308 بازدید
حبس افراد در اسارتگاه اشرف 3 ـ توسط مریم رجوی و مزدورانش به بهانه تهدیدات امنیتی

حبس افراد در اسارتگاه اشرف ۳ ـ توسط مریم رجوی و مزدورانش به بهانه تهدیدات امنیتی

محمد هاشمی (نام مستعار) ـ نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، بیست و هفتم مارس ۲۰۱۸

از آنجا که مریم رجوی همه راهها را برای حبس و زندانی کردن افراد بکار گرفته بود ولی طرح های او یکی پس از دیگری توسط افراد گرفتار در این تشکیلات خنثی می گردید، این بار برای حبس کردن نیروها در اسارتگاه اشرف سه دست به ترفند جدیدی به اسم مشکل امنیتی زده است.

 مریم رجوی که خوب میدانست در ایام عید تمام افراد تمایل به بیرون آمدن و گردش و تفریح در داخل شهر دارند و کنترل این همه افراد در سطح تیرانا بسیار دشوار است، قبل از عید فیلی به اسم تهدید امنیتی هوا کرد و از این طریق افراد را در چهار دیواری اشرف سه حبس نمود و اجازه خروج به هیچکس را نداد.

اعمال محدودیت های بیشتر توسط مریم رجوی در اسارتگاه اشرف سه در آلبانی

“تهدید امنیتی” بزرگترین فریبی است که فرقه رجوی از دیرباز برای منزوی کردن نیروها بکار می گرفته و الان مریم رجوی در تیرانا به این ترفند متوسل شده است. حال باید از مریم رجوی پرسید تو که انتقال از عراق به آلبانی را پیروزی بزرگ و خارج شدن از شرایط امنیتی و جابجایی به مکان امن و دور از دسترس رژیم و حملات نیروهای وابسته اش اعلام کردی و گفتی که اینجا در آلبانی دیگر حفاظت بطور کامل تامین است و صراحتا اعلام کردی که الان هیچ تهدیدی متوجه مجاهدین خلق نیست و آمدن به آلبانی را جشن گرفتی و در بوق و کرنا کردی، حالا چه شده که در آلبانی که به قول خودت عراق نیست که رژیم یکه تازی کند و خاک پنتاگون است، موضوع تهدید امنیتی را پیش میکشی که افراد را از خارج شدن از اردوگاه منع نمایی؟

ترس و وحشت تو مشخصا ارتباط اعضا با خانواده ها در ایام نوروز و ارتباط با نجات یافتگان و کسب اطلاع از شرایط جدید خارج از فرقه است. تو خودت بهتر از هر کس دیگری می دانی که مشکل امنیتی نداری و مشکل تو آگاه شدن نیروهاست. تو از این می ترسی که بوی فروپاشی فرقه ات که فضای خارج از فرقه را پر کرده به مشام نیروهایت هم برسد. تو میخواهی به بهانه تهدیدات امنیتی ارتباط افراد را با دنیای خارج از فرقه قطع کنی.

خبرهای رسیده حاکی است که نیروها در این رابطه کاملا به ضدیت افتاده و مسئله دار شده و دست به اعتراض زده اند. مسئولین فرقه ابتدا از در تهدید برآمده و افراد را متهم کرده اند که می خواهند با مزدوران در تیرانا رابطه بزنند. وقتی این ترفند کارساز نشد افراد را برای گردش نوروزی به صورت گروهی به محلی دور افتاده و بدون سکنه در کنار دریا بردند و به این صورت از ارتباط اعضا با دنیای خارج از فرقه ممانعت به عمل آوردند.

خیانت مریم رجوی به اعتماد اعضا در تشکیلات مجاهدین

مریم رجوی شاید ابله تر از آن باشد که درک کند که شرایط در آلبانی متفاوت است و دوران نیرنگ و فریب و ایزوله کردن نیروها به سر آمده است. او بهتر است بفهمد که اعضا دیگر فریب نمی خورند و نسبت به ترفندهای مختلف فرقه رجوی آگاه هستند.

خبرهایی از داخل تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی بدستمان رسیده که در ایام عید اعتراضات نیروها شدت گرفته و شرایط داخلی بسیار بهم ریخته و متشنج بوده است.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

اعمال محدودیت های بیشتر توسط مریم رجوی _ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین ـ ساکن آلبانی

فرقه رجوی و ایام عید نوروز همراه با تحمل مریم رجوی در آلبانی

فرقه رجوی و تهدید به ترور اعضای جداشده در آلبانی

چرا انتقال به اشرف ۳؟… مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33380

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *