هنر و سینما
233 بازدید
وظیفه ی شما دوری از تحرکات مردم است!

وظیفه ی شما دوری از تحرکات مردم است!

فریدون اورموی (پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی)

ارسال به سایت نیم نگاه

Tuesday, January 09, 2018

محمد قرائی بعنوان یک رجویست نامدار ، بارها وارد میدان شده تا حرکات اعتراضی مردم ایران را لوث کند که البته وظیفه ی ذاتی خود را انجام داده و دراین مورد اعتراضی بر او وارد نیست!

اما سئوالی در یکی از نوشته های خود مطرح کرده که برای جواب دادن جان میدهد:

“راستی وظیفه ما اشرف نشانها و آزادیخواهان در مقابل این همه فدا و رنج شکنج زندانیان و خانواده ها و خلق بپاخاسته ایران چیست “؟!

شما خلط مبحث کرده اید عزیز!

اشرف نشان بت پرست و مراد پرور است و رابطه ای با آزادیخواهی ندارد و اگر داشته باشد از نوع اجتماع نقیضین است و شما بهتر بود که این سئوال را به دو بخش تقسیم کرده و مطرح می کردید!

درمورد وظیفه ی اشرف نشان ها ، پیشنهاد من بشما این است که ابدا برای آزادیخواهان اشک نمساح نریزید و با حمایت های ریاکارانه ی خود از آنها ، اقدامات و تحرکات آنها را لوث نکنید!

باور کنید حضور شما در هر حرکت اعتراضی اصیل ، چیزی جز دادن بهانه برای سرکوب آن حرکت نیست!

اگر براستی هم درصدد برآمده اید که از آزادیخواهان حمایت کنید، آنها را بحال خود بگذارید و سبب نشوید که مارک دشمن ملت به آنها زده شود!

 بهتر است که مانند یک جذامی عاقل ، ازآنها فاصله بگیرید و با این جدایی لطفی در حق آنها بکنید!

باند رجوی فرو رفته در باتلاق آلبانی

و نیز :

“در ابتدای این مقاله کوتاه نوشتم که مردم ایران در همین دهه قیام کاری کردند کارستان. نتیجه هرچه باشد تا همینجای قیام محرزاست که آتش در خیمه و خرگاه ولایت افتاده است…”.

مطمئن باشید که هر حرکت مردمی اصیل ، به شما  هم بعنوان “ضد خلقی های نوکر اجانب” ، ضربه ی اساسی خواهد زد و بیخود به معده ی شریف خود قول های خوب ندهید!

اما شما هم راهی برای خدمت به قسمت کوچکی ازمردم دارید و این راه از فشار به رجوی ها برای اعاده ی حقوق این “اشرف نشین های سابق” میگذرد!

تا این گروگان های رجوی در اسارتگاه آلبانی به حقوق خود نرسند و آزادی نسبی قابل تایید خانواده های ذیربط به آنها داده نشود ، شما نمی توانید به اظهار نظر در مورد مبارزات مردم بپردازید وگرنه به شماها که بدستور رجوی قلم بدست میگیرید ، خواهند گفت که “رطب خورده منع رطب کی کند “!

محمد قرایی توجیه گر اقدامات ضد میهنی فرقه رجوی

شما راه درازی برای کسب اعتماد مردم دارید و البته می توانید به طریقی که گفتم ، گام های اولیه را بردارید و آنگاه به دستگیر شدگان و … دل بسوزانید!

حمایت باند رجوی از مردمی که فرزندانشان دستگیر شده ، وضع روحی آنها را خراب تر خواهد کرد و آنها می توانند تصور کنند که اتهام فرزندانشان میتواند سنگین باشد!

بگذارید این دستگیر شدگان با اتهام واقعی خود محاکمه شوند و باعث نشوید که به اتهام وابستگی به رجوی ، دچار مشکل شده و منزوی گردند!

این انزوا، تاثیر بدی بر سرنوشت آنها خواهد داشت و بنابراین برای یکبار هم که شده مردانگی و انسانیت بخرج داده ، سفره ی خود را از آنها جدا کنید!

اصلا آنها را بخاطرات شرکت در این تظاهرات ، محکوم کنید  و ابراز تنفر از آنها بنمایید تا این کارتان تبدیل به نقطه ی قوتی در پرونده ی آنها شده و زودتر آزاد شوند!

“به خلق قهرمان” در این مورد کمک کنید!

لینک های مرتبط :

با آن سوی چهره ی ارباب مسعود و مریم رجوی آشنا شویم

راه متفاوت و عاقلانه مردم تبریز برای ایجاد اشتغال و توسعه … در نقد و بررسی مواضع ستیزه جویانه مرید کهنه کار رجوی

حمایت شما سران فرقه فاشیستی رجوی ، مشروعیت کار معترضان واقعی را از بین می برد!

دام های نخبگان و نظریه پردازان شورای روابط خارجی امریکا برای مردم ایران

دنیای بسته فرقه مریم رجوی ـ مقاله ی یکی از نجات یافتگان فرقه مجاهدین، ساکن تیرانا

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31139

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

فریدون اورموی (تحلیلگر و پژوهشگر سیاسی) قسمت اول ارسال به سایت نیم نگاه Saturday, March …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *