311 بازدید
شرکت کانون آوا و انجمن زنان در گردهمائی بزرگ شخصیتهای سیاسی در شهر هامبورگ آلمان

شرکت کانون آوا و انجمن زنان در گردهمائی بزرگ شخصیتهای سیاسی در شهر هامبورگ آلمان

چهاردهم آوریل ۲۰۱۸

سخنرانی خانم حمیرا محمد نژاد عضو سابق فرقه مجاهدین خلق در گردهمائی امور پناهندگان و امنیت در شهر هامبورگ

روز گذشته پنج شنبه ۱۲٫۰۴٫۲۰۱۸ گردهمائی بزرگی با حضور تشکلها و شخصیتهای مختلف سیاسی در مورد امور پناهندگان و امنیت در شهر هامبورگ آلمان برگزار شد در این گردهمائی خانم فدریکا موگرینی پیام تصویری برای شرکت کنندگان در جلسه فرستاد.

پیام فدریکا موگرینی به گردهمائ بزرگ با حضور تشکلها و شخصیتهای مختلف سیاسی در مورد امور پناهندگان و امنیت در شهر هامبورگ آلمان

در این گردهمائی پیرامون مسئله پناهندگی و امنیت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

انجمن زنان و کانون آوا در این گردهمائی با صحبت در گردهمائی با نمایندگان و شخصیتهای مختلف در مورد خطر فرقه رجوی مفصلا برای آنها توضیح دادند.

تهدید فرقه رجوی در اروپا

خانم حمیرا محمدنژاد از انجمن زنان در این گردهمائی برای حاضرین مسئله خطر فرقه و ناآگاهی پناهندگان و افتادن آنها در دام این فرقه با پتانسیل تروریستی هشدار دادند.

فرقه رجوی بعد از فروپاشی محل اصلی آنها در عراق به صورتی فرقه ای و با حفظ قید و بندهای فرقه ای و روان گردان شده توسط تشکیلات عمدتا به کشور آلبانی و از آنجا به کشورهای دیگر اروپائی و از جمله آلمان سرازیر شده و تا زمانیکه پیوستگی فرقه ای آنها با رجوی باقی است. بسیار خطرناک می باشند مگر اینکه اعلام جدائی کرده و با استقلال فردی جذب جامعه آزاد شده باشند.

فرقه رجوی باید خشونت علیه زنان را متوقف کند

خطر آنها از این بابت هست که آنها بصورتی رباط وار دستورات دیکته شده از جانب فرقه و رهبری آن را اجرا می کنند. کسانی که دارای رفتارهای نابهنجار هستند. گاهی بسیار معقول و منطقی و در قالبی قشنگ مدعی دمکراسی و حقوق بشر و حقوق زن می شوند و گاهی خود شکنجه گر و قاتل شده و حمله می کنند و کارهای تروریستی انجام می دهند.

همه این ها سرچشمه اش در دست مریم و مسعود رجوی رهبر غایب این فرقه می باشد.

عناصر وابسته به این فرقه به شکلی دیکته شده از سوی رهبران فرقه در کمپهای پناهندگی حاضر شده و اقدام به فریب پناهندگان تازه وارد بخصوص ایرانی و افغانی و حتی سایر پناهندگان می کند و از آنها به اشکال مختلف که در ذیل آورده می شود سوء استفاده می کننند.

۱- برای پناهندگان ایرانی و افغانی مترجم اختصاص می دهند و از همه مسائل پناهنده مطلع شده و سپس اقدام به باجگیری و تهدید فرد با این هدف که وی به پایگاههای آنها برود و ارتباطش را نفرات و عوامل فرقه حفظ کنند و هر کاری که آنها می خواهند انجام بدهند.

۲- از این نفرات سوء استفاده کرده و آنها را بهمراه سایر نفرات عرب یا سایر ملیتها برای تظاهرات خود سوء استفاده تبلیغاتی می کنند.

فرقه رجوی اعضای خود را به خودکشی و خودسوزی در مسیر رسیدن به اهداف تشکیلاتی تشویق می کند

در اعتقادات فرقه چیزی عوض نشده است و آرم آنها با سلاح کماکان معتبر و الهام بخش آنهاست و آنها تبلیغ کننده خشونت و اقدامات تروریستی و حتی خودکشی و خودسوزی از نمونه عملیات انتحاری مانند بوکو حرام و داعش هستند.

در جریان این گردهمائی اعضای منتقد فرقه رجوی بروشورهائی به زبان آلمانی و انگلیسی در میان سایر نمایندگان پخش نمودند و با تعدادی از این نمایندگان صحبت مفصل همراه با اسناد و مدارک انجام دادند.

زنان ایران

لینک های مرتبط :

شرکت اعضای انجمن زنان و کانون آوا درنشستهای متعدد پارلمان اروپا

جهت ثبت در تاریخ ـ گزارش سرویس اطلاعات آلبانی از وضعیت مجاهدین خلق در آن کشور

ملاقات اعضای انجمن زنان با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین آلمان

دیدار با خانم آنا گومز Ana Gomes ـ نماینده و عضو گروه سوسیال دموکرات پارلمان اروپا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33816

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *