316 بازدید
تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی ... مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی … مقاله یکی از نجات یافتگان در آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، هجدهم فوریه ۲۰۱۸

با سلام خدمت خوانندگان عزیز خصوصا خانواده های محترم

در مقاله قبلی که نوشته بودم اعلام کردم که مطلب بعدی که به آن خواهم پرداخت موضوع تفکیک جنسیتی مطلق در سازمان مجاهدین خلق است و الان میخواهم به این موضوع بپردازم.

در مقاله قبلی به این موضوع اشاره کردم که هر سازمان و جنبش انقلابی آن چیزی را که برای جامعه خودش قرار است به ارمغان ببرد را ابتدا در سازمان و تشکیلات خودش محقق میکند، و از این رو من میخواهم در این مقاله به این موضوع اشاره کنم. چون آن چیزی که در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق جاری است همان چیزی است که آنها در رویاهایشان برای مردم ایران میخواهند .

در مقاله قبلی به این موضوع هم اشاره کردم که به لحاظ روانشناسی و انسان شناسی زن و مرد مکمل یکدیگر و در همه امور از عواطف و علایق و … محتاج و نیازمند یکدیگر می باشند.

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی

یکی از شعارهای عامه پسند سازمان مجاهدین خلق که مریم رجوی خیلی روی آن مانور می دهد برابری زن و مرد و آزادی زنان و رفع تفکیک جنسیتی در جامعه میباشد و اما مناسبات درونی سازمان مجاهدین خلق به چه شکل است.

مریم رجوی و چالش «دختران خیابان انقلاب»، هزار توی فریبکاری های مجاهدین

وقتی مردی در داخل تشکیلات بخواهد با زنی صحبت کند نباید تنها با او حرف بزند بلکه باید حتما نفر سومی هم حضور داشته باشد. چون مسعود رجوی همه را به کیش خود می پندارد و به هیچ کس از زن و مرد اعتماد ندارد. صراحتا می گویند که ممکن است به این صورت مرزهای انقلاب رهایی بخش مریم مخدوش گردد.

زنان حق ندارند تکی تردد کنند چون آنان همگی نوامیس مسعود رجوی هستند و او خوش ندارد لکه ای بر دامن زنانش بنشیند.

در لیبرتی باید با ۲ لایه گونی سبز که بر روی تیرکهای فلزی نصب میشد مقر زنان را از مردان جدا میکردند به طوری که کوچکترین روزنه دیدی متصور نباشد و به این ترتیب انقلاب خواهر مریم حفظ شود.

زمانی که برای کندن سنگرها به مقر زنان میرفتیم همیشه یکی از زنان بسیار مسن نگهبان بود و به گفته برخی از این دختران جداشده در حال حاضر، آنها را در بنگال ها حبس می کردند و درب بنگال را هم از بیرون قفل می نمودند و آنها حق استفاده از سرویسهای بهداشتی را هم طی این مدت نداشتند چون ممکن بود روبرو شدن آنها انقلاب خواهر مریم را سوراخ کند.

کادرهای تشکیلاتی زن در فرقه رجوی در محدودیت های بازدارنده و آزاردهنده قرار دارند

و اما میرسیم به آلبانی و در قرارگاه به اصطلاح “اشرف ۳” که مرز بین مقر زنان و مردان به صورت یک تپه است که دور این تپه ۳ لایه سیم خاردار بلند کشیده شده و بالا رفتن از این تپه برای همه افراد مطلقا ممنوع است.

من نمیدانم که حرف جدید این سازمان برای مردم ایران چیست. وقتی شما به تفکیک جنسیتی در ایران ایراد می گیرید و آنرا محکوم میکنید و وعده لغو آنرا می دهید، پس به چه دلیل در تشکیلات خودتان تمام مرزهای ارتجاع و تحجر را در نوردیدید و تفکیک مطلق جنیستی به صورتی که در قرون وسطی هم سابقه نداشته است را اعمال می کنید.

اگر انقلاب مریم حق است، چرا زنان و مردان انقلاب کرده و مریدان مریم رهایی را آزاد نمی گذارید تا معلوم شود که چقدر انقلابتان محقق شده و در عمل پیاده گردیده است.

گفتگوی آرش رضایی و نسرین ابراهیمی عضو سابق مجاهدین خلق ساکن سوئیس

اگر شما طرفدار رهایی مردان و زنان هستید چرا تمام تفکرات شما آلوده به جنسیت است.

متاسفم برای خودم که سالیان زیادی از عمرم را با این تفکرات ارتجاعی و ایدئولوژی که از تحریک جنسی شروع شده و به آن ختم میشود تلف کردم.

امیدوارم تمام مردم به ماهیت کثیف فرقه تروریستی رجوی پی ببرند.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

مصاحبه با خانم نسرین ابراهیمی عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ قسمت هفتم

“فرقه ها جدید ترین و خطرناک ترین تهدید برای آزادی زنان” ـ قسمت دوم

عملیات جاری، کشنده عزت نفس

لچک انقلابی!!

نامه های سه جدا شده از فرقه رجوی به خانم روونا وودا (Rovena Veda) معاون وزیر کشور آلبانی

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=32254

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *