هنر و سینما
214 بازدید
توهم های ذهن آلوده عباس داوری ، نفرت ترک های ایران از فرقه ستیزه جو و ضد میهنی رجوی

توهم های ذهن آلوده عباس داوری ، نفرت ترک های ایران از فرقه ستیزه جو و ضد میهنی رجوی

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)

پنجم ژانویه ۲۰۱۸

باند رجوی ارتباط تلفنی با خانواده هایی که گروگان هایی در دست او دارند برقرار کرده وآنها را به شرکت به تظاهرات بی شناسنامه ای که در مناطق غیر ترک نشین  بصورت پراکنده ای انجام شد ، دعوت کرد که افاقه ننمود و احمد هوشی را به صحنه آورد که اوهم جواب دندان شکن ومودبانه ای از طرف هم زبانان ارومیه ای ما که حرف دل ما را مطرح کردند – وازاین بابت دستشان درد نکند-  دریافت نمود، بازهم افاقه ننمود!  

اما همشهری عزیز آقای عباس داوری!

شما که زمانی در پاریس، مسعود رجوی را “شامورتی باز”، معرفی کرده بودید و کمی نخبگان آذربایجانی را ازاین بابت که هنوز فرهنگ غیرت وعزت آذربایجانی در زوایای وجودتان مانده ، از خود خشنود کرده بودید ، چرا قدر این خشنودی را  که ارزش زیادی برایتان داشت، ندانستید؟!

با رسیدن به بغداد و سپردن زن و همسر خود بدست رجوی و قبول نمایندگی او برای زد و بند با  سازمان های امنیتی و اطلاعاتی صدام، همه ی این اعتبارات را در بین آذربایجانی ها از دست داده و مایوس شان کردید و قدری هم شرمنده!

با این وجود و در زمانی که بارها مراجعات خود به مردم آذربایجان را بی ثمر دیده وهربار بیشتر از پیش، خود را ازچشم آنها انداختید ، بازهم امروز در سیمای دروغ پرداز و ضد آزادی رجوی حضور یافته و آنها را به پیوستن به اعتراضات مورد حمایت افراطی ترین و خونریزترین جناح های حکومتی امریکا دعوت کردید که چه بشود مثلا؟!

رجوی که – بشرحی که خواهد آمد-  سودی از این حضور شما ندارد، شما چرا خود را ضایع تر کردید؟!

عباس داوری یکی از رهبران مزدور و جاسوس فرقه رجوی

وزن و اعتبار منحصر بفرد آذربایجانی ها در حیات سیاسی و اجتماعی ایران بدان خاطر است که بی گدار به آب نمی زنند و وجهه ی بدست آمده را  در داشتن خط و مرز متین و استوار با دشمنان خارجی کسب کرده اند و آیا شما براستی دیوانه شده اید که این مسائل را فراموش کرده و با طرح مسائل این چنینی ، به شعور آنها توهین نمی کنید و انتظار دارید که این وزن و اعتبار معنوی خودشان را از دست بدهند؟!

یا موضوع چیز دیگری بنام بی اختیاری و از دست دادن مشاعر میباشد؟!

دربرنامه تلویزیونی مورد بحث، با گذاشتن کلیپ هایی از ”آشیق ها“- نوازندگان و خوانندگان  محلی آذربایجان – خواستند که خود را علاقمند به فرهنگ غنی آذربایجان نشان دهند و ولخرجی نمودند!

این بی خبران هنوز نمی دانند که کنگره ی چند صد نفری این ”آشیق” ها در اینجا برگزار میشود و گذاشتن یک کلیپ از سوی سیمای دغلکار رجوی ، عددی بشمار نمی رود!

کنسرت آشیق ها در تبریز

کنسرت آشیق ها در تبریز

کنسرت های عظیم ”آشیق” ها را تمامی مقامات دولتی میبینند و البته باید که بهتر از اینها و با شکوهترهایش را شاهد باشیم!

ما با وجود نارضایتی های زیادی که داریم ، فعلا از آن پایه از امکانات فرهنگی ای برخورداریم که در دوران شاهنشاهی، غیر قابل تصور بود و البته حکومت شاه هم در مقایسه با فرقه ی رجوی، کارنامه ی بهتری در برخورد با فرهنگ و زبان آذربایجانی ها دارد!

جاسوسی و مزدوری سران فرقه رجوی برای بیگانگان

دراین برنامه صحبت از تظاهرات هواداران تیم محبوب تراکتور سازی بعد از بازی با استقلال تهران و در خیابان های تبریز مطرح شد!

این هواداران درحضور امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و دکتر پزشکیان (منتخب اول مردم تبریز و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی) ، مسابقه را تماشا کرده و شعارهای سنتی خود مانند زنده باد آذربایجان و … میدادند و احتیاجی به حضور خیابانی و تکرار این شعارها در خیابان نداشتند!

از طرف دیگر، این شعارها هیچ سودی برای شما ندارد و کسانی را هدف گرفته که موجودیت آذربایجانی ها و زبان آنها را برسمیت نمی شناسند و شما دردسته ی اول  این کسان قرار گرفته اید و بنابراین احمقانه است که با جعل این شعارهای سنتی که نفی موجودیت شما را در درون خود نهفته  دارد، آنها را بنفع خود مصادره نمایید!

هیچ آبی از تحرکات طرفداران پر شور تراکتور سازی برای شما که هم زبانان آنها را درکمپ های شستشوی مغزی رجوی  به اسارت گرفته و مجبور به فراموش کردن زبان مادری شان نموده اید ، برای شما گرم نخواهد شد و حتی ”سکنجبین” صفرا هم خواهد فزود و نفرت ترکهای ایران را به شما بیشتر خواهد کرد!

آذربایجانی ها ، ۱۰۰ سالی است که درراس جنبش های انقلابی ایران قرار داشتند  و همواره ”طلا ” بودند و حالا با هرکدام که صحبت میکنی، می گویند ما از ”طلا” شدن خسته شده ایم و مرحمت نموده ما را ”مس” کنید و دیگر بغلی برای فروکردن هندوانه در زیر آن برایمان باقی نمانده است!

من میدانم که شما میدانید که این پیغام و پسغام های تلویزیونی و تلفنی ”مانقورت = ازخود بیگانه شده”  شده هایی مانند عباس داوری ، تحرکی به مردم آذربایجان نمی دهد وعمدتا برای آرام کردن اسرای رجوی و دادن قوت قلب دروغین به اینها ، این برنامه ها را اجرا میکنید!

برنامه هایی که اگر تاثیر داشت ، نمی گذاشت صدها آذربایجانی صفوف ضد ملی و نکبت بار شما را ترک کنند!

با این برنامه ها فکر میکنید چه مدت دیگری به موجودیت فرقوی خود ادامه خواهید داد ، زمانی که میبنید درعرض ۱۳ سال ، دوسوم نیروهای خود را با وجود کنترل وحشتناک آنها، ازدست داده اید؟!

بهترین کار برای آقای عباس داوری این بوده که فراکسیون آذربایجانی های ساکن کمپ آلبانی را بوجود آورده واز حقوق آنها که گرفتار ستم مضاعف هستند ، دفاع کند و منتظر مراحل بعد باشد!

او با تمام قوا باید ضمن ابراز تبری از مسعود و مریم رجوی ، دل شکسته ی آذربایجانی ها از سازمان رجوی ها را بدست آورد!

باند رجوی هم بجای کشیدن این قربانیان آذربایجانی خود بپای تلویزیون، فعلا منتظر رای شورای امنیت که رئیس اش قزاقستان است و مواضع عضو معتبری از آن- روسیه – روشن شده ، باشد و عملا ببیند که دستآوردی برای کسانی ندارد که دخالت در امور داخلی دیگران میکنند و خود اجازه دفاع جهانی از جنبش بسیار مدنی و با شکوه وال استریت را نمی دهند!

جنبش مدنی وال استریت

دیگر اینکه طی مقاله ای در سایت نیم نگاه که چند روز پیش منتشر شده بود، همسایگان و هم نژادان و همزبانان ارومیه ای ما بشما گفته بودند که تبریز در روزهای اول ”تبریز ۲۰۱۸″ را تجربه می کند و بعنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام ، مهمانانی دارد که باید وظیفه ی مهمان نوازی خود را که بدان شهره است، انجام دهد و وقتی برای شنیدن توصیه های مغزهای بیمار نداریم!

در تایید دوستان اورموی (اورمیه ای) ما ـ بار دیگر تاکید میکنم که مزاحم  تبریز صاحب مهمان نباشید و بنفع تان است تا فرصت تمام نشده، دنبال عمل به توصیه های فوق باشید!

ایران اینترلینک

ستارخان و باقرخان سرداران ملی ایران

لینک های مرتبط :

راه متفاوت و عاقلانه مردم تبریز برای ایجاد اشتغال و توسعه … در نقد و بررسی مواضع ستیزه جویانه مرید کهنه کار رجوی

دام های نخبگان و نظریه پردازان شورای روابط خارجی امریکا برای مردم ایران

نقطه نظرات انتقادی جداشدگان در رابطه با ماهیت فاشیستی و خط مشی تروریستی فرقه ستیزه جوی مجاهدین ـ قسمت هشتم

ابراهیم خدابنده در همایش خانواده های استان خراسان رضوی (قسمتهای اول و دوم – از اشرف تا آلبانی)

حمایت شما سران فرقه فاشیستی رجوی ، مشروعیت کار معترضان واقعی را از بین می برد!

 

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=30976

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

فریدون اورموی (تحلیلگر و پژوهشگر سیاسی) قسمت اول ارسال به سایت نیم نگاه Saturday, March …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *