264 بازدید
آئین چهارشنبه سورى و توصیه هاى مخرب و تروریستى مریم رجوى

آئین چهارشنبه سورى و توصیه هاى مخرب و تروریستى مریم رجوى

عبدالکریم ابراهیمی (عضو سابق فرقه مجاهدین خلق ـ ساکن اروپا)

چهارشنبه سوری یک آیین کهن ایرانی است که ریشه در اساطیر، فرهنگ و اعتقادات مردم ایران دارد. برگزاری چهارشنبه سوری که در همه ی شهرها و روستاهای ایران سراغ داریم، مردم با جمع کردن بوته در شب آخرین چهارشنبه سال یعنی نزدیک غروب آفتاب روز سه شنبه در محل هاى باز  و یا در گذرگاه در سه یا شش جا نزدیک هم کُپه می کنند. با غروب آفتاب و نیم تاریک شدن آسمان، زن و مرد و پیر و جوان گرد هم جمع می شوند و بوته ها را آتش می زنند. در این هنگام از بزرگ تا کوچک هر کدام سه بار از روی بوته های افروخته می پرند، تا مگر ضعف و زردی ناشی از بیماری و غم و محنت را از خود بزدایند و سلامت و سرخی و شادی به هستی خود بخشند.

چهارشنبه‌سوری که با نام‌های جشن چهارشنبه پایان سال و شب چهارشنبه سرخ نیز شناخته می‌شود. یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب واپسین چهارشنبهٔ سال (از غروب سه‌شنبه) برگزار می‌شود و اولین جشن از مجموعه جشن‌ها و مناسبت‌های نوروزی است.

این آئین کهن که سرشار از بروز عاطفه ها و حس همبستگى این مردم و این سرزمین را نشان میدهد، هیچوقت به مذاق دشمنان این مردم و فرهنگ کهن آن خوش نیامده است و سعى میکنند که آئین برافروختن آتش که بر اعتقاداتى خاص و شادى و سرزندگى بعد از آن بنا نهاده شده را به یک مسئله امنیتى تبدیل کنند و کام مردم را با تشویق قشر جوان به روى آوردن به استفاده از مواد آتش زاى خطرناک که اولا بر هم زننده نظم و آرامش و آسایش عموم است و ثانیا جان افراد را در تهدید قرار میدهد، میخواهند به زعم خود از آب گل آلود به نفع خود ماهى بگیرند و به بهانه مبارزه با آخوند، آرامش و آسایش مردم را سلب کرده و خوشى و شادى آنها را به اندوه تبدیل کنند.

در این میان، فرقه رجوى گوى سبقت را حتى از کینه توزترین دشمنان مردم این فرهنگ کهن ربوده است و در این زمینه هم، پیش تاز خیانت به مردم و فرهنگ ایران و ایرانى است.

MEK = Terror

با نزدیک شدن به عید نوروز، دستگاه تبلیغاتى و شیطان سازى رجوى شروع به خط و خطوط دادن براى آتش افروزى در آئین چهارشنبه سورى سال کرده است و با استفاده از فضاى مجازى و اجیر کردن عده اى  که بى خبر از نیت شوم رهبرى و سردمداران این فرقه هستند، میخواهد باعث سلب آرامش و آسایش مردم ایران را با اینگونه اعمال ضد امنیتى که هدفى جز بر هم زدن شور و نشاط و اتحاد مردمى نیست یک خوراک تبلیغاتى با خون جوانان این مملکت براى خود درست کرده تا رئیس جمهور خود خوانده فرقه رجوى یعنى مریم خانم، بهتر بتواند در بغل اربابان آمریکایى و غربى خودش خوش رقصى کند و مزد جنایت و خیانت خود که همان حمایت کورکورانه از این فرقه است از جانب اربابان خود کسب نماید.

بنابر این، توصیه ام به جوانان عزیز ایران زمین این است که این آئین کهن را هر چه با شکوه تر و با نشاط و روحیه بالا و دور از هر گونه مسائل امنیتى و آتش افروزى که منجر به صدمه و سلب آرامش دیگران میشود، برگزار کنید، مردم ایران لایق ترین مردمان این گیتى هستند که شادى و سرزندگى در میانشان و حس هم بستگى و عاطفى و عرق ملى در تک تک افراد نسب به هم  موج بزند، به اباطیل این فرقه  در فضاى مجازى اصلا توجهى نداشته باشید. این فرقه خائن به تمام معنا  در حق مردم و میهن خود و افراد اسیر و گرفتار در تشکیلاتشان است. به جد از مواد محترقه خطرناک که این فرقه توصیه میکند استفاده نکنید چرا که بعدا پشیمانى برایتان فایده نخواهد داشت. جوانان رشید و دلیر ایران زمین!، من هم بیش از ربع قرن پیش در دام فریب این فرقه افتادم. آنموقع اینترنت و تلفن همراه نبود، کارى کردند که من دیگر بلحاظ امنیتى نتوانم در ایران بمانم  و بعلت مشکلات و فشارهایى که در داخل کشور بود، به قصد رسیدن به کعبه آرزو بهترین مردم و سرزمینم را ترک کردم و  از ایران خارج شدم و به فرقه در عراق پیوستم. ابتدا چنان تشویق شده که سر از پا نمی شناختم و فکر میکردم که به بهشت آرزوهایم دست یافته ام. اما متأسفانه از چاله به چاه افتادم. چرا که  رهبرى این فرقه خیانت کار و جنایتکار و ضد مردمى است.

عبدالکریم ابراهیمی (عضو سابق فرقه مجاهدین خلق ـ ساکن اروپا)

من بیست و پنج سال در این فرقه گرفتار بودم و اخیرا توانستم از این جهنم خودساخته مجاهدین  خلاص شوم.

تمام وعده و وعیدهاى سران این فرقه کاملا دروغ و پوچ است و نیات شومشان صد و هشتاد درجه خلاف گفته ها و رفتارشان است، بنابراین در دام فریب و توصیه هاى ضد امنیتى آنها نیفتید و براى برگزارى آئین چهارشنبه سورى آماده شوید، بدور از مسائل امنیتى که جانتان را در معرض خطر قرار میدهد و آسایش دیگران را به مخاطره میاندازد، آتش روشن کنید و از روى آتش بپرید و زردى و درد و نحوست را به آتش سپرده و سرخى آنرا طلب کنید، شادى و جشن حق شماست و به کورى چشم مریم رجوى و سران جانى اش در امنیت کامل ، بهترین ها را براى ملت ایران بخصوص جوانان عزیز آرزو دارم  شاد و سرزنده باشید.

ایران فانوس

لینک های مرتبط :

باز هم چهارشنبه سوری و فراخوان های تکراری فرقه تروریستی رجوی

فروپاشی تشکیلات رجوی در آلبانی و توهم مریم رجوی

آلترناتیو باید دشمن سلطه گران و دوست آزادی، استقلال و عدالت اجتماعی باشد!

وضعیت فعلی مجاهدین خلق در آلبانی ـ مقاله یکی از جداشدگان ساکن تیرانا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=33048

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *