هنر و سینما
296 بازدید
درخواست مهار تروریسم فرقه رجوی درکنفرانس گرامیداشت افشاگران ترور شده

درخواست مهار تروریسم فرقه رجوی درکنفرانس گرامیداشت افشاگران ترور شده

داوود باقروند ارشد (عضو سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت ـ ساکن اروپا)

اول فوریه ۲۰۱۸

روز گذشته سی ژانویه ۲۰۱۸ پارلمان اروپا شاهد کنفرانس حمایت از افشاگران تروریسم و مافیا  در گرامیداشت و یاد بود خانم دافنه کاروانا گالیزیا ـ زن خبرنگار شجاع افشاگرمافیای اروپایی اهل مالت ترور شده بدست مافیای مالت با بمب گذاری زیر خودرو وی و خبرنگار افشاگر اسپانیایی خوزه کوزو افشاگر جنایات آمریکا در عراق،  ترور شده در بغداد توسط ارتش آمریکا بود.

خانم دافنه کاروانا گالیزیا ـ زن خبرنگار شجاع افشاگرمافیای اروپایی اهل مالت ترور شده بدست مافیای مالت با بمب گذاری زیر خودرو وی

سخنرانی داوود باقروند ارشد عضو سابق فرقه مجاهدین در پارلمان اروپا ـ یوتیوب نیم نگاه

کنفرانس توسط گروه اتحاد چپ اروپا _ چپ سبز شمال اروپا سازماندهی شده بود و جنبش نه به تروریسم و فرقه ها بعنوان یک تشکل افشاگر به این کنفرانس دعوت شده بود که آقای داوود ارشد از اعضای عالیرتبه سابق مجاهدین و عضو سابق شورای ملی مقاومت  به نمایندگی از این جنبش در آن شرکت نمود.

 خانم گابی چیمر رئیس گروه چپ سبز در پارلمان اروپا

در این کنفرانس آقای جولین آسانژ بنیانگذار ویکی‌لیکس و سردبیر آن از طریق فیس بوک و خانم جولی ماژرسکا رئیس گروه خبرنگاران بدون مرز در پارلمان اروپا شرکت و هر کدام از مشکلات و خطرات و تهدیداتی که افشاگران با آن مواجه هستند سخن گفتند.

جولیان آسانژ افشاگر ویکی لیکس

آقای ارشد نیز ضمن معرفی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها بعنوان یک جنبش افشاگر از برگزاری جلسه حمایت از افشاگران تشکر نموده اضافه کردند که آنچه امروز از گزارش شهادت دو خبرنگار افشاگر شاهد بودیم نشان میداهد که در رابطه با حمایت از افشاگران  جنایات و فساد، نقض حقوق بشر، اتحادیه اروپا باید اقدامات جدیتری را اتخاذ کند.

اعتراض به ترور افشاگر ـ خوزه کوزو خبرنگاری که بخاطر افشای جنایات ارتش آمریکا در عراق ترور شد

آقای ارشد با اشاره به خودشان گفتند: در نمونه خود بنده زمانیکه تصمیم گرفتم جنایات و سیاستهای تروریستی تشکلی که در آن فعال بودم را افشا کنم به ده سال زندان جهت جلوگیری از افشای جنایاتشان به جهان مواجه شدم. و تنها زمانیکه آمریکایی ها عراق را تسخیر کردند بود که توانستم فرار کرده و  نجات یابم.

این گروه سازمان مجاهدین که از آن صحبت میکنم و مدعی است که علیه رژیم ایران فعالیت میکند، به این نوع اقداماتش در عراق بسنده نمیکند. دو ماه قبل درست در وسط همین پارلمان توسط یکی از اعضایش به خالی کردن یک گلوله در مغز من درصورتیکه دست از افشاگری جنایاتشان برندارم تهدید شدم.

حمید رضا طاهارزاده عضو فرقه تروریستی مجاهدین خلق

وقتی که فعالیتهای ما را در افشای سوء استفاده آنها از پارلمان اروپا و رسانه ها و سیاستهای تروریستی شان متوقف نکردیم همین چند هفته پیش درست در مقابل پارلمان اروپا دو تن از فعالین ما مورد ضرب و شتم قرار گرفت که توسط حفاظت پارلمان از دست آنها نجات یافتند و در بیمارستان بستری شدند همه اینها نشان میدهد که اینها چقدر علیه کسانیکه دست به افشاگری در زمیمه تروریسم ، سیاستهای نقض حقوق بشر، فساد و … فرقه رجوی میزنند، خشن و مهاجم هستند تا حدی که حتی در داخل همین پارلمان در بیرون همین پارلمان افشاگران را مورد تهدید و ضرب و شتم قرار میدهند و کسی نیست که آنها را متوقف کند!!

جلسه امروز بوضوح این امر را اثبات میکند که اتحادیه اروپا باید اقدامات جدی تری در حمایت از کسانیکه افشاگری میکنند و حقایق را بیان میکنند اتخاذ نماید.

ضرب و شتم مهدی خوشحال عضو سابق فرقه رجوی در پارلمان اروپا در بروکسل

آقای استه لیوس کولوگلو عضو پارلمان اروپا از حزب چپ و اداره کننده جلسه در جواب به اعتراض و درخواست آقای ارشد توضیح دادند که گروه اتحاد چپ اروپا – چپ سبز شمال اروپا اخیرا یک لایحه ای را در حمایت از افشاگرها، حتی حمایت از خانواده آنها و … را به پارلمان اروپا ارائه کرد که متاسفانه با مخالفت حزب راستگرای مردم اتحادیه اروپا از نهایی شدن آن جلوگیری شد.

مریم رجوی در جلسه حزب راستگرای مردم

لازم به یاد آوری است که حزب راستگرای مردم  اروپا همان حزبی است که اخیرا بعد از اخراج فرقه رجوی از پارلمان اروپا بدلیل اعمال تروریستی اش مریم رجوی را به دفتر خود در پارلمان لوکزامبورگ دعوت نمود تا در یک جلسه نمایشی در راستای سیاستهای مافیای موجود در اروپا و جهان در حذف و سرکوب افشاگرها از این فرقه تروریستی دلجویی و حمایت نمایند. و توسط آقای ارشد طی نامه ای به رهبر آن محکوم و اعتراض شد.

 در دنیای مدرن اعمال و اقدامات تروریستی مذموم و نکوهیده است ... آرش رضایی

نه به تروریسم و فرقه ها

لینک های مرتبط :

در پی حمله محافظین مریم رجوی به جداشدگان، نماینده پارلمان اروپا خواستار جلوگیری از ورود مریم رجوی به پارلمان شد

چرا مسعود رجوی بر سر مهمترین بزنگاه تاریخی به دادن سه اطلاعیه بسنده کرد

سگها و گرگهای امروز ـ مقاله ی مهدی خوشحال عضو سابق فرقه رجوی

تشریح آخرین وضعیت اسرای فرقه رجوی قبل از زندان ابدی ” اشرف ۳ “در ملاقات با دکتر ورنر هویر معاون سابق وزیر امور خارجه آلمان

مصاحبه دکتر نوری زاده با آقای داوود باقروند ارشد عضو جدا شده از فرقه مجاهدین

 

 

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31787

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

روزنامه بریتانیایی گاردین: سخنرانی جولیانی برای چهار هزار نفر لهستانی در ویلپنت پاریس

روزنامه بریتانیایی گاردین: سخنرانی جولیانی برای چهار هزار نفر لهستانی در ویلپنت پاریس

روزنامه بریتانیایی گاردین: سخنرانی جولیانی برای چهار هزار نفر لهستانی در ویلپنت پاریس دوم ژوئیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *