هنر و سینما
175 بازدید
ملاقات آقای داوود باقروند ارشد با خانم کلودیا سارنو کالدرا سفیر ونزوئلا در بلژیک، لوکزامبورگ و اتحادیه اروپا

ملاقات آقای داوود باقروند ارشد با خانم کلودیا سارنو کالدرا سفیر ونزوئلا در بلژیک، لوکزامبورگ و اتحادیه اروپا

ششم می ۲۰۱۸

روز پنج شنبه سوم ماه می آقای داوود باقروند ارشد با خانم کلودیا سارنو کالدر سفیر کشور ونزوئلا در اتحادیه اروپا و بلژیک و لوکزامبورگ در بروکسل ملاقات نمود. در این ملاقات سفیر ونزوئلا در یونسکو و دبیر سابق مرکوسور آقای هکتور کونستانت و نماینده مجلس آرژانتین آقای گولرمو کارمونا حضور داشتند.

آقای ارشد و آقای هکتور کونستانت سفیر ونزوئلا در یونسکو

در این دیدار تحولات ونزوئلا در کادر آمریکای لاتین و ایران در کادر خاورمیانه مورد بررسی قرار گرفت. ابتدا خانم سفیر از آقای ارشد در مورد تحولات اخیر ایران و فشارهای آمریکا و برجام سوال کردند که آقای ارشد طی یک گزارش مفصل همراه با مطالب مکتوب که یک نسخه نیز به ایشان تحویل گردید توضیح دادند که جناب سفیر استحضار دارند که مدتهاست که جناحهای جنگ طلب – نئوکان های آمریکا ، برنامه ها و طرحهای خود را چه در منطقه خاورمیانه و چه در آمریکای لاتین به منظور بازگرداندن شرایط حاضر بین المللی با سازمان ملل بعنوان مرجع رسیدگی به مسائل و مشکلات بین کشورها به شرایط قبل از جنگ جهانی دوم یعنی شرایط “هرکس زورش بیشتر حرفش پیشتر” و از دور خارج کردن تمامی نهادهای دمکراتیک از جمله سازمان ملل همانگونه که آقای ترامپ نیز آشکارا آن را نهادی بی خاصیت خوانده است، میباشد. و شعار اول آمریکا عملا جوهره همین سیاست آقای ترامپ است.

اتحاد شوم جبهه امپریالیسم ، ارتجاع منطقه و گروه تروریستی مجاهدین خلق

در همین رابطه طرح نئوکان ها تغییر جغرافیای سیاسی جهان است و در قدمهای اول کشورها، مناطق و قراردادها و نهادهای دمکراتیک و قانون مدار را هدف قرار داده اند و جهت بهره گیری از شرایط مطلوبشان در صدد به خدمت گرفتن نیروها و دولتهای دست نشانده مانند شاه ایران و پینوشنه ها … میباشند. در ایران نیز همین شرایط حاکم است و از تاکتیکهای مشابهی استفاده م یشود.

سالهاست که نئوکانها یکی از گروههای تروریستی بنام سازمان مجاهدین که منفور عام و خاص در داخل ایران و خارج ایران و حتی در میان سیاستمداران مترقی هستند حمایت می کنند در حالی که مجاهدین خلق با سابقه حتی کشتن آمریکایی ها و ترورهای بسیار، همچون القاعده و داعش با بکارگیری عملیات انتحاری و بمب گذاری در مکانهای عمومی … توسط چهره های شاخص نئوکانها مانند جان بولتن و رودی جولیانی و جان مک کین مورد حمایت مالی (از طریق همکاران منطقه ایشان مانند عربستان) و سیاسی قرار گرفته و تلاش می کنند آنرا در کنار دیگر انتخابهایشان در طیف های مختلف سیاسی بکار بگیرند. و تلاش میکنند با برگزاری گردهمآیی هایی که سالیانه یکبار با هزینه های بسیار گزاف در پاریس برگزار میکنند بعنوان مبارزه دمکراتیک مردم ایران جا بزنند. که البته این نمایش رسوا آنقدر مضحک است که هیچ ایرانی در آن شرکت نمی کند و مجبورند با هزینه کردن های کلان ، پناهندگان را از کمپهای پناهندگی به این شوها بکشانند و با استفاده از سرو صدا و تبلیغات در رسانه ها به آن ابعاد بزرگتری بدهند.

آقای داوود ارشد و آقای گولرمو کارمونا عضو پارلمان آرژانتین

من و دوستانم که از اعضای عالیرتبه این تشکیلات تروریستی بودیم ، تروریسم و بکارگیری تشکیلات تروریستی توسط نئوکانها و کشورهایی مانند عربستان و اسرائیل را افشاء کرده ایم. بنابراین هیچ ایرانی در ایران و در خارج از ایران خوشبختانه تحت تاثیر این اقدامات قرار نمی گیرند ولی در حال حاضر دولت ترامپ دست روی توافق هسته ای ایران و جهان گذاشته و قصد نابودی آنرا دارد همانگونه که قصد نابودی قرارداد مرکوسور بین کشورهای آمریکای لاتین و اتحادیه اروپا را دارد. همانطور که قصد دارند دولت ونزوئلا را سرنگون کند، همانطور که لولا دِ سیلویا را توانستند با محاکمه های نمایشی از انتخابات حذف و زندانی کنند و همانطور که رئیس جمهوری آرژانتین را میخواهند به محاکمه بکشند…

خانم سفیر نیز اضافه کردند که در کشور ما همه شاهد هستند که اینکار را با راه اندازی گروههای وابسته بخودشان و با تامین کامل مالی و ترتیب دادن تظاهراتهای نمایشی و با پروپاگاندای وسیع رسانه ای از کشورهای دمکراتیک و مردم گرا شیطان سازی کنند. البته تلاش نئوکانها برای از دور خارج کردن لولا دِ سیلویا بدین منظور انجام میشود که بتوانند با سرکار آوردن عناصر وابسته به خودشان ونزوئلا و دیگر کشورهای چپ تر مانند اروگوئه و نیکاراگوِا … را از این قرارداد منطقه ای که همه ما را متحد کرده است خارج و عملا این قرارداد را از بین ببرند.

سرنخ تروریزم جهانی اربابان شما، و داخلی اش خودتان هستید!

نئوکان ها و مهره هایشان ـ فرقه رجوی

وقتی قافیه برای نئوکان ها تنگ میشود داعش عربی و طالبان و فرقه رجوی (داعش ایرانی) سابقا در لیست تروریستی نئوکانها نیز بدرد میخورند.

در این ملاقات همچنین آقای گویلیرمو کارمونا عضو پارلمان آرژانتین و آقای هکتور کونستانت سفریر ونزوئلا در یونسکو و دبیر پیشین مرکوسور حضور داشتند.

خانم سفیر از اسناد ارائه شده در مورد نیروهای وابسته به نئوکانها و مورد استفاده در پروژه های ایران بویژه تشکیلات تروریستی مجاهدین خلق تشکر نمود و گفت که مطالب آنرا به اطلاع دولت ونزئولا خواهد رساند. و برای آقای ارشد و فعالیتهایشان آرزوی موفقیت کردند.

آقای ارشد نیز از اینکه به حضور پذیرفته شده بودند تشکر کرده و برای کشور و مردم ونزوئلا آرزوی موفقیت نمودند.

نه به تروریسم و فرقه ها

خانم کلودیا سارنو کالدرا سفیر ونزوئلا در بلژیک، لوکزامبورگ و اتحادیه اروپا

لینک های مرتبط :

تشریح ماهیت مریم رجوی توسط آقای داود ارشد در پارلمان اروپا در استراسبورگ فرانسه

شرکت کانون آوا و انجمن زنان در گردهمائی بزرگ شخصیتهای سیاسی در شهر هامبورگ آلمان

کنفرانس «تهدیدات فرقۀ رجوی در آلبانی» در پارلمان اروپا با شرکت هیأت بزرگی از جداشدگان و شخصیتها و نمایندگانی از اروپا و آلبانی

تشریح آخرین وضعیت اسرای فرقه رجوی قبل از زندان ابدی ” اشرف ۳ “در ملاقات با دکتر ورنر هویر معاون سابق وزیر امور خارجه آلمان

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=34515

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

گزارش ویژه بخش انگلیسی شبکه تلویزیونی الجزیره گروهک تروریستی منافقین در آلبانی، از شبکه‎های روباتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *