هنر و سینما
294 بازدید
مشکلات اقتصادی ایران و فرصت طلبی مسعود رجوی

مشکلات اقتصادی ایران و فرصت طلبی مسعود رجوی

حمیرا محمدنژاد (از کادرهای تشکیلاتی جدا شده از فرقه مجاهدین خلق ، ساکن آلمان)

چهاردهم ژانویه ۲۰۱۸

من حمیرا محمدنژاد از انجمن زنان حدود ۹ سال را در فرقه رجوی گذرانده و مناسبات فرقه ای را تجربه کردم، فرقه ای که رهبرش رجوی دنبال خشونت و صدور تروریسم برای به قدرت رسیدن خودش می باشد. سران فرقه اعضای خود را به کشتن می دهند و از خون آنها برای مشروع نشان دادن اقدامات تروریستی خود سوء استفاده می کنند.

فرقه با دروغ و سانسور و با بستن امکان ارتباط افراد با دنیای خارج ـ آنها را بعد از به دام انداختن در ناآگاهی و اطلاعات تزریقی، نگهداشته و افراد را دچار روانگردانی و تفتیش عقاید می کند.

مصاحبه سایت نیم نگاه با حمیرا محمدنژاد عضو سابق مجاهدین خلق

در فرقه سالیان سال است که با قدرت طلبی و کیش شخصیت رهبر عقیدتی را به اعضاء تحمیل کرده اند و کماکان تعدادی را در گروگان نگهداشته و دنبال موقعیت و فرصت طلبی هستند و اکنون می بینم با سوء استفاده از وضعیت موجود در ایران و درخواستهای مردم از دولت قصد دارند سوار بر این موج شده و خود را تحمیل کنند یا این اعتراضات را به اقدامات تروریستی و آشوب بکشانند.

مردمی که بخاطر تحریمهای مستمر آمریکا سالهاست در رنج و محدودیت هستند، همین مریم رجوی در همدستی و التماس از ترامپ خواهان حمله آمریکا به ایران و گزینه نظامی می شود!!

وقتی به پروسه و گذشته سران این فرقه نگاه می کنم  خیانت آنان و آلوده شدن دستشان به خون بیگناهان را می بینم و هم اکنون سودای رسیدن به حکومت از طریق کودتا را در سر می پرورانند.

مسعود رجوی رهبر فاشیست فرقه مجاهدین

مدتها پیش مسعود رجوی نقش کوروش بزرگ را در تاریخ ایران زمین به سخره می گرفت و بعد که از سر فرصت طلبی دید شاید تعدادی را از این طریق بتواند به دنبال خود بکشاند در نقش حامی “کوروش” موضع گیری کرد و پیام داد!

این در حالی است که مردم ایران از این فرقه متنفرند اما فرقه دنبال سوء استفاده و ماهی گرفتن از آب گل آلود از وضع موجود به سود خودش می باشد و عدم حمایت مردم از خودشان را به خفقان و سرکوب ربط می دهد.

در حالیکه این رجوی است که روابط و فضای سرکوبگرانه را در فرقه خودش حاکم کرده است و با روانگردانی و تحریک احساسات و تفتیش عقاید بیشترین سختگیریها را بر اعضا روا داشته و می دارد.

مسعود رجوی همیشه به ما بعنوان مسئولین پائین تر فرمان می داد چگونه کاری کنیم که افراد زیر دست احساس بدهکاری و گناه کنند و چگونه کاری کنیم که آنها مستمر سرکوب بشوند و برای توجیه این کارش می گفت “می خواهم سه “ت” یعنی تیغ و تبر  تپانچه مستمر بر سر این برادران تحت مسئول شما باشد تا از آنها مجاهد استوار ساخته بشود” ما جداشده ها این حرف رجوی را فراموش نکرده و نمی کنیم.

سخنرانی اعضای جدا شده مجاهدین خلق در پارلمان اروپا در رابطه با افشای ماهیت قرون وسطایی فرقه مجاهدین

سران فرقه رجوی فریبکارانه مدعی آزادی و دمکراسی هستند یا به وضعیت اقتصادی ایران خرده می گیرند، اما اعضای فرقه در اروپا و در عصر ارتباطات هنوز به اینترنت دسترسی ندارند

ما جدا شده ها افشاگر ماهیت فاشیستی فرقه هستیم و بعنوان شاهدان و رسواکننده رجوی همیشه خواهیم بود.

درود بر ایران و خاک و نام جاودانش

زنان ایران

لینک های مرتبط :

ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمدنژاد (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت ششم

شرکت نمایندگان انجمن زنان، کانون آوا و پیوند رهائی در نشست های ضد فرقه گرائی و رادیکالیزم پارلمان اروپا در بروکسل

نامه سرگشاده خانم حمیرا محمد نژاد به خانم والری کروا خبرنگار رادیو فرهنگ فرانسه

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=31357

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه های اعتراضی اعضای سابق فرقه رجوی به دولت آلبانی _ نامه داود باقروند ارشد، ساکن آلمان

نامه های اعتراضی اعضای سابق فرقه رجوی به دولت آلبانی _ نامه داود باقروند ارشد، ساکن آلمان

نامۀ آقای داود باقروند ارشد به دولت آلبانی در دیدار با مقامات سفارت آلبانی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *