458 بازدید
رهایی و نجات مالک مرتضوی از دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق

رهایی و نجات مالک مرتضوی از دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق

آرش رضایی ـ مدیر سایت نیم نگاه

Sunday, May 06, 2018

جدایی مالک مرتضوی از کادرهای تشکیلاتی و با سابقه مجاهدین خلق در آلبانی طی هفته گذشته مایه شادی و خرسندی جداشدگان و خانواده های اسرای تحت اسارت تشکیلات رجوی شد.

مالک مدتی از مسئولین حفاظت رهبر عقیدتی مجاهدین مسعود رجوی و نیز از اعضای امنیت و حفاظت درب ورودی قرارگاه اشرف و لیبرتی نیز بود. او طی هفته گذشته پس از رهایی از دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق خود را به کمیساریا در تیرانا معرفی کرد و هم اکنون با خیال راحت پا به دنیای مدرن گذاشته است. دنیایی که می توان آزادی را تنفس کرد با جریان آزاد اطلاع رسانی مواجه شد و مهمتر از همه “فردیت” و “اراده ی آزاد و فعال” خود را در مسیر تدارک بهزیستی ، خلاقیت و پیشرفت همه جانبه ی فردی و اجتماعی بکار برد و از زندگی نهایت لذت را برد. دنیایی که از اتوریته و خودکامگی فردی و نگرش بیمارگونه ایدئولوژیک و عقیدتی به انسانها ، مسائل ، مفاهیم و رویدادها ـ خبری نیست هیچکس خود را “حقیقت محض” نمی پندارد و انسانها دچار مطلق انگاری حماقت آمیز نمی شوند. خدای مهربان و بهشت را صرفا مختص و در انحصار خود نمی دانند به افکار و عقاید دیگران و فرهنگ های ملل مختلف احترام قائل هستند افکار و نگرش ایدئولوژیک و مذهبی و عقاید و مرام سیاسی خود را به دیگران تحمیل نمی کنند در مسیر جریان آزاد اطلاع رسانی اختلال ایجاد نمی کنند در فوبیا و ترس ناخودآگاه نسبت به دگر اندیشان بسر نمی برند به آزادی و انتخاب آزادانه انسان ـ احترام می گذارند و به نام مبارزه ، انقلابیگری و عدالت ـ عشق ، دوست داشتن و عواطف انسانی را به مسلخ نمی برند.

مجاهدین خلق فرورفته در ژرفای تاریکی ـ آرش رضایی ـ مدیر سایت نیم نگاه

آری دنیای مدرن با دنیای مجاهدین خلق که نگرش ایدئولوژیک دارند و خود را در نوک پیکان تکامل اجتماعی قلمداد می کنند کاملا تفاوت و مغایرت دارد. در دنیای مجاهدین خلق خدا ، ایمان ، اعتقاد و دستیابی به حقیقت ـ صرفا از آن مجاهدین خلق است!! فقط آنها در صراط مستقیم با آن مغز گنجشک وارشان  گام بر می دارند و سایر انسانها در راهی باطل و در گمراهی بسر می برند. به نام خدا شکنجه می کنند و دست به هر جنایت و خشونت می زنند. انسانهایی را که همچون آنان فکر نمی کنند گمراه و مستحق مجازات و کیفر می پندارند و در راه رسیدن به اهداف به اصطلاح مقدس خود به “تقدیس خشونت” متوسل می شوند. ترور ، کشتار و حذف فکری و فیزیکی مخالفین و منتقدین را امری نه مذموم و نکوهیده ، غیر اخلاقی و غیر انسانی که رفتاری و کرداری درست و در مسیر خدا و خلق تلقی می کنند!!

در واقع آقای مالک مرتضوی با رهایی از حصارهای ذهنی و فیزیکی مجاهدین خلق و نکوهش تلقی فاشیستی سران مجاهدین از دین و سیاست به دنیای جدیدی گام گذاشته است دنیایی که در آن هیچکس به خشونت ، حذف ، ترور ، نفی و انکار دیگری در عرصه ی فکر و اندیشه باور ندارد و “عقلانیت انتقادی” ، “محبت و عطوفت انسانی” ، احترام به آزادی بیان ، اندیشه و دموکراسی و پاسداشت ذهن و شخصیت دموکراتیک از الزامات و ویژگی های مشخص و ملموس آن است.

با امید به رهایی همه اعضا و افراد تحت اسارت از دنیای تاریک و سیاه مجاهدین خلق

تاملی بر نسبت مطلق انگاری و ستیزه جویی در فرقه مجاهدین خلق

لینک های مرتبط :

ناکامی منطق جنگ مسلحانه ، فاجعه ای برای آزادی ـ بخش اول

ناکامی منطق جنگ مسلحانه ، فاجعه ای برای آزادی ـ قسمت دوم

مجاهدین خلق ، کابوس یک استراتژی ـ قسمت اول

مجاهدین خلق ـ ناکامی جنگ مسلحانه ، بن بست یک استراتژی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=34498

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

کریم غلامی عضو سابق مجاهدین

نامه سرگشاده کریم غلامی به شبکه تلویزیونی آلبانیایی

خانم ها و آقایان هیئت مدیره محترم ویژیون پولس مطلع شدم در برنامه ای تحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *