هنر و سینما
149 بازدید
دست و پازدن های فریبکارانه

دست و پازدن های فریبکارانه

دست و پازدن های فریبکارانه

آقای مصطفی آزاد (تحلیلگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Monday, June 18, 2018

این روزها خبری مرتبا از سوی محافل متعدد فرقه رجوی باز انتشار می شود. موضوع  به اظهارنظر جان بولتون مشاور عالی امنیت ملی ترامپ و از شرکت کنندگان مستمر قبلی فرقه رجوی در همایش های ویلپنت و یا پارلمان اروپا و کشور آلبانی  برمی گردد که گفته است در تیرماه سورپرایز برای مردم ایران خواهیم داشت!!!.

تشدید اقدامات تحریمی از سوی دولت امریکا و تصمیمات و گفته های آنتاگونیستی مقامات امریکا این روزها پایانی ندارد. همین آقای جان بولتون یکماه پیش وعده سرنگونی نظام ایران را تا پایان سال ۹۸ (دیماه ۱۳۹۷) داده است؟؟!!. مریم رجوی نیز در سر و رهبری این جریان تروریستی از ایجاد چنین فضای قهرآمیز قدرت بزرگ نظامی دنیا سرمست و در نهایت سرور و شادی متوهمانه ضد مردمی ، بر طبل تحریک هرگونه مداخله نظامی علیه ایران و یا حمله نظامی به مراکز اتمی  و یا تشدید تمامی و انواع تحریمات و حتی پزشکی و دارویی می کوبد.

مجاهدین خلق مزدور طیف های جنگ طلب امریکایی و ارتجاع عرب

گمانه زنی ها اولیه از این اظهار کد دار جان بولتون میتواند اجرای آنی و سریع لیست بلند تحریمات اقتصادی و فوق العاده امریکا باشد که بقول ترامپ موجب اجبار بازگشت ایران به سر مذاکره جدید با آنها بیانجامد. و البته این تحریمات از مدتی پیش شروع  و سرعت آن فزونی گرفته است. در مرحله بعد و با توجه به زمان اجرای سالانه نمایش و سیرک ویلپنت در پاریس و در ۹ تیر امسال ، بنظر میرسد جان بولتون همانند شرکت خود در سالهای گذشته اتفاق جدید و شومی را ایجاد نماید. چرا که چندین سال هست جریان تروریستی مجاهدین در تلاش هست به هر نحو ممکن حضور حتی ۱۰ روزه ای و با اخذ ویزا برای مریم رجوی در امریکا و جهت سخنرانی در آن کشور فراهم آورد. و امریکا نیز علیرغم خارج ساختن مجاهدین از لیست گروههای تروریستی امریکا به هردلیل و ملاحظه ای از این امر دوری می جوید. پس لاجرم این گمانه محتمل میتواند باشد که جان بولتون این موضوع را تحت عنوان دعوت امریکا از مریم رجوی در این مراسم برای تحقق شوک خبری و سیاسی طرح و بر استفاده ابزاری از این کوتوله های تروریستی و سیاسی تاکید نماید. که در این صورت بنظر میرسد امریکا از تحریمها و سایر فشارهای بین المللی و سیاسی علیه مردم ایران نتیجه کافی اخذ ننموده است و اینگونه میخواهد برای مردم فهیم ایران نانجیبی رسواکننده بوجود آورد.

حمایت تمام قد از جریان مجاهدین که بانی ۱۷۰۰۰ شهدای ترور کشورند و هیچ جایگاه سیاسی نزد افکار عمومی ایران و بالخصوص جوانان ندارند ، میتواند آبروی نداشته و بین المللی امریکا را صد چندان در کنار عهدشکنی آن کشور در کنار خروج از برجام ، لکه دار نماید. هرچند مطمئنا این فرقه تروریستی با بور و شکست سیاسی وحشتناکی با اجرای این موضوع در نزد مردم ایران مواجه خواهد شد. پاچه خواران و خدمه و عوامل این سازمان این روزها با تمام توان تشکیلاتی در پی آنند با فریب دانشجویان کشورهای بلوک شرق اروپا همانند لهستان و…. مثل سالهای گذشته با وعده دوروز اقامت در بهترین هتل های پاریس و خوراک مجانی آنها را روانه سالن ویلپنت نمایند که تصاویر افشاگرایانه این موضوعات همواره منتشر شده است. سازمان با دعوت از چندین نماینده معمولی بعضی کشورهای اروپایی و حتی امریکا در صدد هست با تظاهر فریبنده به دموکراسی خواهی نزد افکار جهانی هیبت شکننده قبلی خود را بازسازی نماید و با این اندیشه های لیبرالیستی فرمی _ سوابق خشونت طلبانه و سیاه دوران گذشته خود را از اذهان مردم دور سازد.

دست و ÷ا زدن های فریبکارانه واقدامات ضد میهنی و ضد ملی فرقه رجوی راه به جایی نخواهد برد

بی شک نقشه راهی که مسعود رجوی برای سازمان خود تداعی نموده است جز چند صباحی افزودن بر عمر ننگین این تروریست مخفی شده نخواهد بود. ضمنا بطور متداول این سال نیز مریم رجوی همانند سالهای گذشته در صدد خواهد بود عناصر و افراد برجسته و ضد ایرانی جنگ طلب را به گردهمایی ویلپنت بیاورد. حضور بعضی شخصیت های عربی از عربستان سعودی و امارات متحده عربی و بحرین نیز در زمره این گمانه زنی ها می تواند بشمار رود.

لینک های مرتبط :

ماهیت فرقه تروریستی مجاهدین خلق و فرآیند بی ثباتی ایدئولوژیک سیاسی آن

مریم رجوی و فراخوان حمایت از جنگ … در تقدیس تروریسم و ستیزه جویی

فعلا سلطه گران و باند رجوی است که سرنگونی طلب جدی ست!

چه کسی مزدور و خائن است؟ ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35414

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

همراهی عربستان سعودی و فرقه تروریستی مجاهدین خلق

همراهی عربستان سعودی و فرقه تروریستی مجاهدین خلق

همراهی عربستان سعودی و فرقه تروریستی مجاهدین خلق مصطفی آزاد (تحلیلگر و فعال سیاسی) ارسال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *