409 بازدید
جلسه انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن و حمایت از هزار زن اسیر در فرقه رجوی

جلسه انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن و حمایت از هزار زن اسیر در فرقه رجوی

نهم مارس ۲۰۱۸

اعضای انجمن زنان خانمها بتول سلطانی، حمیرا محمد نژاد و خانم زهرا معینی به مناسبت سالگرد روز جهانی زن مفصلا به بیان نمونه شعارهای دروغ مریم رجوی در دفاع از زنان، استثمار جنسی و جسمی زنان توسط مسعود و مریم رجوی، و توصیه و رهنمود برای اعضای باقیمانده بخصوص زنان گرفتار در فرقه رجوی اشاره کردند با مراجعه به فایل تصویری فوق علاقمندان می توانند صحبتهای اعضای حاضر در جلسه را گوش بدهند.

بتول سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین خلق ، افشاگر عقده های جنسی مسعود رجوی

بنابر صحبتهای این خانم ها، تمامی زنان مخالف (و منتقد مناسبات قرون وسطایی حاکم بر فرقه رجوی) بسیار شدیدتر از مردان تحت برخورد و زندانی شدن قرار می گرفتند. در صورت عدم تسلیم به (فرامین و دستورهای تشکیلاتی) کشته و سر به نیست می شدند. و سرنوشت آنها هنگامی که به درجه و سطح شورای رهبری می رسید بایستی به عقد رجوی در آمده و با وی همخوابه شوند. آنان ماهها و سالها تحت عمل روانگردانی و نشستهای طولانی قرار می گرفتند و همه کسانی که حاضر به همکاری نمی شدند را سر به نیست می کردند و کسانی که بر اثر آن تلقینات (سران فرقه) تسلیم می شدند انسانهای بی اراده ای می ساختند که تحت فرمان مریم رجوی حاضر باشند به هر کاری که تشکیلات خواهان آن است، دست بزنند و خود سرکوبگر تعدادی دیگر قرار می گرفتند.

نامه سرگشاده انجمن زنان به آقای جان ویلیامز سناتور استرالیائی

از سابقه این خانم ها می توان به سابقه خانم بتول سلطانی اشاره کرد که ۲۰ سال در فرقه بوده و کاملا تحت روانگردانی قرار گرفته است. وی در یک اقدام عزم جزم می کند که حال که همه چیزش توسط فرقه رجوی مورد تاخت و تاز قرار گرفته است دیگر نخواهد گذاشت که جسمش هم مورد سوء استفاده قرار بگیرد و در آلبوم مریم رجوی تحت عنوان شهید قرار بگیرد و تصمیم می گیرد بعنوان شاهدی زنده، همه جنایتهای رجوی را رسوا کند.

خانم زهرا معینی با سابقه ۹ سال در فرقه رجوی و از اعضای تیم حفاظت مریم رجوی که به همراه وی به خارج آمد و توانست از فرقه خارج شده و در مواجهه با دروغ و ریارکاریهای فرقه موفق شد جدا شده و زندگی آزاد خود را بدست بیاورد.

خانم حمیرا محمد نژاد از اعضای شورای مرکزی ثبت شده در نشریه آن زمان فرقه رجوی و سابقه ۹ سال در فرقه رجوی، وی توانست در مواجهه با زورگوئی ها و دیدن جنایتهای فرقه رجوی از مناسبات آنها جدا بشود.

ترور منتقدین و مخالفین فرقه رجوی

این اعضا به چگونگی به قتل رسیدن تعدادی از زنان که خودشان گواهان زنده ای بر آن قتل ها هستند اشاره کردند. همچنین به زندانی بودن زنان و انجام روان گردانی بر روی این زنان اشاره شده است. در این جلسه خانم بتول سلطانی خواهان محاکمه و پاسخگوئی مریم رجوی و همسر و همدست و رهبر فرقه رجوی “مسعود رجوی” شدند.

جلسه انجمن زنان با حضور خانم ها بتول سلطانی ، زهرا معینی و خانم حمیرا محمد نژاد به مناسبت روز جهانی زن

خانمها بتول سلطانی ، حمیرا محمد نژاد و زهرا میعنی از اعضای سابق مجاهدین خلق در پارلمان اروپا

نقطه نظرات روشنگرانه خانم بتول سلطانی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین خلق) در پارلمان اروپا

لینک های مرتبط :

گفتگوی سایت نیم نگاه با خانم بتول سلطانی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین و ارتش آزادیبخش) ـ در باره عقده ها و کمپلکس های جنسی رهبرعقیدتی مجاهدین ـ قسمت دوم

ملاقات اعضای انجمن زنان با کاردار سفارت آلبانی در شهر برلین آلمان

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمدنژاد (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت ششم

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم زهرا معینی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت هفتم

جلسه اعضای انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن در پارلمان اروپا

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=32904

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نشست کارشناسی ایران و ۱+۴، چهارشنبه در اروپا ... سازوکار ویژه مالی اروپا حتماً عملی می‌شود

نشست کارشناسی ایران و ۱+۴، چهارشنبه در اروپا … سازوکار ویژه مالی اروپا حتماً عملی می‌شود

نشست کارشناسی ایران و ۱+۴، چهارشنبه در اروپا … سازوکار ویژه مالی اروپا حتماً عملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *