317 بازدید
ضربه مهلک جداشدگان به مریم رجوی

ضربه مهلک جداشدگان به مریم رجوی

محمد هاشمی – نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۸

بنا به خبر موثقی که یکی از دوستانم در داخل فرقه رجوی به ما داد موضوع از این قرار است که از آنجا که کمیساریا قول داده که مستمری ماهانه افراد جدا شده از فرقه رجوی را مستقیما هر ماه به حسابمان بریزد، و ما هم دیگر حاضر نشدیم مستمری با هزار تحقیر و تهمت از فرقه بگیریم، فرقه رجوی به وحشت افتاده است که مبادا دست ما برای افشاگری باز شود.

فرقه می داند که ما با برخی از دوستانمان که هنوز در تشکیلات رجوی اسیر هستند ارتباط داریم. این برای مریم رجوی و تشکیلاتش قابل تحمل نیست و مثل مار زخم خورده به خودش می پیچد.

مریم رجوی خوب میداند که ما دستمان بازتر شده و تمام دروغهایی که رجوی در درون تشکیلات به خورد افراد می داد را فاش میکنیم تا همه بدانند که حرفهای رجوی برای جلوگیری از جداشدن چقدر فریبکارانه است.

کشاکش جداشدگان با فرقه ستیزه جوی رجوی

الان در درون فرقه رجوی تعداد زیادی خواهان جدایی هستند. فرقه تابحال از حربه مستمری استفاده می کرد و آنها را می ترساند و به افراد از دنیا بی خبر گفته بود که هر کس فرار کند، یا خارج از کادر ما تنظیم و اقدام نماید، هیچ مستمری به او داده نمی شود و باید در پارک بخوابد و از گرسنگی بمیرد.

ما هم برای کمک به دوستانمان برای آزادی از تشکیلات در هر کجا به آنها اطلاع میدهیم که بدانند دیگر ترس نداشته باشند و مستمری دادن مجاهدین خلق کنار رفته و مستمری را کمیساریا بدون قید و شرط میدهد.

مریم رجوی بهتر از هر کس دیگر می داند که این موضوع باعث ریزش نیرو و بهم ریختگی بیشتر در تشکیلات میشود. البته خبر رسیده که مریم هم سراسیمه برای فرماندهان نیرویی پیام فرستاده که با توجه به اینکه افراد جدا شده دستشان برای رابطه با افراد درون فرقه باز شده، لذا فقط ترددات ضروری و پزشکی به شکل خیلی محدود با نفر همراه از لایه های بالا مجاز است.

ما نجات یافتگان به مریم رجوی گفته بودیم که روزی روی سرت آوار میشویم، حالا دیدی که ما صحنه را بردیم، حالا نوبت ماست که با دست باز افراد اسیر در تشکیلات را آگاه سازیم و آنها را از زیر یوغ تو رها بکنیم. محدودیت در تردد هم چاره کار مریم رجوی نیست چون کلا دوران این تشکیلات فرقه ای به پایان رسیده و همه مشاهده می کنند که در حال اضمحلال است.

در روزهای آینده خبرهای تکمیلی را برایتان خواهم نوشت.

لینک های مرتبط :

خروج ممنوع در فرقه رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ساکن آلبانی

اشتباه محاسباتی مریم رجوی ـ مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین ساکن تیرانا

اعتراضات نجات یافتگان فرقه رجوی در برابر مقر کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان در آلبانی

وحشت سران فرقه تروریستی رجوی از پیروزی جداشدگان در تیرانا

 

 

 

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31690

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *