280 بازدید
اتحاد شوم جبهه امپریالیسم ، ارتجاع منطقه و گروه تروریستی مجاهدین خلق

اتحاد شوم جبهه امپریالیسم ، ارتجاع منطقه و گروه تروریستی مجاهدین خلق

آقای مصطفی آزاد (تحلیلگر و فعال سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Saturday, May 05, 2018

تا یک هفته دیگر یعنی ۲۲ اردیبهشت موضوع امضا و تایید چند ماهه برجام توسط دونالد ترامپ با هر احتمالی تعیین تکلیف میشود. در این بین روشهای رسانه ای ، سیاسی و جاسوسی فرقه تروریستی رجوی متناسب با این هجمه مورد اشاره شکل خود را باز می یابد. حتی از منبع مطلع وزارت خارجه کشورمان نقل قول شد که محمد بن سلمان ولیعهد بی تجربه و البته بازی خورده عربستان سعودی در سفر یکماه پیش خود رسما در پاریس با مریم رجوی ملاقات نموده است. موج سواری این روزهای تشکیلات رجوی از ماجرای بسته شدن معابر مرزی برای کولبران تا تجمع چندصدنفره معلمان بازنشسته بابت افزایش معقول حق بازنشستگی و دلسوزاندن کذایی و شیطانی حتی برای چند خبرنگار روزنامه های مجاز و رسمی داخل کشور و پرداختن به رسمی شدن ۱۵ نفر کارمند پیمانی فلان شهر و بخشداری و تا التماس و دودره بازی های سخیف برای چندین نماینده جناح نئوکان کنگره و یا سنای امریکا برای خارج شدن امریکا از برجام و تشدید تحریمهای خردکننده زیرساختهای اقتصادی مملکت!! و تحمیل فشارهای مضاعف بر توده های مردم و حتی تهییج برای هرگونه حمله نظامی به ایران از طریق کشورهای اسرائیل و یا عربستان سعودی و حتی خود امریکا ، همگی نمایانگر اتحاد ناحق جبهه امپریالیسم و ارتجاع منطقه و گروههای تروریستی همچون مجاهدین برای به خطر انداختن کیان و حیثیت ملت ایران می باشد.

اتحاد مریم رجوی و تنی چند از صحنه گردان های جنگ طلب امریکایی همچون "جان مک کین" یا همان مدیر برنامه های تروریستی داعش

آنچه مهم است اینکه به لحاظ کیفیت دست و پازدن های نامردانه و مغایر با هر نگرش مردم گرایانه ، فرقه رجوی صدها بار فراتر از جریان خارجه نشین سلطنت طلب ها به در یوزگی و مزدوری برای تحت فشار قرار گرفتن مردم ایران و عدم لحاظ شدن ملاحظات حقوق بشری و خدمات ملل متحد با استفاده از اشاعه قدرت تحریم های فعلی و جدید و به هر عنوانی کوشش می نماید.

علت شادی و پایکوبی منافقین برای سمت جدید جان بولتون چیست؟

ممانعت از بسته شدن پایگاه اشرف ۳ و تعطیلی اپسیلون های اجازه ترددات به بیرون از آن و تفحص و بازگرداندن گوشی های ساده همراه در اختیارگذاشته شده به بعضی از اعضای به اصطلاح مورد اعتماد سازمان و استمرار خودداری تشکیلات از انجام ملاقات اعضا با خانواده هایشان در آلبانی و خلاصه به ظاهر جمع و جور نشان دادن هجمه ۱۸۰۰ نفری اشرف ۳ به تنی چند از صحنه گردان های جنگ طلب امریکایی همچون “جان مک کین” یا همان مدیر برنامه های تروریستی داعش در ابتدای تشکیل آن و سایر بهره برداری های تبلیغاتی از این جمع پیروپاتال ـ خود آخرین نمایش مریم رجوی برای نهایی کردن هر امکان بلوا آفرینی در کشور می باشد. شاید اخذ تعهدنامه حضور در پایگاه ـ اشرف ۳ ـ تا تاریخ بهمن ۱۳۹۷ و با نام مسعود رجوی مزید این علت بوده باشد ضمن اینکه جان بولتون شعار سرنگونی ایران تا دیماه ۱۳۹۷ را در آخرین اظهارات رسانه ای علیه مردم شجاع و انقلابی ایران داده است پس همسویی و ارتباطات تنگاتنگی از سوی اپوزیسیون وابسته و بالخصوص فرقه تروریستی رجوی با مقامات امریکایی که از مدتها پیش آغازشده بود اکنون به واسطه اقدامات بیخردانه و جهالت و قساوت ولیعهد سعودی و شیطنت های خبیثانه رژیم جنایتکار اسرائیل در حال گسترش هست. البته لطف خداوند بزرگ همواره شامل مردم آگاه ایران بوده است. قطعا شرایط دفاعی و نظامی کشور در بهترین نقطه مختصات قرار دارد و استناد به اصول و تک تک مواد برجام در محاکم قضایی مربوطه و شورای امنیت سازمان ملل و حتی نزد افکار دولتمردان پنج کشور اروپایی مصر به حفظ برجام ، وضعیت ایجاب تحریم های بین المللی علیه ایران را با پیچیدگی خاص خود مواجه خواهد ساخت و لیکن اقدامات گستاخانه و رذیلانه عناصر تروریست رجوی در این فضای حساس از اذهان مردم ایران فراموش نخواهد شد.

جان بولتن

لینک های مرتبط :

حرفهای تکراری ـ نقد و بررسی مناسبات قرون وسطایی و خط مشی ستیزه جویانه مجاهدین خلق

رسانه های ۹۰ درصدی متعلق به یک درصدی ها و باند رجوی ـ ما را پی نخود سیاه می فرستند!!

چند می گیری شورش کنی؟

آیا مجاهدین خلق قادرند روش‌های خود را تغییر دهند؟ وضعیت دوگانه و ناتوانایی‌های مجاهدین

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=34471

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *