309 بازدید
بیانیه جمعی از خانواده های آذربایجانشرقی: ما از هر گونه اقدامی که منجر به راحتی فرزندان مان باشد، حمایت میکنیم!

بیانیه جمعی از خانواده های استان آذربایجانشرقی: ما از هر گونه اقدامی که منجر به راحتی فرزندان مان باشد، حمایت میکنیم!

بیانیه جمعی از خانواده های استان آذربایجانشرقی در پاسخ به پروپاگاندای شورای به اصطلاح ملی مقاومت

ارسال به سایت نیم نگاه

Sunday, March 18, 2018

قبل از پرداختن به اصل مطلب که بیانیه ی شورای ملی؟! مقاومت باشد ، در ابتدا لازم دانسته شد که عرض تسلیتی به باند رجوی گردد که طی ماه اخیر، شبانه روز یقه درانی کرده  و از مردم میخواست که مراسم سنتی و شاد چهارشنبه سوری را با بمب اندازی و تحریک مامورین انتظامی ، به یک چهارشنبه ی سیاه و خونین تبدیل کرده تا مثلا از دل این حماقت ها ، انقلابی حاصل گردد که نشد و مردم فهیم ایران، رویهمرفته چهارشنبه سوری را با مسالمت و جشن و سرور برگزار کرده و این باند خشونت طلب را دماغ سوخته کرد!

اما بعد!

در بیانیه ی شورای مقاومت رجوی، مطالبی آمده که به ما خانواده ها و سرنوشت فرزندان اسیرمان ارتباط داشته  و از این رو ناگزیر به ورود به مسئله ی مان کرد.

قسمت های اصلی این بیانیه را باهم بخوانیم و نظرات خودمان را داشته باشیم:

” وزارت اطلاعات آخوندها و مأمورانش در سفارت رژیم در آلبانی در پوش فعالیت‌ها و جلسات فرهنگی در تهران و تیرانا و با به‌کار گرفتن مزدوران پیشانی سیاه خود تلاش می کنند علیه مقاومت ایران و سازمان مجاهدین خلق ایران در آلبانی به توطئه و لجن‌پراکنی و پخش اطلاعات دروغ بپردازد. در حالیکه رژیم آخوندی از هر سو با خیزشها، اعتراضات و اعتصابات در سراسر کشور محاصره شده است، بیش از هر زمان دیگر به توطئه علیه اپوزیسیون اصلی خود نیازمند است “.

اولا ما ازهرگونه اقدامی که ماهیت باند رجوی را روشن نموده و عرض حال ما خانواده ها را به گوش جهانیان برساند ، استقبال کرده و در این خصوص از آقای  مهندس ابراهیم خدابنده و همکارانش که تقبل این زحمات را نموده ، کمال تشکر را میکنیم.

ثانیا، اعتصابات اصولی و برحق ، درتضاد با منافع رجوی هاست و این گروه بی حیا به عبث سعی میکند که خود را به مردم بچسباند!

اگر گروه رجویه درد مردم را داشت، در وهله ی اول سعی میکرد که مشکلات در بندیان خود را حل کرده و از بار سختی های موجود ما خانواده ها کم کند!

در ضمن، ما به همراه اکثریت قریب باتفاق مردم ایران، اپوزیسیونی  بنام سازمان مجاهدین خلق را برسمیت نمی شناسیم و معتقدیم که نابسامانی های کشور ما با بود و نبود سازمان مجاهدین ارتباطی ندارد!

بیانیه جمعی از خانواده های استان آذربایجانشرقی در پاسخ به پروپاگاندای شورای به اصطلاح ملی مقاومت

در ادامه ی این بیانیه میخوانیم :

“یکی از آخرین نمونه‌ها برگزاری جلساتی تحت عنوان بزرگذاشت نعیم فراشری شاعر فقید قرن نوزدهم آلبانی در روزهای ۱۴و ۱۵ اسفند (۵ و ۶مارس۲۰۱۸) در تهران بود…”.

تجلیل از یک شاعر فقید، چه ایراداتی دارد که فرقه ی رجوی و شورای مقاومت را عصبانی کرده است؟!

سئوالی که جوابش برعهده ی رجویه است!

همچنین:

” بنا به سایت‌های وزارت اطلاعات در این جلسات مزدوران پیشانی سیاهی مانند ابراهیم خدابنده، به عنوان نماینده انجمن نجات، شعبه وزارت اطلاعات، در صحبت با شرکت‌کنندگان آلبانیایی مدعی «تهدیدات امنیتی» مجاهدین برای «بالکان و خصوصا آلبانی» شده و با تکرار دروغهای مسخره از «گرفتار بودن» فرزندانشان در دست سازمان مجاهدین شکایت کردند و خواستار «تسهیل سفر خانواده ها به آلبانی جهت دیدار با عزیزانشان» شدند “.

 با شناخت دقیقی که ما اعضای خانواده های اسرای رجوی داریم ، حق با آقای خدابنده بوده که بعنوان یک اسیر چندین دهه ای مناسبات رجوی و به تبع آن شخصیت مطلع و با صلاحیت ، چهره ی واقعی این باند مخوف و توطئه گراز نوک پا تا فرق سر را به مهمانان بشناساند!

ثانیا شما با نشان دادن فاکتهای مسلم، ثابت کنید که این فرزندان ما دردست شما اسیر نیستند و آنگاه این اتهامات را وارد کنید!

ثالثا، درخواست تسهیل سفر خانواده ها به آلبانی و دیدار عزیزانشان چه ایرادی دارد؟

این حق ، حقی است که درمورد خطرناکترین جانیان هم رعایت میشود و آیا شما اعضای خود را ازاین ” خطرناک ترین “جانیان هم جانی تر میبینید و یا مثلا عبارت ازاین است که شما عزم جزم کرده اید که اسرای تان که درهیچ جنگی با شما ، اسیر نشده و تنها براثر اقدامات مزورانه به چنگ تان افتاده اند ، ساعاتی با عزیزان خود ملاقات نداشته باشند؟!

با این کار خود، چه راز ورمز پنهانی است که میخواهید ، برای همیشه سری نگه دارید؟!

گفتگوهای فرهنگی ایران و بالکان ـ شرکت انجمن نجات در همایش بین المللی بررسی اندیشه های نعیم فراشری، شاعر پارسی سرای آلبانیایی

بازهم :

“… در حالیکه بسیاری از بستگان مجاهدین به‌خاطر ارتباط با فرزندانشان در اشرف، در زندان و تحت شکنجه به‌سر می بردند و در شرایطی که به هیچیک از خانواده‌های واقعی اجازه ورود به عراق داده نمی‌شد، شماری از مزدوران اطلاعات و نیروی قدس تحت عنوان خانواده در مقابل اشرف و لیبرتی به شکنجه روانی مجاهدین مشغول بودند. برخی از افرادی که در شوی ۱۵ اسفند امسال در انجمن نجات شرکت داشتند، همان افرادی هستند که به مدت دو سال (فوریه ۲۰۱۰ تا دسامبر ۲۰۱۱) در شکنجه روانی مجاهدین اشرف با ۳۲۰ بلندگو شرکت داشتند و برخی از آنها هیچ نسبتی با مجاهدین در اشرف و لیبرتی و یا آلبانی نداشته و ندارند “.

هیچکس صرفا بخاطر وجود عزیزانی دراشرف تحت شکنجه قرار ندارد و این یک دروغ بزرگی است که شما برای خاک پاشیدن برچشم این و آن و جلوگیری از برملا شدن بیشتر جنایات تان، مطرح میکنید!

تقسیم خانواده ها به واقعی وغیر واقعی برای چیست؟!

ما جواب این معما را میدانیم و آگاهیم که شما به اکثریت عظیم خانواده ها که قبول ندارند درمدار فکری رجوی بوالهوس قرار گیرند ، خانواده های غیر واقعی لقب میدهید!

ضمنا ما نیز جزو افرادی ازخانواده ها بودیم که سال ها دربرابر کمپ نفرین شده ی اشرف تحصن کرده و دربرابر پارازیت های موجی شما که برای نشنیدن صدای ما بکار رفته بود، مجبور به استفاده از بلندگوها برای صدا کردن فرزندان مان بودیم!

حقیقت آنست که  خانواده های تک وتوکی که به رهبران باند رجوی – بعنوان دشمنان فرزندانشان – پیام و پسغام های آنچنانی میفرستادند و کمک مالی و … میکردند ، از نظر شما خانواده های واقعی هستند!

خانواده هایی که برعلیه فرزندان خود عمل کرده و به تداوم بردگی و اسارت فرزندان خود کمک کرده و بیماری مازوخیسم (خودآزاری) خود را به نمایش میگذاشتند و نتیجه اینکه از نظر باند رجوی، مازوخیست ها و دشمنان عزیزان خویش، خانواده ی واقعی به حساب میآیند!!!

چرا میخواهید القاء کنید که  بلندگوهای سانسور کننده ی صدا که مال شما بود، از ادوات جنگ روانی با ما خانواده ها نبود و بلندگوهای ضعیف ما نقش کمک به جنگ روانی را داشته است؟!

اگر از این رویه بدتان میآمد، تلفن دراختیار فرزندان ما میگذاشتید تا با ما صحبت کنند و راحت تر اینکه اجازه میدادید که ملاقاتی با ما دشته باشند!

خانواده های چشم انتظار آذربایجانشرقی

ونیز :

” از آنجایی که هدف اطلاعات آخوندی از اینگونه اقدامات اعمال فشار و به خطر انداختن امنیت اعضای سازمان مجاهدین در آلبانی است، مقاومت ایران از دولت آلبانی می‌خواهد اجازه ندهد گشتاپوی ملایان و مزدورانش با آزادی عمل به دخالتهای خود در این کشور و توطئه علیه پناهندگان ایرانی ادامه دهد. ..”.

به خطر انداختن سیادت صاحبان این بردگان، صحیح تر است و البته ما علیرغم میل رجوی، برای رهائی عزیزان خود از این قبیل اقدامات – اقداماتی به نفع فرزندان اسیر خود – حمایت میکنیم و آزادی آنها را کم خطرتر از برده بودن برای رجوی میدانیم!

گروهی از خانواده های اسرای رجوی درآذربایجان شرقی:

عنصریان- اکبری نامدار- طاهری نژاد- نوجوان- مهدی زاده- تمیزی- طهماسب پور- صالح پور- سعادت – قدیمی- عبدی – غلاج – کریم بیگی – اکبری نسب- سبزچی- کوچه باغی- حقیقت پور– امیر بدلی- حسن پور– اشک خونی- خوب زمانی- صدیق- تارا- واحد رضائی- رهنما – امیری پارا– کرمی – ساعدی- مشایخی- نعلبندیان – دادگر اقدم – عباس خانی- محتشم.

انجمن نجات مرکز استان آذربایجان شرقی

نامه جمعی از خانواده های اسیران به نخست وزیر آلبانی: چرا فرزندان ما اجازه ملاقات با خانواده خود را ندارند؟

لینک های مرتبط :

دلنوشته ی آقای رضا اکبری نسب در باره اجرای “قوشماجا” های مادر مهربانش با دف

نامه آقای بهروز کاووسی نیا ساکن تبریز به برادرش (اسماعیل کاووسی نیا تحت اسارت فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی)

هشتمین نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش (رشید تقی نژاد اسیر فرقه ستیزه جوی مجاهدین در آلبانی)

نامه جمعی از خانواده‌های استان قزوین به آقای ایلیر متا ـ رئیس جمهور آلبانی

 

 

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33191

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی ـ ساکن آباده ، استان فارس ارسال به سایت نیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *