هنر و سینما
172 بازدید
این کار ، برای نجات عده ای قاتل از دست قانون بود

این کار ، برای نجات عده ای قاتل از دست قانون بود

این کار ، برای نجات عده ای قاتل از دست قانون بود

فریدون اورموی (تحلیلگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Saturday, May 26, 2018

“مجاهدین در آلبانی – چرا و چگونه آخوندها به آلبانی سرازیر شدند”؟ نام مطلبی است که رسانه های رجوی منتشرش کرده و در قسمت هایی از آن میخوانیم:

” گویا رژیم ایران خودش هم فریب تبلیغات خودش را خورده بودد و باورش شده بود که رهبری مجاهدین تمایلی به بیرون بردن نیروهایش از وضعیت موجود در عراق ندارد!‌ آنها تنها هنگامی از خواب بیدار شدند که مرغ از قفس پریده و آخرین اکیپ مجاهدین وارد فرودگاه تیرانا پایتخت آلبانی شده بودند”.

بطور بی شرمانه ای دروغ میگویید هموطنان سابق!

فشار مضاعف خانواده ها به رجوی، دولت های ایران، عراق و آمریکا بود که این اخراج محقق شد!

شما مردم را کم حافظه حساب کرده و فکر نمی کنید که رجوی چه ننه من غریبم هایی درآورد تا از لیبرتی خارج نشود و دست به دامان هر کشوری که لازم بود، شد تا لیبرتی را بعنوان اردوگاه رسمی گروگان هایی که اعضای مجاهدین نامیده میشوند، برسمیت بشناسند!

نه تنها برسمیت بشناسند، بلکه برده های وی را به سلاح و حتی سلاح سنگین و ضد هوایی مجهزکنند!

و باز نه تنها چنان کنند، بلکه “کلاه آبی” های آمریکا را در لیبرتی مستقر ساخته و از نیروهای عراقی در داخل خاک خودشان خلع ید کنند!

محدودیت های بازدارنده فرقه رجوی در اشرف و لیبرتی و آلبانی

بازهم :

“از این نقطه به بعد بود که رژیم آخوندی با درک شکست کامل در طرحهای تروریستی و توقیف و دستگیری و آدم‌ربایی در لیبرتی، متوجه شد اوضاع تغییر کرده، از این‌رو خــیل مأموران آشکار و پنهانـش را به سوی آلبــانی سرازیر کرد”.

شما میخواستید در جوار خاک میهن بیتوته کرده و زمانی که آمریکا مثلا تصمیم گرفت با ایران درگیر شود ، رجوی را بعنوان “احمد چلبی” ایرانی به حکومت برساند!

شما تهی از شعوری بودید که دریابید، ایران برخلاف عراق، “احمد چلبی” های زیاد دارد و رجوی در مقام و موقعیتی نیست که به یکی از آنها تبدیل شود!

بنابراین، اگر تروریزمی در کار بود، به شما می چسبید!

اما لب مطلب را خودتان بیان داشته اید!

شما در موقع انتقال افراد عادی، نام آنها را اعلام میکردید و تنها در زمانی از این کار صرفنظر کردید که میخواستید فرماندهان دارای پرونده ی قطور را از لیبرتی خارج کنید تا بدست دادگاه های عراق که براثر شکایت بعضی خانواده ها پرونده جنایی در دادگاه عراق داشتند، نیافتند و از این سو، پنهانکاری زیادی نمودید و دراین کار دولت آمریکا کمال همکاری را با شما کرد و دولت عراق جرات دخالت چندانی در انتقال های این چنینی از خود نشان نداد!

دیگر اینکه ایران با آلبانی روابط دیپلماتیک دارد ومسلم است که فشارهایی بر این کشور خواهد آورد که نگذارد فریب خوردگان رجوی، تحرکات بیشتری علیه ایران بکند که اگر ایران این کار را نکند کار غیر عادی انجام داده  و به وظایف ملی اش عمل نکرده است!

گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، اعزام افراد از دوزخ لیبرتی به آلبانی ، تهدیدها و فرصت ها

و نیز :

” در تابستان ۹۵ و در خاتمه انتقال موفقیت‌آمیز مجاهدین از لیبرتی به آلبانی و … بریده مزدوران و مأموران سپاه و اطلاعات تحت عنوان «خانواده مجاهدین» داشتند، پاسدار دانایی‌فر به تهران رفت و برای توجیه شکست خود در برابر مجاهدین گزارش کرد “.

یعنی رفتن سفیر به کشور خودش کار غیر عادی است و بدون انتقال مفتضح اعضای باند رجوی به آلبانی ، چنین چیزی نمی توانست اتفاق افتد؟!

شما با طرح این چنینی نام خانواده های اسرای رجوی، کینه ی دل خود را  بروز داده و دراین مورد خاص، احسن برشما که دریافته اید که اینها بودند که نگذاشتند در جوار میهن باشید و فرزندان آنها را باین سادگی بکشتن بدهید!

و سرانجام اینکه :

“… رژیم با بکار گرفتن احکام دستگیری دوره مالکی و بکار گرفتن برگه‌های قرمز انترپل خیالش به کلی راحت بود که از مجاهدین به اندازه کافی جلو افتاده به‌ویژه که در بکار گرفتن مزدوران عراقی از عصائب و کتائب حزب‌الله عراق و مزدوران موسوم به نجبا برای اجرای طرحهای تروریستی‌اش هم مشکلی نداشت و خیال می‌کرد همه چیز پیشاپیش با صاحب‌خانه هماهنگ شده و کار تمام است”.‌

بلی دراین مورد که آمریکا نگذاشت که اینترپل به وظایف خود عمل کند و دولت عراق از چنان توانی برخوردار نبود که قادر به دفع دخالت خشن آمریکا در امور داخلی عراق و تحقیر دادگاه های آن  باشد، حق با شماست!

چگونه؟!

برای اینکه آمریکا موفق شد که جانیان چندی را که در صفوف باند رجوی بودند، از چنگال عدالت رها کرده و بگذارد که چند صباحی دیگر به زندگی ننگین خود ادامه داده و به القاعدونی درآلبانی تبدیل گردند!

درآینده ای نه چندان دور، مردم تحت سیطره ی رسانه های مدافع حقوق نامشروع یک درصدی های جهان (امپراطور رسانه ای غرب) و بی خبر از اخبار واقعی جهان ، از موضوع آگاه شده و برگ دیگری بر کارنامه ی سراسر سیاه آمریکا و جیره خواران و فرمانبردارانش خواهند افزود!

لینک های مرتبط :

در تاسی به امریکا ، باند رجوی خواستار وجود یک ملت ضعیف و تحت سلطه در ایران است!

رسانه های ۹۰ درصدی متعلق به یک درصدی ها و باند رجوی ـ ما را پی نخود سیاه می فرستند!!

پروازهای خیالی مریدان چشم و گوش بسته ی رجوی خودشیفته!!

حرفهای تکراری ـ نقد و بررسی مناسبات قرون وسطایی و خط مشی ستیزه جویانه مجاهدین خلق

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35071

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی

کانونهای فروپاشی درون فرقه رجوی هشتم سپتامبر ۲۰۱۸ طبق اطلاعاتی که ایران اینترلینک در اختیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *