303 بازدید
باز هم چهارشنبه سوری و فراخوان های تکراری فرقه تروریستی رجوی

باز هم چهارشنبه سوری و فراخوان های تکراری فرقه تروریستی رجوی

علی جهانی (عضو سابق فرقه مجاهدین ـ ساکن پاریس)

دوازدهم مارس ۲۰۱۸

فرقه تروریستی رجوی از بیکاری به اصطلاح مقاومت همواره در حال فراخوان دادن به مناسبت های مختلف می باشد. یکی از این فراخوان های تکراری که همه ساله فرقه تروریستی رجوی از چند هفته قبل صادر می‌کند فراخوان دادن به مناسبت جشن چهارشنبه سوری می باشد. در حالی که این یکی از جشن‌های ملی مردم ایران است که از دیر باز وجود داشته است؛ در فراخوان فرقه تروریستی رجوی مردم را به آتش افروزی و خشونت فرا می خواند. اما خنده دار و مضحک ترین قسمت در رابطه این است که این فرقه تروریستی می خواهد این جشن چهارشنبه آخر سال را که از دیر باز  قبل از تاسیس این سازمان و بدنیا آمدن سران فرقه تروریستی رجوی وجود داشته است و بطور مسالمت آمیز برگزار می گردد؛ با شیادی خاص خودش آنرا به خشونت و آتش افروزی بکشاند.  

چهارشنبه سوری

و باز خنده دارتر از این هم اینست که بلافاصله بعد از پایان مراسم چهارشنبه سوری دستگاه پیروزی شمارش را بکار می اندازد و اعلام کند که مردم ایران در سراسر کشور به فراخوان سازمان پاسخ مثبت دادند و به خیابان آمده و آتش بازی کردند که انگار اگر این سازمان فرقه گرا و تروریستی فراخوان نمی داد کسی در ایران این کار را نمی کرد و تنها منتظر فراخوان سازمان بودند و بعد هم تا یک هفته در بوق و کرنا می کند که مقاومت ایران یک پیروزی بزرگ بدست آورده است. و این هم در لیست فعالیت های مقاومت در ماه اسفندماه ثبت می گردد.  

فرقه تروریستی رجوی در مسیر خیانت به ملت ایران و مزدوری برای بیگانگان

البته مردم ایران سالیان متمادی هست که نه تنها حساب شان را از فرقه تروریستی جدا کرده اند بلکه به خاطر جنایات و خیانت های بیشمار به شدت از این فرقه تروریستی متنفرند. ولی چند نکته را می خواستم به سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه متذکر شوم: 

اولا این جشن چهارشنبه آخر سال از دیر باز وجود داشته است و مانند همه مناسبت های مختلف هیچ ربطی به شما ندارد و مردم ایران هم هیچ نیازی به قیمی مثل سازمان فرقه گرا و تروریستی شما ندارند.

ثانیا شما با ترفند ها و فراخوان های تکراری هیچگاه نمی توانید این جشن مسالمت آمیز را به خشونت بکشانید و به اهداف شوم خود برسید چون مردم ایران هوشیارتر و آگاه تر از سازمان قرون وسطایی و پوسیده شما هستند.

ثالثا شما در این شرایط اسف بار کنونی تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده تان بهتر است به فکر نجات تشکیلات در حال فروپاشی کامل خود باشید و بقول معروف”کچل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی” و در این رابطه پیشنهاد میکنم بجای این فراخوان های تکراری یک فراخوان برای نجات تشکیلات در حال فروپاشی کامل خود صادر کنید تا بلکه فرجی حاصل گردد. 

دکتر مسعود بنی صدر عضو جدا شده از مجاهدین خلق

رابعا شما هیچ اعتقادی به این مناسبت های ملی مردم ایران مثل نوروز و جشن مهرگان و چهارشنبه سوری ندارید و من یادم هست که رجوی همیشه در نشست های مختلف می گفت ”ما فقط می خواهیم با برجسته کردن این مراسم آنها را از چنگ سلطنت طلبان و ملی گرایان در بیاوریم و گرنه ما یک سازمان انقلابی هستیم و نه هیچ سنخیتی با اینگونه مناسبت ها داریم و هیچ اعتقادی به این مناسبت های ملی نداریم و مجبور هستیم در شرایط فعلی چنین وانمود کنیم“

البته خودتان بهتر از هر کسی می دانید که این دست و پا زدن ها راه به جائی نمی برد و شما از سر بیکاری و سرکار گذاشتن نیروهای نگون بخت سازمان و پر کردن برنامه های سیمای به اصطلاح آزادی که تنها رسانه به شدت سانسور شده تان هست، می باشید و بس. و مردم ایران هم با نیات پلید شما آشنایی کامل دارند و به این اراجیف تکراری شما  تحت عنوان کذایی فراخوان هیچ اعتنایی نمی کنند. 

وبلاگ آیینه

لینک های مرتبط :

مصاحبه MardomTV با علی جهانی ـ نگاهی همه جانبه به آخرین شرایط اسفبار مجاهدین خلق ـ قسمت دوم

مصاحبه سایت نیم نگاه با آقای سعید باقری (عضو سابق فرقه رجوی) ـ قسمت ششم

از مسعود رجوی و ترور مستشاران نظامی آمریکا تا بزم مریم رجوی با رفقای جنگ طلب – بخش اول

این حمایت فرقه رجوی از چه قماش است ؟!

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33041

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *