261 بازدید
تعقیب و مراقبت جداشدگان در تیرانا توسط فرقه رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین در آلبانی

تعقیب و مراقبت جداشدگان در تیرانا توسط فرقه رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین در آلبانی

مجید آتش افروز ـ نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، پانزدهم آوریل ۲۰۱۸

همیشه طی این سالیان با کارهای عجیب و غریب فرقه رجوی در مقاطع مختلف روبرو بوده ایم. این روزها کارها عجیب تر و غریب تر میشوند.

به دستور مریم رجوی سرکرده فرقه مجاهدین خلق بعد از مرگ مسعود رجوی، در خیابان های تیرانا برای جداشدگان مراقب گذاشته اند تا رفت و آمدهای آنان را تحت کنترل بگیرند و از آنها مدام فیلم و عکس تهیه کنند. این کار البته غیرقانونی و جرم است ولی فرقه رجوی مانند همه فرقه ها خود را فراتر از قانون می داند.

جاسوسان فرقه رجوی تهدیدی برای جداشدگان در آلبانی

ولی قطعا سؤال این است که چرا فرقه دست به چنین عملی می زند و اینهمه برای آن انرژی صرف می کند؟ اساسا مریم رجوی چه نیازی به این نوع کارها دارد که مثلا باقر شعبانی را به چنین کار بگمارد که در کافه های دو طبقه بنشیند و خودش را پنهان کند که کسی او را نبیند و بعد از جداشدگان عکس بگیرد. چه نیازی به این کارها دارد؟

علت یک چیز بیش نیست. آن هم فروپاشی خود فرقه رجوی از درون در آلبانی است که فرقه، جدا شدگان تهدید اصلی خود در این مقطع می داند. همه میدانند که فرقه رجوی در آلبانی به پایان راه رسیده است و فی الواقع نمی داند چه می کند و هیچ توجیه منطقی برای خیلی از کارهای فرقه وجود ندارد.

اعمال محدودیت های بیشتر توسط مریم رجوی در آلبانی

اعضای درون فرقه رجوی که با نیرنگ و فریب این فرقه را قدر قدرت می پنداشتند بتدریج متوجه می شوند که چیزی به غیر از یک طبل توخالی نیست. نقطه ضعف اصلی فرقه آگاه شدن اعضای خودش است و در این رابطه خانواده ها و جداشدگان را دشمن اصلی خود می داند اما تعقیب جداشدگان و عکس گرفتن از آنان چه دردی از بیشمار دردهای این فرقه درمان می کند؟

دو نفر از مأموران مریم رجوی در نزدیک بیمارستان مادر ترزا در تیرانا ایستاده بودند. یکی محمد کلانتری و دیگری صالح بود که تمام رفت و آمدها را زیر نظر داشتند. این وحشت و ضعف و زبونی مریم رجوی را میرساند که چقدر از جداشدگان ترس دارد.

اما شکی نیست که دیر یا زود این فرقه فاسد و پوسیده از هم خواهد پاشید و از بین خواهد رفت و این ترفند ها و صدها نظیر آن سودی نخواهد داشت.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

فراخوان نجات یافتگان از فرقه رجوی در آلبانی

فرقه رجوی و تهدید به ترور اعضای جداشده در آلبانی

شرکت کانون آوا و انجمن زنان در گردهمائی بزرگ شخصیتهای سیاسی در شهر هامبورگ آلمان

تبعیض در جامعه بی طبقه رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین در آلبانی

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33880

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *