278 بازدید
ترفند های جدید فرقه رجوی تحت عنوان ستاد داخله؟ ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ساکن آلبانی

ترفند های جدید فرقه رجوی تحت عنوان ستاد داخله؟ ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ساکن آلبانی

سعدالله سیفی ـ نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، هفتم مارس ۲۰۱۸

توضیح سایت نیم نگاه: مقاله با جرح و تعدیل در معرض دید مخاطبان گرامی سایت قرار می گیرد

چند جمله ای در رابطه با ترفند جدید فرقه رجوی و سیاه بازی تحت عنوان ستاد داخله را به عرض خوانندگان می رسانم. البته این سیاه بازی و دروغ گوئی بار اول این جماعت نیست. بنیان این فرقه با این شیوه کار گذاشته شده است. دروغ گویی سران فرقه مشتی از نمونه خروار است.

بعد از چند ماهی که از لیبرتی وارد آلبانی شدیم. من را صدا کردند به ستادی که تبدیل به اف های جدید به نام ستاد داخله شده تا استراتژی جدید سرنگونی را از این طریق دنبال کنیم!! باز هم سرهم بندی تعدادی حرف دروغ بخاطر فریب دادن و سر کار گذاشتن آدمها و کاربران در دنیای مجازی بود. هر روز یک توجیه جدید و ترفند جدید. برای مثال دو زن از مسئولین فرقه با سمت مثلا مسئول امنیت داخله یا روابط عمومی و غیره، بیش از ۳ ساعت آدمها و کاربران دنیای مجازی را سرکار میگذاشتند. آنها که می رفتند یک ریلی شروع میشد به عنوان گشایش و گسترش!! چهار تا کامپیوتر را هر روز از این اتاق به آن اتاق میکشیدیم تا جایی که نفرات هم لب به اعتراض باز میکردند که چرا دست از سر ما بر نمی دارید. چرا حرف درست به آدمها و کاربران دنیای مجازی نمی زنید؟ این کارها جهت پاییدن و کنترل کردن افراد است چه گسترشی؟

سعدالله سیفی ـ نجات یافته از اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

 یک روز عباس داوری از سران مجاهدین برای نفرات فرقه که به منظور فریب افکار عمومی وارد دنیای مجازی می شدند نشست می گذاشت که در فضای مجازی با زنها نباید صحبت کنید!! تعدادی از نفرات تشکیلات به عنوان اعتراض بیرون می زدند؟ یک روز نشست میگذاشتند که مشکلات شما چیست!! همه نفرات یک صدا بلند میشدند و به سران فرقه رجوی می گفتند که کسی ما را در داخل ایران نمی خواهد. اگر با کاربری ارتباط برقرار میکنیم دوست صمیمی ما می شود تا میگوییم هوادار فرقه رجوی هستیم با بد و بیراه، اکانت را بلاک می کنند و دیگر با ما رابطه نمی زنند!

ایرج مصداقی عضو سابق مجاهدین خلق: مردم ایران از مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق متنفرند

اما مسئولین فرقه پاسخی برای این حرفها نداشتند با بهانه های مختلف اعتراض و مشکلات نفرات را دور میزدند که ما میدانیم و داریم به پراتیک فکر می کنیم و اینکه کاربران دنیای مجازی کار را برای ما انجام بدهند مثل تشویق آنان به شعار نویسی و غیره … شما چکار دارید با مشکلات کاربران و اینکه حین شعار نویسی یا کار پراتیک چه مشکلی برای آنها پیش میاید! به آنها وعده مالی بدهید آنها را هل بدهید تا بروند و کار پراتیک انجام بدهند!! خلاصه از این حرفهای مفت سران فرقه زیاد می گفتند. یک روز می گفتند اسم اکانت خود را هوادار مجاهدین نگذارید هر کس هم گفت با آنها هستید، بگویید نه! وفتی با شما رابطه زدند و صمیمی شدند حرفهای خودتان را بزنید! ما میدانیم مشکلات شما واقعی است. در داخل ایران بر علیه ما شیطان سازی میکنند و باید این فضا را در دنیای مجازی بشکنیم در داخل ایران اسمی از ما نیست باید شبانه روز کار کنیم تا خودمان را مطرح کنیم! این درحالی بود که با تمام این حرفهای مفت و این همه کنترل نیرو در داخل تشکیلات، نفرات فرقه هر کس دنبال تمایلات و کار خودش بود. یکی سایتهای دیگر را دنبال میکرد و یا به دنبال تماس با خانواده اش بود. یکی فیلم نگاه میکرد و یکی به دنبال سایتهای ناجور (پورنو) بود. سران فرقه هم همه اینها را می دیدند و می دانستند در استیصال مطلق هستند به این خاطر هر روز برای ما نشست می گذاشتند که اشکال ندارد این کارها را میکنید حداقل این را بیایید در جمع بگویید تا تشکیلات مستحکم و منسجم شود!!

فریاد آزادی

نجات یافتگان در تلویزیون آلبانی (حقایقی در خصوص سازمان مجاهدین خلق)

لینک های مرتبط :

نجات یافتگان در تلویزیون آلبانی (حقایقی در خصوص سازمان مجاهدین خلق)

مصاحبه با سعدالله سیفی نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

چند جمله ای بعد از رهایی و نجات من از اسارتگاه فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی

وسایل ارتباط جمعی برای سهولت یا برای کنترل بیشتر نفرات در تشکیلات رجوی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=32881

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

کریم غلامی عضو سابق مجاهدین

نامه سرگشاده کریم غلامی به شبکه تلویزیونی آلبانیایی

خانم ها و آقایان هیئت مدیره محترم ویژیون پولس مطلع شدم در برنامه ای تحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *