هنر و سینما
299 بازدید
مریم رجوی و تلاش های مذبوحانه ی بی سرانجام

مریم رجوی و تلاش های مذبوحانه ی بی سرانجام

مصطفی آزاد

ارسال به سایت نیم نگاه

سخنرانی های ادامه دار مریم رجوی در سالن های زیرمجموعه مجمع اروپایی و علی الخصوص در اجلاس فراکسیونهای احزاب مردم اروپا و لیبرال دمکراتها و احزاب چپ اروپا که گاها برای کمتر از ۴۰ نفر ایراد میشد این روزها از چشم انداز و تلاش های جدید این فرقه تروریستی برای گشایشی نو در ایده های لجن پراکنانه وی و جریان برخاسته ازآن خبر میدهد.

 مریم رجوی در پایان حضورش در اجلاس ها و طی یک اظهارنظر مطبوعاتی از وضعیت انفجاری جامعه!! و ریسک های پرخطر سرمایه گذاری اروپائیان در ایران و عدم مشروعیت حکومت ایران!! سخن گفت و اینکه امریکا باید برای پایان موضوع سوریه و کنارگذاشتن بشار اسد با موضعی سرسختانه باید وارد شود!!!. دادن کدهای فریب و توطئه بابت ادعای تحویل موشک های برکان به دولت صنعای یمن و ایضاء بر طبل جنگ کوبیدن علیه ایران آنهم توسط اربابان امریکایی خود از زمره دست و پازدن های این فرد خودباخته فرقه رجوی است.

پاسخ منفی فدریکا موگرینی به درخواست ملاقات مریم رجوی

جواب منفی فدریکا موگرینی مسئول سیاست های خارجی اتحادیه اروپا برای ملاقات با او نشانه ای از همین شکست های جریان رجوی برای تاثیر گزاری حتی اندک برای تصمیم سازان و نمایندگان اروپایی است. لابد این بار تجارب و آموزه های قبلی فرقه رجوی شامل تعاملات و وطن فروشی با نهادهای امنیتی دیکتاتور عراق و بعدا اطلاعات ارتش امریکا و فرماندهان امریکایی مستقر در عراق در تطمیع حتی یک بیستم نمایندگان مجلس اتحادیه اروپا علیرغم انجام هزینه های مخفی ولی به ظاهر بزرگ برای وضعیت درآمدهای نمایندگان اروپایی نیز کارساز نشد. لو رفتن این تطمییع ها از آنجا آغاز شد که بعضی از این  فرماندهان بلافاصله بعد بازنشستگی با دریافت حق حضور۴۰ هزار دلاری در سخنرانی های بی نتیجه دارودسته رجوی در اروپا حضور می یابند و تایید می کنند جریان رجوی تنها نماینده واقعی مردم ایران تلقی گردد!!!!. البته در سالن های فرعی این اجلاس ها موضوعات متعدد محور سخنرانی ها قرار داشت و چندین تن از اعضای ارشد و سابق جریان رجوی از جمله آقایان داوود ارشد باقروند و مهدی خوشحال و عبدالکریم ابراهیمی  نیز برای اجلاس “نه به ترور افشاگران ترور و خشونت” از سوی نمایندگان اتحاد چپ اروپا و سبز شمال اروپا دعوت شده بودند.  که آقای داود ارشد ضمن معرفی جنبش منتسب به خود با عنوان “نه به فرقه ها و تروریسم” موضوع خشونت، دنباله روی فرقه تروریستی مجاهدین از سیستم مجاب سازی ذهنی افراد حاضر در تشکیلات و سوابق خشونت و تروریسم آن را به روشنی به حاضرین در جلسه مطرح نمودند و از اتحادیه اروپا درخواست نمودند تصمیمات جدی و اثر گذار برای مقابله با آن برگزینند.

پیامدهای این فعالیت پارلمانی چنان تیم حاضر مریم رجوی و اطرافیان وی را شوک زده و متاثر نمود که با آماده سازی فوری چماقداران حاضر در پیرامون ساختمان اجلاس و حتی کریدور آن محل ـ آقایان مهدی خوشحال و ابراهیمی را با فحاشی و ضرب و جرج جدی مواجه ساخته و حمید طاهرزاده از گماشته های به اصطلاح شورای خود ساخته رجوی نیز  آقای داوود ارشد باقروند را به خالی کردن گلوله در سرش در فرصت های آتی تهدید نمود.  

فی الواقع  مریم رجوی و جریان وی بعد از ۳۹ سال از پیروزی انقلاب مردم ایران و به واسطه حرکتهای جدای از مردم و قدرت طلبی های سیاسی اوائل انقلاب و شروع درگیری های خشونت بار خیابانی و اقدام سرزده در انجام ۱۷۰۰۰ ترور مردم کوچه و بازار و مسئولین کشوری که در حین جنگی تحمیلی از سوی دولت عراق بود ، اینک راه حل های ناپیدایی را برای شکت بن بست های سیاسی خود میزنند.

MEK

از ستاد داخله سازمان تا فرماندهان دیگر فرقه رجوی بخوبی می دانند حتی با نتایج اپسیلنی تاثیرگذاری در اعتراضات اقتصادی مردم در چند شهر ایران برخوردارند. بعد از چهار دهه بی توجهی مردم ایران به این جریان تروریستی  بعید هم نخواهد بود که مریم رجوی از دوسال پیش فقط برای حضور یکبار و محدود و چند روزه خود از امریکا و انجام چند مورد سخنرانی علیرغم استفاده از عناصر نئوکان و جنگ طلب امریکا همچون جان بولتن و… نتوانست مجوز ورود به خاک امریکا را اخذ نماید. ضمن اینکه  عالیترین همکاری های اطلاعاتی و وطن فروشانه ای را با ایالات متحده امریکا بعد از خلع سلاح سازمان در سال ۱۳۸۲ و بعد آن در عراق طی انعقاد قرارداد ۱۶ ماده ای منضم به خلع سلاح انجام داده بود. در قرارگاه اشرف فقط به سه ماده مفاد آن اشاره شد و مابقی محرمانه عنوان می گردید. در آن سه ماده نیز مسئولین اعلام می نمودند ما ملزم به همکاری های اطلاعاتی با امریکا جهت نابودی حکومت ایران هستیم و بلافاصله در ۱۴ قرارگاه کوچک اشرف مسئولین از جدیدالورودها نقشه های محل های یکانهای نظامی ارتش و سپاه و نیروی انتظامی را استعلام و بروز و در جلسات متنوع شبانه و مشترک با فرماندهان امریکایی به آنها تحویل می دادند. این همکاری ها چنان وادادگی و حماقت های بچه گانه را در مسئولین تراز اول قرارگاه اشرف بوجود آورده بود که مدام از تغییر نگرش فرماندهان امریکایی به مجاهدین و حتی تحویل و عودت سلاح های اخذ شده از فرقه مجاهدین سخن به میان می آوردند.

جاسوسی و مزدوری موجب بیزاری و تنفر مردم ایران از فرقه رجوی شده است

این نگرش بالا به پایینی و عدم اعتماد به مردم ایران از ابتدای انقلاب تفکرات نداشته فرقه رجوی را در شرایط کنونی قرارداده است. اتکا به امریکاییان و جناح جنگ طلب آنها و قبل ها رژیم دیکتاتور بعثی عراق ـ نمونه بارز این پریشان حالی باند رجوی است.  تنها امید اندک مریم رجوی در این اجلاس ها به حمایت های جزیی تعدادی از نمایندگان منتسب به حزب راستگرای مردم اروپا بود که قدمتی مشخص در باندهای مافیایی اروپا نزد افکارعمومی اروپا دارد.

چنانچه میدانیم بالاخره با تلاشهای مردمی و سیاسی موثر، حقوق ماهانه کمیساریای پناهندگی ملل متحد برای اعضای جداشده از سازمان در کشور آلبانی مستقل از خواسته های یکجانبه و غیرقانونی فرقه رجوی هم اکنون براحتی به اعضای جداشده پرداخت میشود. این پیروزی روزنه و تهدید بسیار جدی برای تشکیلات سوراخ شده مسعود رجوی بحساب می آید این اخبار براحتی با محفل های موجود در اعضای آلبانی در سطوح متفاوت تشکیلات سروصدای خود را ایجاد نموده است. مصیبت های وحشتناک دافعه افراد باقیمانده در تشکیلات برای انتقال به محل اشرف۳!! چنان بوده که مریم رجوی را از یکسال پیش مستمرا در تیرانا زمین گیر کرده بود. در هرحال چنین اقدامات صوری منظور به نمایش گذاشتن مریم رجوی در جلسات محدود و بی تاثیر اتحادیه اروپا که گاها با حمایت های نهادهای تروریست پرور دولت امریکا صورت می پذیرد ، پذیرش کننده ای را در میان مردم ایران نمی یابد.

لینک های مرتبط :

دام های نخبگان و نظریه پردازان شورای روابط خارجی امریکا برای مردم ایران

درخواست مهار تروریسم فرقه رجوی درکنفرانس گرامیداشت افشاگران ترور شده

سگها و گرگهای امروز ـ مقاله ی مهدی خوشحال عضو سابق فرقه رجوی

در پی حمله محافظین مریم رجوی به جداشدگان، نماینده پارلمان اروپا خواستار جلوگیری از ورود مریم رجوی به پارلمان شد

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31818

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

آلبانی ، موساد و مجاهدین خلق

آلبانی ، موساد و مجاهدین خلق

آلبانی ، موساد و مجاهدین خلق دهم ژوئیه ۲۰۱۸ در مقاله های قبلی به قسمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *