هنر و سینما
225 بازدید
کشته سازی رجوی و ساده لوحی قربانیان 19 فروردین90، ثمری نداشت!

کشته سازی رجوی و ساده لوحی قربانیان ۱۹ فروردین۹۰، ثمری نداشت!

ارسال به سایت نیم نگاه

گروهی از خانواده های هم درد تبریزی

Monday, April 09, 2018

فرقه رجوی که علی القاعده میبایست بخاطر مرگ و زخمی شدن بیهوده ی دهها تن از اعضای فریب خورده ی خود در ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ در کمپ اشرف، احساس شرمندگی کرده و حرفی در این مورد نزند و مطلبی ننویسد، با پررویی  و مطالبه کاری ای که خاص این گروه است ، دست بقلم برده است!!

در یکی از این نوشته ها چنین آمده است :

” توصیف گویای فروغ اشرف از سخنان خواهر مجاهد «مریم رجوی» وام گرفته می‌شود: یک پایداری خیره‌کننده، یک نبرد پرافتخار و یک رویارویی نابرابر میان دست‌های خالی اما قلب‌ها و سرهای پرشور با قوای سراپا مسلح دولت دست‌نشانده ولایت‌فقیه در عراق. در آن‌روز هاموی‌ها و زرهی‌های دشمن از روی تن‌های مجاهدین عبور کردند، گلوله‌هایشان سینه‌ها و سرهای مجاهدین را از هم شکافت و ۳۶ مجاهدخلق جان‌های بی‌تاب خود را نثار آزادی ایران کردند، اما در پایان نبرد، طرف عاجز و درمانده، خامنه‌ای بود و مالکی که در تسخیر اشرف شکست خورده‌بودند؛ حال آن‌که این مجاهدین بودند که به‌رغم همه داغ‌ها و جراحت‌ها و شهادت‌ها، سرفراز و پیروز پرچم آزادی را برافراشته نگاه داشتند “.

پایداری دربرابر چی؟

دربرابر ارتش کشوری که بدستور دادگاه موظف به رفع تصرف عدوانی زمینهای مردم عراق بود؟

ممکن است که وابستگان رجوی این سئوال را مطرح کنند که این زمین ها توسط صدام به آنها بخشیده شده بود!

جواب این اعتراض احتمالی این است که وقتی خود ارتش عراق منحل شده بود و پادگان های آن دردست دولت جدید عراق بود و حتی اعضای ارتش عراق از کار برکنار شده بودند ، باند رجوی هم  بعنوان دنبالچه ی صدام و یکی ازارتش های او، قاعدتا باید سرنوشتی مشابه میداشتند و احتیاجی به حکم دادگاه و اخطارهای مکرر ارتش عراق نبود!

خانواده های عضو انجمن نجات تبریز

واقعیت آنست که شخص رجوی با اطلاع ازعواقب اینگونه اخطارهای جدی دادگاه و ارتش عراق ، میباست به رای دادگاه تمکین کرده و درمقابل مجریان قانون عراق که موظف به بازپس گیری اراضی خود بودند ، مقاومتی نشان نمی داد!

اما رجوی که هم ازدست دادن اشرف را فاجعه ای برای خود میدانست وهم باکشته سازی قصد مظلوم نمایی وکش دادن موضوع بود، صراحتا دستور مقاومت داد و بدین ترتیب تمامی گناهان و عواقب این مقاومت غیر قانونی و احمقانه و خون کشته شدگان، برگردن اوست و دادگاه صالحه ای باید که اورا بخاطر ایجاد این درگیری با ارتشی که ازخاک کشور خود دفاع میکرد، بعنوان یک جنایتکار جنگی مورد محاکمه قرار دهد!

این مقاومت هیچ جنبه ی مشروعی نداشت و قربانیان آن فدای مطامع و برنامه های رجوی شده و خونشان در راه ناحقی برزمین ریخت و افتخاری را نصیب کسی نکرد و درمقابل، خانواده های زیادی را عزادار کرد!

چرا رهبر عقیدتی مجاهدین قربانی می خواهد؟

بازهم :

” در این‌روز زمین از شرم نالید و زمان از خشم غرید زیرا بار دیگر پیکر مقاومت، با شقاوت ارتجاع و سکوت استعمار سرخ‌فام شد. بادهای جور جهان می‌خواستند اشرفی‌ها را ریشه‌کن کنند ولی واژه ایستادگی، خاشع تسلیم‌ناپذیری و فداکاری آنان شد “.

این قربانیان قبلا شستشوی مغزی شده عملا کشته شده بودند و تنها وجودی ربات وار را به نفع رجوی حمل میکردند و تنها خانواده های بیچاره ی شان بود که بخاطر عواطف انسانی، صبرمیکردند تا روزی دری به تخته بخورد و این فرزندانشان به هستی اجتماعی بازگردند که متاسفانه این آرزوهای نیک آنها برآورده نشد.

البته فرماندهان رجوی ازاین درگیری اجتناب کرده و درپشت سنگرهای محکم خود نظاره گر پیروزی خط رجوی برای دادن خون بودند و دیگرانی که ابدا دراین درگیری شرکت نکرده و آنرا افتخاری برای خود ندانستند وگرنه آمار مرگ ومیر بی حاصل، ده ها برابر این میشد!

دراینجا با استفاده ازادبیات محمد رضا شاهی، ارتجاع سرخ هم بکار رفته که معلوم نیست که اساسا چنین ارتجاعی وجود دارد یانه!

اگر وجود دارد، چرا میبایست درمقابل رجوی که بحساب خون دیگران مقاومت میکرد، چرا باید به ارتش عراق اعتراض میکرد که ازسرزمین خود دفاع نکند؟!

همچنین :

“در ستایش شهیدان فروغ اشرف برادر مجاهد مسعود رجوی که خود ناخدای فاتح دریای صداقت و پرداخت تمام‌عیار قیمت است خطاب به آنان می‌گوید: سلام بر شما که به عهد و سوگند خود در جنگ صد برابر به شگفت‌ترین و خیره‌کننده‌ترین صورت، وفا کردید. سلام به شما که درس‌های جدیدی به بشریت معاصر عرضه کردید. درس‌هایی که در تاریخ تمام جنگ‌های ملی و میهنی و انقلابی بی‌نظیر است، درس‌هایی که ایران و ایرانی هرچند سوخته جان و جگرسوخته از آن به خود می‌بالند… این است فدیه عظیم ما در راه آزادی ایران”.

بیانیه جمعی از خانواده های استان آذربایجانشرقی: ما از هر گونه اقدامی که منجر به راحتی فرزندان مان باشد، حمایت میکنیم!

چیزی که در رجوی وجود ندارد، شجاعت و صداقت است!

 او کسی را صادق میداند که چنان نادان تشریف داشته باشد که برای برآوردن آرزوهای مالیخولیایی خود، منطق نشناخته و خود را فدای او کند! فدا شدن به نفع امیال جسمی و روحی رجوی، عین حماقت و کمال نادانی است که البته این حماقت و نادانی در دستگاه شستشوی مغزی رجوی تولید شده و این قربانیان ۱۹ فروردین سال ۹۰ گناهی ندارند! کار این بیچارگان و تیره بختان قربانی شده، ابدا نفعی به آزادی ایران ندارد و تنها بدرد نیات ضدبشری رجوی می خورد و متاسفانه جای افتخاری از خود باقی نمی گذارد. درهر صورت، خانواده های معزی ، به طور طبیعی ـ طلبی بنام عرض تسلیت از ما دارند که ما بعنوان خانواده های همدرد، این ضایعه ی بزرگ را از صمیم قلب برای آنها تسلیت گفته و عرض می کنیم که غم آخرتان باشد و برای تسکین آلام خود، لازم است که با تمام قوا در افشای باند رجوی کوشیده و نگذاریم که قربانیان بیشتری را از ماها مطالبه کند!

لینک های مرتبط :

چرا رهبر عقیدتی مجاهدین خلق قربانی می خواهد؟ قسمت دوم

به مناسبت سالگرد ۱۹ فروردین ۹۰ ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

بیانیه جمعی از خانواده های استان آذربایجانشرقی: ما از هر گونه اقدامی که منجر به راحتی فرزندان مان باشد، حمایت میکنیم!

رهبر خودکامه و خودشیفته فرقه ستیزه جوی مجاهدین خلق

 

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33675

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه آقای رسول واعظی به برادرش (قاسم واعظی اسیر فرقه رجوی در آلبانی)

نامه آقای رسول واعظی به برادرش (قاسم واعظی اسیر فرقه رجوی در آلبانی)

نامه آقای رسول واعظی به برادرش (قاسم واعظی اسیر فرقه رجوی در آلبانی) آذربایجانغربی ـ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *