378 بازدید
حماقت یا خیانت ـ نامه سرگشاده قادر رحمانی عضو سابق مجاهدین خلق به مریم رجوی

حماقت یا خیانت ـ نامه سرگشاده قادر رحمانی عضو سابق مجاهدین خلق به مریم رجوی

قادر رحمانی (عضو سابق  فرقه مجاهدین خلق ـ ساکن میاندوآب)

ارسال به سایت نیم نگاه

Tuesday, March 06, 2018

نامه سرگشاده به مریم رجوی

با سلام خدمت خانم رجوی

می خواستم به عرض برسانم که اعتراضات اقتصادی مردم در بعضی از شهرها تا جایی که به مردم ایران بر می گردد به خود آنها مربوط می شود و جای بسی تعمق و تعقل نیز دارد و این حق هر وطن پرست وطن خواه است که جانب حق را بگیرد. ولی وقتی بحث اغتشاش به میان می آید می بینیم همان کسانی که در وطن فروشی ید طولانی دارند برای گل آلود کردن آب دست بکار می شوند و با گذاشتن پا جای پای آقای ترامپ و مرتجعین منطقه همچون آل سعود ، می خواهند نقش دایه مهربانتر از مادر را بازی کنند و دم از آزادی مردم ایران بزنند!

بنده فکر می کنم اگر شما اندکی با خودتان صادق باشید می پذیرید که شما با حق انتخاب و آزادی اعضاء خود در تشکیلات چه کرده اید؟ که حالا نوبت به مردم ایران رسیده اس؟ آیا هیچ وقت فکر کرده اید مردم ایران حق دارند تا از امثال شما سوال کنند اگر شما شعار آزادی می دهید چرا به اعضای تشکیلات خودتان این آزادی را نداده اید؟ پس از جدایی از تشکیلات آزادی ستیز  شما و بازگشت به میهن ، دریافتم مردم ایران هیچگونه تمایلی به تشکیلات شما ندارند چون از نظر مردم ایران ـ ایدئولوژی و عقاید شما واپسگرائی تاریخی را نمایندگی می کند…

خانم رجوی، نه مخاطبین شما و نه ما جداشدگان که از اسارت شما نجات یافته ایم هیچکدام  بی خبر و یا ناآگاه از وقایع جاری نیستیم همه اتفاق ها و وقایع را دنبال می کنیم. من به عنوان یک مناظره کننده در برابر شما اعلام می کنم که شعارهای مردم اصلا جنبه ایدئولوژیکی نداشته و ندارد و اگر هم می داشت باز به شما و تشکیلات مخوف شما ربطی نداشت. شما که ایدئولوژی واپسگرایانه و استراتژی خشونت آمیز منبعث از ذهن بیمار رهبرعقیدتی تان را دنبال می کنید باید باور کنید مردم فریب شعارهای سکولاریستی تان را نخواهند خورد چون آنها به خوبی فهمیده اند که شما چه زندانی آن هم برای افراد وفادار خود در عراق درست کرده بودید و وای به روزی که قدرت در ایران به چنگ شما بیافتد که البته هیچوقت نخواهد افتاد.

خیانت و حماقت مجاهدین خلق

خانم رجوی، تکاپو و به در و دیوار زدن در اتحادیه اروپا و این اطاق و آن اطاق رفتن ها ـ دوای درد نیست یعنی نمی توان زیر پوشش یک عقیده و مرام ایدئولوژیکی واپسگرایانه مذهبی به اسم مجاهدین (نفاق) بود و صحبت از دموکراسی و سکولاریسم زد.

من شما را یک مبارز می دانم البته مبارزی موفق که توانسته اولا اعضای خود را سالها در بند و اسارت نگه دارد و حتی به خانواده اعضاء خود تهمت اطلاعاتی و سپاهی بزند!! ثانیا شعارش این باشد که هر که با ما نیست پس بر ماست!!

ثالثا، وقتی کسی بر علیه کشورش و مردمش موضع خصمانه ای گرفت زود با او همگام شود حالا این شخص دونالد ترامپ باشد یا پادشاه مرتجع سعودی و خدا از تقصیرش نگذرد صدام حسین.

جواب منفی فدریکا موگرینی مسئول سیاست های خارجی اتحادیه اروپا برای ملاقات با مریم رجوی

ولی یک چیز را از شما قبول نمی کنم و به قول نیروهای خود شما تناقض دارم و آن این است که چرا اینقدر تحقیر را می پذیرید که فدریکا موگرینی برای ملاقات چند ثانیه ای در راهروهای پارلمان اروپا در بروکسل دست رد به سینه شما بزند؟ و چرا این همه دم تکان دادن برای ترامپ و آمریکائیها باعث نشد تا امریکائی ها یکبار هم شده ویزائی صادر کنند تا شما سفری به آمریکا داشته باشید! این همه حقارت چرا؟ شاید دارید از مبارزه فاصله می گیرید؟ کنار مرز ایران و عراق بودید فردا می پرسند مرز ایران که هیچ ، قاره آسیا را عقب نشینی کردید تا قاره اروپا و تا آمریکا. من که جوابی ندارم.

اما سوال؟ شما به جوانان ایرانی پیام می دهید پیروزی نزدیک است لابد شوهر شما نیز همچنان با بحث های سیاسی مضحکی که راه میاندازد این پیشگویی شما را قبول دارد یعنی الان وقت سرنگونی است پس چرا شوهرتان از مخفیگاه چند ساله اش بیرون نمی آید به این که نمی گویند مبارزه!!

خانم رجوی، مردم ایران مثل اعضاء دربند و اسیر شما نبوده و نیستند چون با توجه به گسترش امکانات ارتباطی و تکنولوژیکی به همه چیز و همه جا دسترسی دارند و خوب معنی کلمات را می فهمند آنها بسیار آگاه و بیدار و هشیار هستند. از نظر مردم اندیشه شما، ایدئولوژی شما، خط مشی شما ـ هیچگونه پیوندی با شعارهای دموکراسی خواهی شما ندارد یعنی تناقض گفتاری و رفتاری شما را در تشکیلات تان با به بند کشیدن نیروهای خودتان به خوبی می فهمند و لمس کرده اند. از نظر مردم ایران شما ضد آزادی و دموکراسی هستید.

باور کنید در جامعه ای که من در آن زندگی می کنم و شما هم خوب می دانید تنها چیزی که نیست و یادی از آن نمی شود تشکیلات شما و شوهرتان است. به قول شاعر ـ دیر آمدی ای نگار سرمست.

من زمانی به شما خواهر مریم می گفتم و حال به عنوان یک برادر به شما می گویم اگر راهی که می روید از حماقت است به خود بیائید و اگر خیانت است ادامه ندهید و بدانید که شوهر شما علیرغم همه ادعاهای مبارزاتی و انقلابیگری سالهاست در مخفیگاه بسر می برد و کنار شما نیست و اگر نیاز باشد شما را نیز قربانی امیال شیطانی خود خواهد کرد. برای مسعود رجوی هیچ چیز و هیچ کس جز  حیات ننگین خودش و کسب قدرت مهم نیست.

با احترام قادر رحمانی

لینک های مرتبط :

خاطرات قادر رحمانی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین) : فرار و مخفی شدن مریم و مسعود رجوی ـ قسمت بیست و دو

از مسعود رجوی و ترور مستشاران نظامی آمریکا تا بزم مریم رجوی با رفقای جنگ طلب – بخش اول

با آن سوی چهره ی ارباب مسعود و مریم رجوی آشنا شویم

پاسخ منفی فدریکا موگرینی به درخواست ملاقات مریم رجوی در پارلمان اروپا

خاطرات قادر رحمانی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین) : نشست غسل هفتگی و اعتراف های جنسی ـ قسمت بیست و یک

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=32796

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *