، چنین جدایی هایی آنهم چندین روز مانده به گردهمایی بزرگش در پاریس ضربات کوبنده ای بر پیکر فرقه اش فرود آمده است و این روند توقف ناپذیر است.

انشاء لله که در آینده ای نزدیک خبرهای مسرت بخش دیگری از این قبیل برایتان خواهم نوشت و انشاء لله که با همت جدا شدگان بتوانیم تا آخرین دوستانمان که گرفتار هستند را از چنگال خونین مریم رجوی بیرون بکشیم. این کم ترین قیمتی است که ما در این شرایط سخت باید پرداخت بکنیم و این را وظیفه خود میدانیم.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت های اعضای جداشده دریک نشست داخلی با مسئولین فرقه

مکر و حیله مریم رجوی به خودش بر خواهد گشت … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی، ساکن تیرانا

جابجایی اجباری اعضای فرقه رجوی از مقر گیتی در تیرانا به اردوگاه سوم

چگونگی روند سقوط ایدئولوژیکی و تشکیلاتی فرقه رجوی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35264

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *