403 بازدید
اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت های اعضای جداشده دریک نشست داخلی با مسئولین فرقه

اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت های اعضای جداشده دریک نشست داخلی با مسئولین فرقه

اعترافات وحشت آلود مریم رجوی از فعالیت جداشدگان

ص . اهوازی، سوم ژوئن ۲۰۱۸

در آبان ماه ۹۵ مریم رجوی با بالا گرفتن تنش در لایه های مختلف فرقه به آلبانی سفر نمود تا نشست های لایه ای برگزار کند و اعتماد و وفاداری اعضا را به فرقه جلب نماید. وی همچنین برای جلوگیری از حضور خانواده ها در آلبانی برنامه ریزی نمود.

یکی دیگر از اهداف مریم رجوی بررسی جوانب راه اندازی یک مقر مشابه اشرف در یک مکان ایزوله بود. موج اعتراضات و درخواست جدایی به حدی بود که مریم را مجبور به یک اقامت دو ماهه در آلبانی کرد و خودش برخلاف روال معمول با تمامی لایه ها نشست برگزار نمود. به گفته یکی از اعضای جداشده در آلبانی مریم رجوی در یک نشست با مسئولین و فرماندهان ارشد به میزان تاثیرگذاری اعضای جداشده و انجمن نجات روی خانواده ها و دیگراعضا در آلبانی اشاره کرده است. وی گفته ما فکر نمی کردیم اعضای جداشده این چنین انگیزه بالایی داشته باشند. ما به آنها مارک بریده و مزدور وزارت اطلاعات زدیم تا شاید ترسیده و بی انگیزه شوند ولی برعکس انگیزه آنها صد چندان شد. شما که به سرچشمه انقلاب وصل هستید و با این همه سابقه از پس اداره نیروهای تشکیلاتی که درمشت شما هستند بر نمی آیید ولی آنها خیلی راحت صدها خانواده را که عنصراجتماعی و غیرتشکیلاتی هستند را به راحتی جذب، سازماندهی و به اشرف اعزام می کردند خیلی تلاش کردیم که با تبلیغات زیاد و خرج هزینه بالا مانع از نفوذ آنها میان خانواده ها شویم ولی دقیقا برعکس شد آنها حتی توانستند خانواده های اعضای رده بالای ما را هم جذب و برعلیه ما بکار گیرند.

مریم رجوی و مسئله جداشدگان فرقه مجاهدین در آلبانی

من گاها از خودم سوال میکنم منشا انگیزه آنها از کجاست؟ اینکه تبلیغ می کنیم منشا انگیزه آنها پول است فقط برای بی اعتبار کردن آنهاست ولی ما که دستمان در کار است بخوبی می دانیم که جذب یک نیروی هوادار مستلزم ساعت ها کار توضیحی صبر و حوصله و انگیزه فردی است حالا چه برسد به خانواده که صدها مشکل و معضل دارد آنها از کجا انگیزه می گیرند؟ مشخص است از مبارزه با ما، پس آنها بریده نیستند شخص بریده کشش کار طاقت فرسای تشکیلاتی را ندارد بخصوص در زمینه کار و جذب عنصراجتماعی. جذب و سازماندهی یک خانواده در ملا داخل ایران با آن همه مشکلات اقتصادی، فقر بیکاری و معضلات دیگر و اعزام آنها به عراق با آن ریسک بالای جانی کار ساده ای نیست. ریشه دریک باور واعتقاد عمیقا ایدئولوژیکی دارد. کسی آنها را مجبور به کار نمی تواند بکند اگر هم فشاری در کار باشد این چنین جنس انگیزش بالا نداشت. خیلی سطحی و از موضع رفع تکلیف وارد می شدند.

آنها سالهاست که از ما جدا شده اند ولی توجه کنید چقدر به روز هستند. چقدرعینی و درست موضع گیری و چشم انداز آینده را تحلیل می کنند. این نشان می دهد در مورد ما مطالعه دارند. این همه ما به آنها تهمت زدیم سعی کردیم با بکارگیری تمام توان تشکیلاتی آنها را از صحنه حذف کنیم آیا توانستیم؟ با خودمان که تعارف نداریم نه. آنها الان در بیخ گوش ما در آلبانی حضور دارند و روی اعضای مسئله دار ما کار می کنند. نقطه عطف کار آنها جلب اعتماد خانواده هاست. خانواده ها آنها را باور کردند خانواده ها شخصی ترین مسایل خود را با آنها مطرح می کنند. من گاها با خود می گویم ای کاش آنها را از دست نمی دادیم و به هرشکل نگه می داشتیم. من خودم با اعضای کمیته رصد فعالیت های سایت انجمن نجات نشست داشتم از این حجم فعالیت شوکه شدم.

وحشت فرقه خونخوار رجوی از کلمه هتل ـ مقاله یکی از جداشدگان مجاهدین خلق، ساکن تیرانا

این گوشه کوچکی از اعترافات مریم رجوی و دیگر سران این فرقه نسبت به توانمندی و اوج اقبال اجتماعی اعضای جداشده و انجمن نجات و جداشدگان در اروپا و آلبانی درمیان خانواده های اسیران دربند و قربانیان این فرقه ضد انسانی است. حالا هرچقدر می خواهند در تبلیغات بیرونی گزافه گویی کنند آنچه مهم است و خود مریم رجوی هم به آن اعتراف کرده این است که اعضای جداشده خواب راحت را از آنها ربوده اند و کابوس جداشدگان تا فروپاشی کامل این فرقه دست از سرشان بر نخواهند برداشت…

انجمن نجات مرکز خوزستان

لینک های مرتبط :

چگونه از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در آلبانی رها شدم؟ ـ مصاحبه با آقای بهمن اعظمی ـ قسمت دوم و سوم

جابجایی اجباری اعضای فرقه رجوی از مقر گیتی در تیرانا به اردوگاه سوم

ماه رمضان در سازمان مجاهدین … مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

اردوگاه سوم و پایان راه

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=35233

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *