هنر و سینما
195 بازدید
فرقه رجوی در بن بست ... مقاله یکی از جدا شدگان فرقه رجوی در آلبانی

فرقه رجوی در بن بست … مقاله یکی از جدا شدگان فرقه رجوی در آلبانی

زینال شهیدی (نام مستعار) ـ نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی 

تیرانا، آلبانی، نهم فوریه ۲۰۱۸

کاملا مشهود و بارز است که فرقه رجوی در آلبانی در مقابل جداشدگان در بن بست کامل قرار گرفته است. یعنی نه راه پس و بازگشت دارد و نه راه پیش و جلو رفتن. 

واقعیت این است الان شرایط در آلبانی کاملا علیه فرقه رجوی و به سود نفرات جدا شده است و این یعنی ضربه مهلک بر پیکر پوسیده فرقه جهنمی رجوی.

فرقه رجوی به خاطر فشارهایی که بر نجات یافتگان گذاشت و آنان را متحد و مقاوم در برابر خود کرد به غلط کردم گویی افتاده و جلوتر از کمیساریا به نفرات پول می دهد تا بتواند شاید شرایط قبل را مجددا برقرار نماید.

مسئول دفتر فرقه منحوس رجوی در تیرانا جداشدگان را برای گرفتن مستمری به دفتر دعوت کرده و کاملا منکر شده که حرفی از قطع مستمری در میان بوده است. اما مسئول دادن مستمری به نفراتی که مراجعه کرده اند گفته است باید مالک بیت مشعل (افشاگر ماهیت استبدادی سران فرقه) را که هفته قبل علنی شده محکوم کنند تا ۲۳۰ یورو به آنها بدهد.

تعداد انگشت شماری بخاطر نیاز به پول و بدبختیهایی که دارند این کار را کردند، ولی دیگران محکوم نکردند که فرقه رجوی به آنها پول نداده است. تعدادی به مسئول دفتر فرقه در تیرانا گفته اند تقصیر خودشان است و اگر مستمری افراد را قطع نمی نمودند امثال مالک این کار را نمی کرد. به این ترتیب نفرات تو دهنی محکمی به مسئول دادن مستمری ها زده اند.

جداشدگان آلبانی در کشاکش با سران فرقه تروریستی رجوی

خیلی روشن است فرقه رجوی کاملا در بن بست گرفتار شده است. مسئولین فرقه می دانند پول هر کس را قطع کنند کمیساریا آنرا تأمین می کند و می دانند هر کاری بکنند نمی توانند شرایط قبل را مجددا بوجود آورند. همچنین آنان می دانند اگر پرداخت مستمری به صورت مرتب و دائم توسط کمیساریا انجام شود، عملا کسی در فرقه نخواهد ماند و جداشدگان هم یکی بعد از دیگری دست به افشاگری علنی خواهند زد.

خیلی از نفرات داخل تشکیلات منتظر هستند ببینند که آیا واقعا کمیساریا مشکلاتش با نفرات جدا شده حل شده است یا نه و آن وقت تصمیم برای نجات خود خواهند گرفت. این یعنی ضربه مهلک به تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی.

ممکن است نجات یافتگان در آلبانی در حال حاضر در شرایط خوبی نباشند ولی آینده از آن این افراد است و فرقه رجوی باید آماده افشاگریهای گسترده از میان همین نفرات جداشده باشد.

نجات یافتگان وظیفه انسانی و ملی خود می دانند کاری کنند که ماهیت این فرقه تروریستی برای مردم آلبانی روشن شود. این فرقه با آمدن خودش به آلبانی این کشور را نجس کرده است. امید به آن روزی که مردم آلبانی هم ماهیت این فرقه و رهبر آن مریم رجوی را بشناسند و شر این فرقه از سر افراد گرفتار کم شود.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

کینه توزی فرقه رجوی نسبت به نجات یافتگان

اعتصاب و درگیریهای آلبانی بر سر وعده‌های سران سازمان مجاهدین

نامه سرگشاده به ریچارد چارنسکی، نماینده پارلمان اروپا و خزو روداش نماینده پارلمان کرواسی

وحشت سران فرقه تروریستی رجوی از پیروزی جداشدگان در تیرانا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31989

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه های اعتراضی اعضای سابق فرقه رجوی به دولت آلبانی _ نامه داود باقروند ارشد، ساکن آلمان

نامه های اعتراضی اعضای سابق فرقه رجوی به دولت آلبانی _ نامه داود باقروند ارشد، ساکن آلمان

نامۀ آقای داود باقروند ارشد به دولت آلبانی در دیدار با مقامات سفارت آلبانی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *