هنر و سینما
233 بازدید
بسیج فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در تمامی کشورها علیه مستند شبکه تلویزیونی ان بی سی امریکا

بسیج فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در تمامی کشورها علیه مستند شبکه تلویزیونی ان بی سی امریکا

بسیج فرقه رجوی در تمامی کشورها علیه مستند شبکه NBCا

تیرانا، آلبانی، سی و یکم می ۲۰۱۸

خبرهای رسیده از گوشه و کنار حاکی از آن است که فرقه رجوی در تمامی کشورهایی که دسترسی دارد هواداران و لابی های خود را علیه تهیه کننده مستند شبکه ان بی سی بسیج کرده است.

Massoud Khodabandeh, Contributor

در فضای مجازی (سایت شبکه، توییتر، فیسبوک، …) افرادی که حتی انگلیسی نمی دانند را وادار کرده تا با چندین حساب مختلف علیه تهیه کننده کامنت بگذارند. مضمون تمامی پیام ها که مشابه یکدیگر و از تعدادی آی پی محدود به صورت “کپی و پیست” ارسال می شوند چیزی نیست به غیر از این که سعد الله سیفی و مسعود خدابنده و ریچارد اینجل مأموران و حقوق بگیران رژیم ایران هستند.

Richard Enge

Meet the MEK, a fringe Iranian opposition group with a history of assassinating Americans

این بسیج به قدری ناشیانه و عجولانه ترتیب داده شده که برای هر ناظری قبل از هر چیز ماهیت فرقه ای مجاهدین خلق را برملا می کند. البته لابی های خارجی مجاهدین خلق در پارلمان های مختلف نیز نظیر همین مضامین کلیشه ای را برای شبکه ان بی سی فرستاده اند که کاملا مشهود است آبشخور تمامی این فشارها یک نقطه و آن هم مقر رهبر فرقه تروریستی رجوی در پاریس است.

Richard Engel with his wife, Mary Forrest, and Henry.Courtesy Richard Engel

ای کاش در تمامی این نوشته ها و نامه ها و کامنت ها حداقل یک پاسخ به سؤالاتی که در مستند مربوطه مطرح شد، از جمله اینکه “هزینه اردوگاه سوم مجاهدین خلق را چه کسی می پردازد و چرا؟”، وجود داشت. فرقه ها جز دشنام و تهمت و هیاهو کار دیگری نمی کنند و این ترفند همیشگی آنان برای پوشاندن اصل واقعیت است که امروز دستشان کاملا رو شده است.

در آلبانی فرقه رجوی ترفندهای تهدید و تطمیع و تحمیق را هم شدیدتر کرده است. بخصوص با قرار دادن واسطه تلاش می کند تا سعدالله سیفی و بهمن اعظمی و منوچهر عبدی را وادار نماید تا به نفع فرقه مصاحبه کنند یا حداقل ساکت بمانند. سعدالله سیفی بیش از همه تهدید شده است. برخی دوستان حتی نزدیک هم توصیه می کنند که او سکوت کند و گرنه سر سالم بدر نخواهد برد.

سعدالله سیفی عضو سابق مجاهدین خلق ساکن تیرانا

همه جداشدگان و خانواده ها می دانند که سرشاخ شدن با فرقه خونخوار رجوی در کشور آلبانی با دیگر کشورها تفاوت کیفی دارد. وقتی از میان بیش از ۲۰۰ نجات یافته در آلبانی، که تا بن استخوان از رجوی و فرقه اش متنفر هستند و این را در محافل خصوصی خود ابراز می دارند، تنها به تعداد انگشتان دست حاضر به افشاگری علنی هستند مشخص است که چه فضای تروریستی حاکم است.

منوچهر عبدی عضو سابق مجاهدین خلق ساکن تیرانا

خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی در اردوگاه سوم در حومه تیرانا بیانگر این واقعیت است که علت اصلی جدانشدن بسیاری که خواهان جدایی هستند صرفا ترس است. آنها بهتر از هر کس دیگری می دانند که با یک فرقه جنایتکار روبرو هستند که از هیچ توطئه و قصاوتی فروگذار نیست.

مریم رجوی یقینا امروز دارد باد می کارد تا قطعا فردا طوفان درو نماید. به قول موسی خیابانی: “حسین ای وارث آدم، ای وارث نوح، ای وارث ابراهیم، ما با تو عهد می‌کنیم که در هرکجا که انسان ستم‌ کشیده ‌ای هست پیام تو را به او برسانیم که هیهات من الذله . . . و آینده، آینده مال شماست، به این نکته ایمان داشته باشید، یقین داشته باشید که آینده مال شماست، آینده مال انقلابیون است، نیروهای میرا از صحنه حذف خواهند شد. پیروز باشید.”

چهار عضو سابق فرقه رجوی

فعالیت های سه نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی ـ (گزارش اولیه)

بنیاد خانواده سحر – تیرانا
۸ خرداد ۹۷ 

لینک های مرتبط :

گزارش NBC از نفوذ مجاهدین خلق در کاخ سفید؛ «قمار خطرناک ترامپ»ا

شرکت اعضای انجمن زنان و کانون آوا در کنفرانس پارلمان اروپا در رابطه با بررسی امور پناهندگان

 

نگاهی به سخنان مریم رجوی در مراسم افطار

مکر و حیله مریم رجوی به خودش بر خواهد گشت … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی، ساکن تیرانا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35186

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

شبکه 4 انگلیس: فرقه مجاهدین خلق در حال انقراض هستند

شبکه ۴ انگلیس: فرقه مجاهدین خلق در حال انقراض هستند

تهدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعضای خودشان بیشتر از تهدیدشان برای جمهوری اسلامی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *