هنر و سینما
95 بازدید
پاک کردن رد پای اعمال تروریستی و خرابکارانه فرقه رجوی در اروپا برای چیست؟

پاک کردن رد پای اعمال تروریستی و خرابکارانه فرقه رجوی در اروپا برای چیست؟

احسان بیدی (عضو سابق مجاهدین خلق ، ساکن تیرانا، آلبانی)

یازدهم می ۲۰۱۸

در مطلب گذشته ام به پیام مسعود رجوی اشاره کردم که از درون قبر برای اعضای تشکیلات داده بود و خواسته بود که اعضای مجاهدین برای صدمین بار ، یکبار دیگر هم تا سال ۱۳۹۷ بمانند و اگر غیر از این شود مثل همیشه نشان می دهد که آنها خائن و نفوذی هستند. اما وجه دیگر این پیام برای فرقه مجاهدین این بوده است که آنها باید پاک کردن رد پا و اسناد اعمال تروریستی و خرابکارانه فرقه رجوی در اروپا را در دستور کار قرار دهند. اما چرا؟

واقعیت این است که بعد از پیام از گور برخواسته رهبر فرقه یعنی مسعود رجوی که خروج نیروهای تشکیلات را تا بهمن ۹۷ دوباره ممنوع و این مسله را حرام اعلام کرده بود، چند نفر از فرقه تروریستی رجوی فرارکردند و این نشان دهنده این است که حنای فرقه و توطئه بازی با مرده فرقه دیگر کارایی ندارد و مسعود رجوی به طور تاریخی مرده است.
اما سیر حوادث بعد از اتفاقات در کشور آلبانی چنان سریع است که معنا و ابعاد این پیام را بیشتر می توان درک کرد. با مثلث شکل گرفته از مردم آلبانی، دولت آلبانی و افشاگری های روز افزون اعضای جداشده از مجاهدین خلق برای افکار عمومی به روشنی مشخص شده است که حضور فیزیکی فرقه رجوی خطری برای کل کشورهای منطقه بالکان و اتحادیه اروپا هست و دولت مردان و نمایندگان واقعی این ملت های شریف تلاش میکنند که سرطان فرقه رجوی را از بین ببرند و نمایندگان اروپا به خوبی ازخطر این فرقه تروریستی آگاه هستند. بعضی از ارباب ها و لابی های غربی فرقه مجاهدین که محل استقرار جدید، یعنی آلبانی ، را برای این فرقه بوجود آوردند، از کارکرد مخرب آن با خبرهستند و الان  محصول مخربشان پشت مرزهای کشورهای خودشان هست. حال آنها به تکاپو افتاده اند تا جلوی گسترش این سرطان بدخیم را بگیرند.

دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق

البته کل ماجرا به این ختم نمی شود و قبل از اینکه خبری را بازگو کنم ، جا دارد اشاره داشته باشم به این نکته که خیلی ها مثل من که در اردوگاه های مرگ فرقه رجوی بودیم باخبر هستیم که وقتی فرقه به بن بست میرسید دست به پاکسازی مدارک و شواهد میکرد مثل از بین بردن زندان ها و شکنجه گاهها و موارد دیگر. همچنین به خاطر داریم که وقتی زمزمه های شکست و بسته شدن اردوگاه مرگ اشرف و اخراج از عراق به واقعیت می پیوست شاهد این بودیم که رجوی دست به توطئه هایی میزد که رد پاهای خودش را چه در جنایتی که در عراق و در حق مردمان عراق کرده بود ، پاک کند و چه در داخل مناسبات کسانیکه دستشان در این جنایات کثیف و آلوده بود را از عراق هر چه زودتر خارج کند.
و حتی شاهد توطئه های از قبل طراحی شده در۶ و۷ مرداد و ۱۹ فروردین و پاک سازی در شهریور که از بالاترین نفرات فرقه به دستور مسعود رجوی میبایستی کشته می شدند.

شبکه تلویزیونی Top Channel در آلبانی

چرا این را عنوان میکنم زیرا میخواهم به این خبر برسم که فرقه ترویستی مریم رجوی این خبر را درسایت های خودش برملا کرد که لینک این خبر نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
این تیتر اطلاعیه به اصطلاح کمیسون امنیت و ضد تروریست شورای ملی مقاومت میباشد که سی و یکم فروردین ۹۷ درسایت رسمی این ویترین بیرونی فرقه رجوی منتشرشده است :

” توطئه ترور و حملات ترویستی به دفاتر و مراکز مجاهدین در کشورهای مختلف!!!!!!! …”
اینجاست که این سوال باید پرسیده شود که؟
پیام مسعود رجوی ملعون چه ارتباط مستقیمی با این سیر تحولات دارد؟
سوال دیگر این است که چه ارتباطی بین این افشاگری ها و توطئه جدید فرقه است که میخواهد با انتشار این خبرها دفاتر و مراکز امن و محمل های ترویستی خودش را پاکسازی کند؟
آیا داستان فرانسه بازتکرارشدنی است؟
چه اسناد ومدارکی در این دفاتر تروریستی مریم رجوی وجود دارد؟
آیا داستان بسته شدن کمپ اشرف تکرار میشود؟ و آیا اینبار از نوع بسته شدن دفاتر فرقه تروریستی در کشورهای اروپایی است؟
بی شک اربابان رجوی این خطر را به خوبی حس کردند که اتحادیه اروپا و نمایندگان پارلمان اروپا خیز برداشتند که به یک داستان وحشتناک تر از فرانسه و بازجویی از مریم رجوی در سال ۲۰۰۳ ختم شود. 

نجات یافتگان در آلبانی

لینک های مرتبط :

رهایی و نجات مالک مرتضوی از دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق

وحشت رجوی از گسترش فعالیت سایت های نجات یافتگان در آلبانی

نجات یافتگان در تلویزیون آلبانی (حقایقی در خصوص سازمان مجاهدین خلق)

نجات یافتگان در تلویزیون آلبانی (حقایقی در خصوص سازمان مجاهدین خلق)

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=34617

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

تکلیف عربستان که محکوم به نسل کشی شده، چه می شود؟!

تکلیف عربستان که محکوم به نسل کشی شده، چه می شود؟!

تکلیف عربستان که محکوم به نسل کشی شده، چه می شود؟! نویسنده: سیروس غضنفری (عضو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *